Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opinie o firmach z Białej Podlaskiej

Utworzony przez Marian, 9 kwietnia 2014 r. o 10:53
Witam chciałbym abyście opisywali swoje doświadczenia z bialskimi firmami. Negatywne jak i pozytywne rzecz jasna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jesień zmieniałem okna w domu i mogę polecić pana chaberskiego z zamkowej ale tylko do wstawienia okien. Do obrobienia okien i zamontowania parapetów brałbym już inną firmę bo drogo i mało solidnie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salon łazienek i podłóg blu i bell decor.Zrobienie projektu miało zająć tydzień a gdy zaszliśmy tam po upływie tygodnia Pani była bardzo zdziwiona, że mamy jakieś pretensje (miała nr telefonu i maila do nas). Po krzykach i kłótniach wyszło, że projekt będzie na 16 tego samego dnia. Na koniec od pana Marka kierownika usłyszałem że ludzie biorą płytki za 12 000 i też muszą czekać. Jakoś tak sobie pomyślałem, że są inne sklepy i po sprawdzeniu tej samej płytki w innych sklepach znalazłem ją prawie 10 zl/m2 taniej w innym sklepie. Radziłabym mocno przemyśleć zakupy w tym sklepie!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salon łazienek i podłóg blu i bell decor.Zrobienie projektu miało zająć tydzień a gdy zaszliśmy tam po upływie tygodnia Pani była bardzo zdziwiona, że mamy jakieś pretensje (miała nr telefonu i maila do nas). Po krzykach i kłótniach wyszło, że projekt będzie na 16 tego samego dnia. Na koniec od pana Marka kierownika usłyszałem że ludzie biorą płytki za 12 000 i też muszą czekać. Jakoś tak sobie pomyślałem, że są inne sklepy i po sprawdzeniu tej samej płytki w innych sklepach znalazłem ją prawie 10 zl/m2 taniej w innym sklepie. Radziłabym mocno przemyśleć zakupy w tym sklepie!
U mnie z kolei ilość płytek z projektu z ilością którą zużyliśmy była zupełnie inna. Zostało mi 5 m2 jednej płytki a drugiej zbrakło. W sklepie oczywiście był problem ze zwrotem płytek i twierdzenie, że to nie ich wina. Na szczęście nie dam sobie w kaszę dmuchać i wywalczyłem z mareczkiem zwrot. Ogólnie nie polecam!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio robiłem wylewkę. W tym celu udałem się do Bricomana po cement. Nie uwierzycie! Potrzebowałem wylać 1 m3 betonu no i nie wiedziałem ile potrzebuję worków. Na internecie wyczytałem że około 11-12. Pytam jednego sprzedawcy ile? Nie wiem. Drugi sprzedawca twierdzi że 60 worków :) Przychodzi kierownik działu budowlanego i na to samo pytanie wzruszając ramionami odpowiada nie wiem :) Ostatecznie wziąłem 11 worków i dwa jeszcze zostały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam kupić rolety rzymskie na okna. W sklepie z firankami w sas pani powiedziała że tylko na zamówienie i koszt 700 pln. Drogo więc zajechałam do sklepu na Janowską pani trochę dziwna ale rolety już kosztują 400 pln. Ostatecznie na internecie znalazłam za 250. Ludzie sprawdzajcie ceny!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lody/rurki abcd Niewiadomski - ta firma w swoich produktach używa żelatyny wieprzowej. Jak pytasz w punkcie sprzedaży to panie twierdzą że nie ma w nich żelatyny ale moja znajoma z produkcji twierdzi że jest inaczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ostatnio w sklepie Fartlandia w sasie i chciałem kupić karuzelę dla chrześniaka na łóżeczko. Poprosiłem o pomoc panią sprzedawczynię żeby coś pokazała, doradziła a ta zaprowadziła mnie pod półkę z karuzelami i mówi tutaj są po czym odwraca się na pięcie i odchodzi. Nie wiem może ja jestem jakiś dziwny ale wydaje mi się że sprzedawca powinien być miły i pomocny. Karuzela też tania nie była (na allegro była tańsza).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem opisać przygodę zakupów neostrady w salonie orange na piłsudskiego. Zaszedłem po abonament na telefon i neostradę. Podpisałem wszystkie papiery miałem dostać zniżkę do abonamentu za neostradę i co się okazuje: -w 21 wieku jest brak możliwości technicznych podłączenia neostrady gdyż trzeba przeciągnąć od sąsiada 300m kabla -umowa o neostradę jest tak skonstruowana że się sama rozwiązuje w przypadku braku możliwości technicznych podłączenia. -mógłbym iść do sądu i żądać wykonania usługi gdyby nie to że sprzedawca nie podpisał umowy. Także radziłbym uważać na ten salonik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tylko krytykują. A ja napiszę pochwałę :) Dzisiaj kupiłem sobie pierogi w sklepie triomixu na warszawskiej obok księgarni i powiem wam że prawie jak u mamy :) cenowo też ok. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tylko krytykują. A ja napiszę pochwałę :) Dzisiaj kupiłem sobie pierogi w sklepie triomixu na warszawskiej obok księgarni i powiem wam że prawie jak u mamy :) cenowo też ok. Polecam.
Ja mam odmienne zdanie! Wegetarianie raczej nie mają tam szukać gdyż jeśli coś nie jest ze skwarkami lub smalcem to możesz być pewny że tego dotykało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem opisać przygodę zakupów neostrady w salonie orange na piłsudskiego. Zaszedłem po abonament na telefon i neostradę. Podpisałem wszystkie papiery miałem dostać zniżkę do abonamentu za neostradę i co się okazuje: -w 21 wieku jest brak możliwości technicznych podłączenia neostrady gdyż trzeba przeciągnąć od sąsiada 300m kabla -umowa o neostradę jest tak skonstruowana że się sama rozwiązuje w przypadku braku możliwości technicznych podłączenia. -mógłbym iść do sądu i żądać wykonania usługi gdyby nie to że sprzedawca nie podpisał umowy. Także radziłbym uważać na ten salonik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz pomyśl chwilę człowieczeku,koszt wykonania przyłacza zgodnie ze sztuką plus projekt =minikum 5000 zł Ty za swój abonament zapłacisz przez dwa lata umowy 1800 złotych (gdzie morża dla firmy to jakieś 20% tej Kwoty)później Ty zamówisz sobie radiowke. Sam wiesz jakie są zapisy w umowie więc nie ściemniaj cwaniaczku że dostałeś nie podpisana umowę i tylko dlatego nie idziesz do sądu po przyłącze. Nie kłam Pinokio bo ci nos rośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może ktoś polecić dobrą firmę do krycia dachu z okolic Międzyrzeca Podl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Bricomanie pracują kucharze, piekarze, kelnerzy i wiele innych zawodów oprócz tych właściwych. Ludzie dostaja umowy na góra trzy miesiace więc dlaczego mają się interesować tym co sprzedają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam jubilera i  perfumerii S. Dac na Jana Pawła przy Lotosie. Ceny wygórowane wybór taki sam jak  10 LAT temu. Państwo Fiutek nastawieni na wykorzystywanie pracowników. Przykre że mają się za ludzi z klasą a tak naprawdę nic dobrego sobą i swoją firmą nie reprezentują.. jak najdalej od takich ludzi!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rywalu jest nowe stoisko neonail przykre że osoby tam pracujące sa niedoedukowane.  Chciałam zapytać co jest nie tak z nowo kupionym lakierem niestety dziewczynka nie była w stanie udzielic mi podstawowych informacji.. wolą chodzic na fajki co chwilę niż pilnować stoiska. Brak wiedzy o zaangarzowania w dodatku nie mila obsługa. NAPEWNO tam nie wrócę.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy do  produkcji nie trafila zadna zelatyna wieprzowa. ktos pomylił firmy produkujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma oil nut Daniel Nowaszczuk nie polecam  produkty są stare widać że byly daty przebijane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam firmę Spin of Haus sp. z.o.o pracuje w tej firmie dobre zarobki i fajni szefowie dbają onas jak mogą ale nie tolerują nygusuw i alkoholu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...