Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opinia byłego pracownika

Utworzony przez ~XXXX~, 16 maja 2010 r. o 10:30
Jestem byłym pracownikiem firmy Polmod, odszedłem ze względu na warunki w jakich musiałem pracować. Nieważne na jakim stanowisku się tam pracowało jak musiało się robić wszystko za wszystkich! Myjnia która była tam działała na czarno, bez żadnych zezwoleń i ludzie którzy tam pracowali byli zatrudnieni na czarno albo na 1/4 etatu ( pracowali faktycznie na cały etat ) i musieli płacić sam ZUS za siebie! Nie było mowy o urlopie w tej firmie, jeżeli miało się urlop to ni poszło się samemu do pracy i nie dostało się dniówki!Ogólnie to CPN stał w papierach na córkę Pana Waldemara a teraz stoi na syna. Pan Waldemar nie ma zielonego pojęcia co się dzieje na tym cpn-ie. Udaje biznesmena z górnej półki a faktycznie jest nikim! Gdy pracowałem nosił złoty zegarek ( zepsuty ) jak się go zapytało która godzina wyjmował telefon i wtedy odpowiadał, a zegarek nosił dla szpanu. Teraz obecnie córka Pana Waldemara przebywa w areszcie a syn się do niego klasyfikuje za rzeczy jakie ojciec nawywijał z cpn-em. Obecnie cpn stoi na syna Pana Waldemara. Współczuje osobom które miały by pracował na rzekomo powstałej restauracji i hotelowi, ale rozumiem że sytuacja zmusi niektóre osoby do podjęcia pracy tam. Mam nadzieję że w końcu odpowiednie służby i ludzie wezmą się za tych ludzi i zakończą ich rzekome interesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Pana proszę się podzielić informacjami bliższymi na mój email gradomator@wp.pl dodam iż pracowaliśmy na dachu u Pana Jędrzejewskiego i też nas wykręcił na ponad 30,000 zł w chwili obecnej sprawę prowadzi prokuratura. Mam proźbę do wszystkich skrzywdzonych przez tego typka prosze o wszelie informacje na email podany powyżej. Założymy sprawę grupową i usadzimy bizmesmena za dychę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakiej to miejscowości? Może jakis adres?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesiek napisał:
Witam, Pana proszę się podzielić informacjami bliższymi na mój email gradomator@wp.pl dodam iż pracowaliśmy na dachu u Pana Jędrzejewskiego i też nas wykręcił na ponad 30,000 zł w chwili obecnej sprawę prowadzi prokuratura. Mam proźbę do wszystkich skrzywdzonych przez tego typka prosze o wszelie informacje na email podany powyżej. Założymy sprawę grupową i usadzimy bizmesmena za dychę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawie oszustw Pana Jędrzejewskiego proszę o kontakt z nr 602 798 334. Zostałem również oszukany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...