Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okczyn: Zasadzali się na Białorusinów

Utworzony przez Gość, 4 listopada 2011 o 20:04
Co się dziwicie.Urodzili się w rodzinie nieudaczników,mają dwie lewe ręce do pracy a wypić i zapalić się chce
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Natychmiast ich uwolnić!Toż to bohaterowie.Przecież oni pozbawiali funduszów naszych odwiecznych wrogów czyli Ruskich.A zrabowane pieniądze zainwestowali by w Polsce w wódę lub zioło.Wzorowa postawa.
0
skórwy syny powinni być skazani na maksymalną kare za rozbój,czyli 12 lat.Ale nasze śmieszne sądy to pewnie dopatrzą się jakiś okoliczności łagodzących.
0
qwejt napisał:
skórwy syny powinni być skazani na maksymalną kare za rozbój,czyli 12 lat.Ale nasze śmieszne sądy to pewnie dopatrzą się jakiś okoliczności łagodzących.
Popieram!Nic dodać nic ująć.Niech swoje najlepsze młode lata spędzą w mamrze,niech tam zdychają.
0
. napisał:
Popieram!Nic dodać nic ująć.Niech swoje najlepsze młode lata spędzą w mamrze,niech tam zdychają.
Wyraźnie nastąpił podział na dwie opcje: jedna twierdzi uwolnić, druga dać czapę, przez bum bum, recydywą w kryminale. Proponuję przeprowadzić referendum.
0
wiejskie kozaczki,strach się bać ha ha ha
0
ja napisał:
Chuck Norris się odezwał, ciekawe jak byś kozaczył gdyby tobie zastąpilo drogę trzech takich byczkow.
0
ja napisał:
Chuck Norris się odezwał, ciekawe jak byś kozaczył gdyby tobie zastąpilo drogę trzech takich byczkow.
0
Nie zgodzę się moi drodzy z Wami.Dobrym słowem uświadomił bym im,że źle czynią,że Bóg nie popiera takiego postępowania.Dodał bym też,że nie mam pieniędzy,ponieważ my księża jesteśmy biedni,gdyż parafianie są skąpi i mało na tacę rzucają i my księża nie mamy za co żyć i przymieramy często głodem.Po tych słowach bym się przeżegnał i pobłogosławił tych chłopców.Jeżeli to by nie pomogło to wtedy wyją bym moja kochaną nahajkę,którą zawsze wożę pod siedzeniem i napier***ał sku***synów ile wlezie.Rozjebał bym im te poje***e dynie aż ku*** pojebańcy nauczyli by się rozumu i wzięli za uczciwą pracę. SZCZĘŚĆ BOŻE
0
ks.Antoni napisał:
Nie zgodzę się moi drodzy z Wami.Dobrym słowem uświadomił bym im,że źle czynią,że Bóg nie popiera takiego postępowania.Dodał bym też,że nie mam pieniędzy,ponieważ my księża jesteśmy biedni,gdyż parafianie są skąpi i mało na tacę rzucają i my księża nie mamy za co żyć i przymieramy często głodem.Po tych słowach bym się przeżegnał i pobłogosławił tych chłopców.Jeżeli to by nie pomogło to wtedy wyją bym moja kochaną nahajkę,którą zawsze wożę pod siedzeniem i napier***ał sku***synów ile wlezie.Rozjebał bym im te poje***e dynie aż ku*** pojebańcy nauczyli by się rozumu i wzięli za uczciwą pracę. SZCZĘŚĆ BOŻE
"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się miedzią dźwięczącą lub cymbałem brzmiącym." Tak ks Antoni cymbałem brzmiącym jesteś i w dodatku sadystycznym. Jak nie masz pieniędzy to idź do Banku.
0
zrobili tak samo jak robia to ruscy po drugiej stronie granicy
0
obciąć delikwentom obie dłonie, więcej nie ukradnie. wsadzanie darmozjadów do więzienia to bezsens. kara ma być dotkliwa a nie dogodna.
0
Ze idiota jest w rodzinie, nie oznacza to ze wszyscy nimi sa. pff odrazu na rodzine wskakuje, geniusz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: