Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

odszedł w niebyt

Utworzony przez Gość, 31 maja 2009 r. o 16:03
Gość napisał:
propozycje na władze miasta - STANISŁAW LESIUK przy każdym poruszanym problemie podawać swoją propozycję na rozwiązanie tego problemu - STANISŁAW LESIUK
problemy z głową - Lesiuk jest rozwiązaniem , polecam Wariat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??????????????????????????????????//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie znacie wy jeszcze Lesiuka,oj nie znacie.I nie poznacie .Nadal myślcie ,że to lek na całe zło.Obyście nie doczekali przebudzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgoda napisał:
??????????????????????????????????//
jak wszycsy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE CHCEMY JUŻ TEGO COŚCIA NA NASZEGO OJCA.NIE SPRAWDZIŁ SIĘ.DLA WIĘKSZOŚCI BYŁ OJCZYMEM.....................AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram cię ten obecny jest dla wszystkich oprócz ,,kolesi" ojczymem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popieram cię ten obecny jest dla wszystkich oprócz ,,kolesi" ojczymem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam ,że nasze miasto zawsze ma ojczyma.Niby czym sobie na to zasługuje?Zastanowię się,ale wnioski będą trudne.A może.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ze mnie ciemna masa.Nad czym tu się zstanawiać.Jak wybieramy to tak mamy.A,że głupio wybieramy to na to zasługujemy . koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ MĄDRZE WYBIERZEMY PANA BURMISTRZA.MÓJ KANDYDAT TO PAN ARTUR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nje rób jaj, szkoda tego miasta już cofa się a co będzie potem..... nie chcę myślec....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...