Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okradali swego proboszcza

Utworzony przez między nami leszczami, 16 stycznia 2008 r. o 20:42
Jestem ministrantem z Woli. Znam tych trzech gości od kiedy zostałem ministrantem, aczkolwiek nie od takiej strony. Ta sprawa mnie wstrząsnęła! Takie pieniądze?! Nie chciałbym być na ich miejscu!!! Adi-ministrant-wola osowińska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz wiem skad tomek mial pieniadze na samochody.uzbieral sobie na tace w niedziele na 10 tez bym tak chcial ale mama mi niepozwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie chłopaków w spokoju! Mówię Wam - oni jeszcze porobią kariery w SAMOOBRONIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elo mośki wstyd mi za was nie rzebym mówił że byłem ministrantem za panowania księdza madeja ale w to ze tomek d znany pod nazwiskiem deleżuch mugł skroic ksiedza to w to bym nie uwierzył weście wogule jaka beka z nich jest to szok ja jedno powiem nie chcial bym sie znalesc w ich skurze bo z tego co wiem to tomusiowi napewno będą żucać mydełko w kiciu!!!!!!! ZALco.uk.org.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinka Tomka go zlinczuje... Są dobre strony tej całej afery,w końcu jak go zamkną bedzie można spokojnie wyjść na ulice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prosze tacy przyjaciele księdza i tak go załatwili!!!!! Penie to była częśc ich planu żeby zdobyc zaufanie proboszcza i w tak perfidny sposób je wykorzystac! No cóż udało się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylo nas trzech, w kazdym z nas inna krew[moja blekitna] ale jeden przyswiecał nam cel[cele] za kilka lat[do10] miec u stop cały ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianki napisał:
Co i strzeliło do tych pustaków???!!! tyle lat z księdzem i takie rzeczy robić. Wstyd dla rodziny i parafii.do kicia ich!!! i hajs niech oddają!!!żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianie napisał:
Odczepcie sie od Tomka.w końcu pochodzi z jednej z najbiedniejszych rodzin we wsi!Kazdy w jego sytuacji by tak postąpił jakby nie miał na chleb
No tak a 3-litrowa omega potrafi spalić nawet 20l paliwa jak się jej dobrze daje:) Więc i na chleb brakuje jak się auto zatankuje:D A jeździć trzeba żeby pajęczyn w silniku nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie Tromek nagrabił. I do tego wydał kolegów Myśle że jakoś z tego wyjdą, oczywiście jakaś kara też musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KONCU LUDZIE ZOBACZYLI KIM NAPRAWDE JEST PRZYKŁADNY MINISTRANT KTÓRY CO NIDZIELE ZBIERAL NA TACE UDAJAC WIELKIEGO PRZYJACIELA NASZEGO KSIEDZA. Tego głupka powinna spotkać odpowiednia kara. Zawsze mu wujek polijant pomagał a teraz niestety bedzie mu musiał paczuszki do kicia nosić i bardzo dobrze wcale mi go nie zal, wkoncu nastanie cisza bo ten zasrany tyłek KABLA nie bedzie sie juz woził ta głupia omega.Szkoda mi tylko pozostałych ale co im do głowy strzeliło zeby ksiedza okradać! W glowie ni sie to nie mieści . PEWNIE GRUBAS ICH NASTRASZYŁ WUJKIEM POLIJANTEM ALBO OJCEM STRUZEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek kogo proponujesz do zbierania tacy komu dasz klucze do plebani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAM TEGO SHREKA. DLA TAKICH LUDZI TYLKO GILOTYNA, NIE DOŚĆ ŻE K***A TO JESZCZE ZLODZIEJ. ŚMIERĆ FRAJEROM (TYM CO KSIĘŻY OKRADAJĄ)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy teraz jego braciszek bedzie mial 5 z religii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta loszka nie wiadomo za co sie uwazala i teraz ma za swoje nie jest mi go wcale szkoda a nawet jeszcze sie ciesze z tego powodu!!!dziad jeden podniecal sie swoim samochodzikiem bo nie mial czym innym!!!a ten samochod to tylko na zlom a jego do rzezni zasranca jednego niech go tulko spotkam to mu nogi powyrywam z d....!!!ale wstyd dla rodziny wywalilabym go na zbity pysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jego zachowanie bylo wobec innych wrecz perfidne i oburzajace. niech sie dowie trowa co ludzie o nim mysla.Moze ten glupi usmieszek zniknie z jego twarzy he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no napewno mu zniknie usmiech z twarzy bo teraz przez głupiego grubasa cala rodzina bedzie przez wies wytykana palcami. szczerze mowiac to im sie nalezy mysla ze sa niewiadomo kim i mozna im nosic glowy ponad chmurami teraz zobacza co to byc kims gorszym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy popełnia jakieś błędy i dopóki ktoś sie nie znajdzie w jakiejś kompromitującej sytuacji to ma zawsze najwięcej do powiedzenia. Każdy w jakiś sposób próbuje zarobić jedni okradają księdza a drudzy siedzą w ąnglii i segregują śmieci tak jak ci młodzi ministranci. no cóż prawdy nikt sie nie dowie a to co napisali w tym artykule to w 90% nieprawda, jezeli macie mozliwosc przeczytajcie zeznania i dopiero wtedy sie wypowiadajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianka napisał:
każdy popełnia jakieś błędy i dopóki ktoś sie nie znajdzie w jakiejś kompromitującej sytuacji to ma zawsze najwięcej do powiedzenia. Każdy w jakiś sposób próbuje zarobić jedni okradają księdza a drudzy siedzą w ąnglii i segregują śmieci tak jak ci młodzi ministranci. no cóż prawdy nikt sie nie dowie a to co napisali w tym artykule to w 90% nieprawda, jezeli macie mozliwosc przeczytajcie zeznania i dopiero wtedy sie wypowiadajcie
czyzbys była kabla matka? jesli tak to wiadomo ze bedziesz go broniła. mniej zazalenia do autora tekstu artykulu my wiemy to co nam dali do przeczytania jesli znasz pikątniejsze szczegóły to sie nimi podziel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazam ze wyrazanie wlasnego zdania na temat tego co zrobili jest jak najbardziej na miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...