Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

odszedł w niebyt

Utworzony przez Gość, 31 maja 2009 r. o 16:03
~gość~ napisał:
Moi kochani......................kupka do pupki się nie wraca
jak was czytam, to widzę że wraca, tylko trochę inną drogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozemy zjeść żabę ,ale nie gie.Obonimy się skutecznie przed powrotem p.S.L.Ludzie są coraz madrzejsi,więcej widzą i rozumieją i nie dadzą się wpuścić w maliny po raz któryś tam.Wierzę w mądrość społeczeństwa naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wierzę w tę mądrość. A moją wiarę utwierdzają wyniki ostatnich wyborów, przegranych w mieście przez PO i PSL. Grzybiarze pakujcie walizki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja trochę z innej beczki.Zauważcie ,że najczęściej włodarzami naszego ukochanego miasta są goście przybyli z terenu.To trwa od dawien dawna.Ważni sekretarze-komunardzi też byli przyjezdni.Oto kilka przykładow podanych mi przez mego dziadka:Warzywoda,Cybul,Czerwiński,Bartos,Telega,Jarosz,Lesiuk.Dlaczego my tak lubimy wybierać nie swoich.To taka nasza pieska mentalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
A ja trochę z innej beczki.Zauważcie ,że najczęściej włodarzami naszego ukochanego miasta są goście przybyli z terenu.To trwa od dawien dawna.Ważni sekretarze-komunardzi też byli przyjezdni.Oto kilka przykładow podanych mi przez mego dziadka:Warzywoda,Cybul,Czerwiński,Bartos,Telega,Jarosz,Lesiuk.Dlaczego my tak lubimy wybierać nie swoich.To taka nasza pieska mentalność
spoko, to może teraz wybierzmy jakiegoś Żyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
A ja trochę z innej beczki.Zauważcie ,że najczęściej włodarzami naszego ukochanego miasta są goście przybyli z terenu.To trwa od dawien dawna.Ważni sekretarze-komunardzi też byli przyjezdni.Oto kilka przykładow podanych mi przez mego dziadka:Warzywoda,Cybul,Czerwiński,Bartos,Telega,Jarosz,Lesiuk.Dlaczego my tak lubimy wybierać nie swoich.To taka nasza pieska mentalność
a tak ogólnie gościu, to ty dostrzegasz jakąś różnicę między drugim końcem Polski a powiedzmy Rogoźnicą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem jest różnica.Jest takie pojęcie jak lokalny patrioryzm.A jest różnica miedzy Z.U.Sem a KRUSem,jak myślisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w mieście ma byc burmistrzem człowiek tu urodzony a nie napływowy z Polski czy zpobliskiej Rogożnicy lub Sitna i. t.p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby zamiast tego p. z Melioracji był p.Zaniewicz inne by były losy naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Gdyby zamiast tego p. z Melioracji był p.Zaniewicz inne by były losy naszego miasta.
no przestań, bo mnie skręci ze śmiechu... chodzi ci o tego peerelowskiego aparatczyka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no przestań, bo mnie skręci ze śmiechu... chodzi ci o tego peerelowskiego aparatczyka???
tAK TO WYBITNY SPECJALISTA OD GRY W" kulki'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M A L K O N T E N C I,M A L K O N T E N C I,M A L K O N T E N C I do entej potęgi.Nikt wam nigdy nie dogodził i dogodzić nie ma szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~gość~' date='8.07.2009, 18:19:52' post='148365'] M A L K O N T E N C I,M A L K O N T E N C I,M A L K O N T E N C I do entej potęgi.Nikt wam nigdy nie dogodził i dogodzić nie ma szans. [/qu Oj nieprawda.Lesiuk co niektórym dogodził.Miło wspominają go po dziś dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILE BĘDZIECIE JESZCZE WSPOMINAĆ TEGO LESIUKA.PRZEPADŁ W WYBORACH.NIE MA GO.ODSZEDŁ..JEGO RZĄDY TO HISTORIA.ZASTANÓWMY SIĘ KOGO WYBIERZEMY ZA ROK. NIE CZAS PŁAKAĆ NAD ROZLANYM MLEKIEM.KONIEC EPOKI LESIUKA NASTĄPIŁ 3 LATA TEMU.ŻYCIE TOCZY SIĘ DALEJ.MYŚLMY O PRZYSZŁOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
ILE BĘDZIECIE JESZCZE WSPOMINAĆ TEGO LESIUKA.PRZEPADŁ W WYBORACH.NIE MA GO.ODSZEDŁ..JEGO RZĄDY TO HISTORIA.ZASTANÓWMY SIĘ KOGO WYBIERZEMY ZA ROK. NIE CZAS PŁAKAĆ NAD ROZLANYM MLEKIEM.KONIEC EPOKI LESIUKA NASTĄPIŁ 3 LATA TEMU.ŻYCIE TOCZY SIĘ DALEJ.MYŚLMY O PRZYSZŁOŚCI.
Lesiuk na burmistrza!!! Dość rządów popaprańców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lesiuk na burmistrza!!! Dość rządów popaprańców!!!
LESIUK do wyuczonego zajęcia za młodych lat; czyli - GANIAĆ GOŁĘBIE!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady.Już dawno z rego wyrósł.Miał tez i dobre okresy w czasie burmistrzowania,odszedł przegrany,ale nie mozemy Go zapomnieć .To też ma swoja wymowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesie nie wyzywajcie ludzi i nie pieńcie się. Ja nie słyszałem aby Lesiuk publicznie zdeklarował że startuje,a was już szlag trafia.I tak nie macie szans na powtórny wybór obecnego, obojętnie kto wystartuje ten wygra,więc nie plujcie bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto będzie startował do wyborów.Jak ktoś ma poufne informacje ,niech się z nami podzieli.Juz można zaczynać przekonywanie wyborcow co do słusznych kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...