Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

odszedł w niebyt

Utworzony przez Gość, 31 maja 2009 r. o 16:03
Za wczesnie pisać o tym kto wystartuje, ponieważ rozpoczęła się dopiero łapanka na kandydatów. Obóz miastem zarządzający chce wystawić co najmniej ośmiu kandydatów do fotela burmistrza!!! To żadna ściema. Po prostu chodzi o to, aby w drugiej turze siedmiu przegranych przekazało swoje głosy temu jedynemu, KTÓRY I TAK JEST BEZ SZANS!!! Odgrzybianie miasta coraz bliżej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A WŁAŚNIE BARDZO GRZYBY W LASACH SIE RZUCIŁY.JEDEN KANDYDAT TO LEDWIE UCIEKŁ.DRUGI ZREZYGNOWAŁ I ZOSTAŁO TRZECH ALE PEWNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę sie już doczekać rozpoczęcia kampani wyborczej.Mój kandydat wygra w przedbiegach,czyli w pierwszej turze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
nie mogę sie już doczekać rozpoczęcia kampani wyborczej.Mój kandydat wygra w przedbiegach,czyli w pierwszej turze.
Dyrektor PUK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
nie mogę sie już doczekać rozpoczęcia kampani wyborczej.Mój kandydat wygra w przedbiegach,czyli w pierwszej turze.
Twój Staś jest bez szans, jak Jarek, Mariusz i Przemek rozkręcą kampanię Muchomora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twój Staś jest bez szans, jak Jarek, Mariusz i Przemek rozkręcą kampanię Muchomora
zblazowana ekipa, bez jaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zblazowana ekipa, bez jaj
Nie taka zblazowana, bo Przemek ma Asa w rękawie, prawdziwego tygrysa polityki ................................................................................ ................................................................................. ................................................................................. ................................................................................. ................................... swojego brata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TEN BRAT ŚMIGA SOBIE SŁUŻBOWYM AUTKIEM PO GODZINACH PRACY PO MIESCIE.A FACHOWIEC Z NIEGO ŻE HEJ.BEZ DYPLOMU ZNA SIE NA WSZYSTKIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim kandydatem na ojca miasta jest pan Zbigniew.Zastanówcie się .To dobra kandydatura.pan Stasio już się wypalił i dorobił.Dajmy szansę innym,niech się wykażą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
326F38 napisał:
Moim kandydatem na ojca miasta jest pan Zbigniew.Zastanówcie się .To dobra kandydatura.pan Stasio już się wypalił i dorobił.Dajmy szansę innym,niech się wykażą.
popieram, bo pan Zbigniew jest jedynym kandydatem który ma szanse z obecnym! pan Zbigniew to dobra kandydatura! tylko czy zechce stanąć w szranki z tym chamstwem okolicznym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBYCHO WASYLÓW NA BURMISTRZA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ZBYCHO WASYLÓW NA BURMISTRZA!!!
KOPNIJ SIE W SWÓJ DURNY ŁEB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
KOPNIJ SIE W SWÓJ DURNY ŁEB.
A może chodzi o pana Zbigniewa Kota?Tylko on raczej nie stanie w szranki z panem Lesiukem,o ile ten wystartuje.Nie ma chętnego na przygarnięcie tego osobnika i wystawienie jego kandydatury do bieg na stolec burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie S Alleluja i do przodu.Jak trzeba będzie to stworzymy komitet wyborczy i ruszymy w bój.tylko jest jeden szkopół,ale o tym potem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skorpion napisał:
Szanowny Panie S Alleluja i do przodu.Jak trzeba będzie to stworzymy komitet wyborczy i ruszymy w bój.tylko jest jeden szkopół,ale o tym potem.
Naszym burmistrzem JAREK S z PKS YES YES YES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
nie mogę sie już doczekać rozpoczęcia kampani wyborczej.Mój kandydat wygra w przedbiegach,czyli w pierwszej turze.
A NIE POWINIEN. MAMY ZNOWU PODWYZKĘ CIEPŁA I DOBRZE,TYLKO SZKODA ,ŻE TAKĄ NISKĄ.WŁASCICIEL PECu POWINIEN WALNĄĆ NAM TAKĄ PODWYŻKĘ ŻEBYŚMY WRESZCIE ZROZUMIELI KTO NAM TO ZAŁATWIŁ. A ZAŁATWIŁ NAM TO UWIELBIANY,WYCHWALANY, WZYWANY DO POWROTU PRZEZ NIEKTÓRYCH P.LESIUK. MIŁOŚNICY P.LESIUKA ZROZUMCIE WRESZCIE,KTO DOPROWADZIŁ NASZE MIASTO DO NĘDZNEGO STANU. KTO ZLIKWIDOWAŁ ZAKŁADY PRACY(W POCZATKOWEJ FAZIE Z POMOCĄ P.JAROSZA)I KTO NA TYM SKORZYSTAŁ? ILE KASY POSZŁO DO PRYWATNYCH KIESZENI? ZA JAKIE MARNE PIENIĄDZE POSPRZEDAWANO BUDYNKI I DZIAŁKI I KTO KUPIŁ KILKA DZIAŁECZEK ZA BARDZO MARNY GROSZ? OTWÓRZCIE WRESZCIE TE SWOJE ,ZAMGLONE MIŁOŚCIĄ OCZĘTA,I SPÓJRZCIE TRZEŻWO NA ZNISZCZENIA I ZGUBNE SKUTKI DZIAŁANIA POPRZEDNIKA.PO NIM JUŻ NIKT NIE WYPROWADZI NAS NA DROGĘ DO ŚWIETLANEJ PRZYSZŁOŚCI.ON SAM TEZ NIE, PO TEJ ZBRAKOWANEJ KOSTCE ,O KTÓRĄ MACIE PRETENSJĘ DO OBECNEGO. PROSZĘ WIĘCEJ EMPATII KOCHANI WSPÓŁMIESZKAŃCY. JEDNAK COŚ SIĘ DZIEJE W TYM MIEŚCIE,TYLKO TRZEBA PATRZEĆ WOKÓŁ ,A NIE CZEKAĆ NA MESJASZA I WIESZAC PSY NA CZŁOWIEKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokalny p-atriota napisał:
A NIE POWINIEN. MAMY ZNOWU PODWYZKĘ CIEPŁA I DOBRZE,TYLKO SZKODA ,ŻE TAKĄ NISKĄ.WŁASCICIEL PECu POWINIEN WALNĄĆ NAM TAKĄ PODWYŻKĘ ŻEBYŚMY WRESZCIE ZROZUMIELI KTO NAM TO ZAŁATWIŁ. A ZAŁATWIŁ NAM TO UWIELBIANY,WYCHWALANY, WZYWANY DO POWROTU PRZEZ NIEKTÓRYCH P.LESIUK. MIŁOŚNICY P.LESIUKA ZROZUMCIE WRESZCIE,KTO DOPROWADZIŁ NASZE MIASTO DO NĘDZNEGO STANU. KTO ZLIKWIDOWAŁ ZAKŁADY PRACY(W POCZATKOWEJ FAZIE Z POMOCĄ P.JAROSZA)I KTO NA TYM SKORZYSTAŁ? ILE KASY POSZŁO DO PRYWATNYCH KIESZENI? ZA JAKIE MARNE PIENIĄDZE POSPRZEDAWANO BUDYNKI I DZIAŁKI I KTO KUPIŁ KILKA DZIAŁECZEK ZA BARDZO MARNY GROSZ? OTWÓRZCIE WRESZCIE TE SWOJE ,ZAMGLONE MIŁOŚCIĄ OCZĘTA,I SPÓJRZCIE TRZEŻWO NA ZNISZCZENIA I ZGUBNE SKUTKI DZIAŁANIA POPRZEDNIKA.PO NIM JUŻ NIKT NIE WYPROWADZI NAS NA DROGĘ DO ŚWIETLANEJ PRZYSZŁOŚCI.ON SAM TEZ NIE, PO TEJ ZBRAKOWANEJ KOSTCE ,O KTÓRĄ MACIE PRETENSJĘ DO OBECNEGO. PROSZĘ WIĘCEJ EMPATII KOCHANI WSPÓŁMIESZKAŃCY. JEDNAK COŚ SIĘ DZIEJE W TYM MIEŚCIE,TYLKO TRZEBA PATRZEĆ WOKÓŁ ,A NIE CZEKAĆ NA MESJASZA I WIESZAC PSY NA CZŁOWIEKU.
z taka propagandą koleś to możesz co najwyżej robić kampanię na szefa samoobrony w powiecie bialskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TYM DURNYM MIEŚCIE RZĄDZI PSL.ZŁODZIEJE I ŁAPOWNICY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem ciekawe pogawędki sobie tutaj ludziska urządzacie ;] Czasem mam wrażenie, że piszą tu ludzie z podstawówki (ze względu na poziom zazdrości) ;] Przypomnę, że to Wy wybieracie władze i Wy wybraliście na obecną kadencję i Wy wybierzecie na następną. To o czym piszecie często wydaje mi się zasłyszanymi plotkami, że ten planuje to a inny tamto, a dyskusja toczy się wokół SL i AG. Ciekawy jestem, czy macie swoje propozycje na władze miasta. Mam jeszcze prośbę, żeby przy każdym poruszanym problemie podawać swoją propozycję na rozwiązanie tego problemu. W przeciwnym razie wypowiedź ma charakter obrzucania się gównem. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qsawery napisał:
Ciekawy jestem, czy macie swoje propozycje na władze miasta. Mam jeszcze prośbę, żeby przy każdym poruszanym problemie podawać swoją propozycję na rozwiązanie tego problemu. W przeciwnym razie wypowiedź ma charakter obrzucania się gównem. Pozdrawiam serdecznie.
propozycje na władze miasta - STANISŁAW LESIUK przy każdym poruszanym problemie podawać swoją propozycję na rozwiązanie tego problemu - STANISŁAW LESIUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...