Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

opłata gruntowa

Utworzony przez rychard, 14 marca 2009 r. o 14:38
Mam przekształcony lokal jako własnościowy.Złożyłem wniosek o wyodrębnienie własności w dniu 18.11.2008. Załatwianie wniosku spółdzielnia wstrzymała i przeciągła powołując się na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w dniu 17.12.2008. Spółdzielnia nie dotrzymała terminu załatwienia wniosku.Odpowiedz otrzymałem pismem z dnia 11.03.2009 w którym żąda... 1. uzupełnienia kosztów wkładu budowlanego o wartość gruntu,ale wyliczoną dopiero w dniu 8.01.2009 podają,że zatwierdzoną przez Radę Nadzorczą NR.2/01/09 ..na sumę 11.358,15 I UWAŻAM ,ŻE JEST TO EWIDENTNY PRZEKRĘT...myślę ,że wartość wyliczenia winna być mniejsza jak w dniu złożenia wniosku. Do pozostałych kosztów; opłaty za przekształcenie 50,- : kosztów dokumentacji uwłaszczenia 250,- : koszty aktu notarialnego i księgi wieczystej 910,- nie mam zastrzeżeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...