Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromny przemyt w wagonie z drewnem

Utworzony przez Gość, 19 maja 2014 o 13:08
Moja niewiedza w temacie jest zatrwazajaca, poniewaz zastanawiam sie, ile mozna zarobic na przemycie, jesli ryzykuja dosyc spore pieniadze? Nawet, kidy roznica w cenie wynosi np. 50% w porownaniu do cen krajowych, to i tak nie sprzedadza tych fajek po 14-15 zl. Zlodzieje jakos jednak kalkuluja i chyba musza niezle kombinowac ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Wysiłek się opłacił"... A nie przyszło do głowy nikomu aby transport puścić, nadzorować  i dotrzeć do  organizacji która za tym stoi? Tak tylko głupio pytam, bo wiem że nie wolno, że za wysoko by się doszło. A celnik który to znalazł dostanie teraz premię, a kopa w d. przy najbliższej okazji na odchodne.
0
Drugi złapany w ciągu miesiąca. Ile przeszło? A może było puścić i dotrzeć do kłębka?
0
To nie film akcji. Jeśli już się coś ma, to trzeba to jak najszybciej zatrzymać aby nie wyszło.
0
"Wysiłek się opłacił"... A nie przyszło do głowy nikomu aby transport puścić, nadzorować  i dotrzeć do  organizacji która za tym stoi? Tak tylko głupio pytam, bo wiem że nie wolno, że za wysoko by się doszło. A celnik który to znalazł dostanie teraz premię, a kopa w d. przy najbliższej okazji na odchodne.
No właśnie!!! Celnicy utrudniają życie Leszczom i Frajerom , którzy wożą w samochodach osobowych po 20- 40 kartonów za transport. A prawdziwe grube ryby są nietykalne. 
0
chyba celnicy nie mają takich uprawnień aby śledzić obserwować. I chyba komuś na górze zależy aby takich uprawnień nie mieli.
0
Mają , mają możliwości by poinformować  inne służby . Takie transporty są i będą  opłacalne , jak ktoś zauważył leszcze z 20 kartonów wpadają . Spore pieniądze spore zyski . Czy komuś się opłaca by wyśledzić cała siatkę odpowiedź brzmi NIE , bo nie wiadomo na kogo się trafi jak leszcze to ok jak ktoś inny to kłopoty mur beton . Taka jest rzeczywistość instytucje takie jak UC , SG , i inne naszpikowane są pociotkami , różnej maści garbusami  z układami . Skończyły się czasy ze trafiali tam ludzie po szkołach z wyboru teraz to co innego . Praca w tych instytucjach to kasa i szybka emeryturka więc czego więcej chcieć . Tgz . afery z dużą ilością przemycanego towaru to w większości przypadek , bądź ktoś czegoś nie dopilnował przy załadunku a reszta idzie w biały dzień :)   
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: