Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Osiemnastolatek wjechał w dzieci idące poboczem

Utworzony przez Mera, 15 kwietnia 2009 r. o 10:24
Zapewne mamusia z tatusiem syniowi Audiczkę kupili na 18 urodzinki. No to teraz maja pozamiatane. Bo syniowi to i tak g..o zrobią. Zawiaski dostanie i za 3 latka znowu będzie mógł się mamrotów nachlać i sprawdzać czy jest lepszy od Kubicy. Takie nasze nadwiślańskie prawo karne niestety. A dla mnie powinien być sądzony jak za morderstwo z premedytacją a mamuśka i tatusiek powinni bulić kasę do końca swego idiotycznego żywota rodzinie zmarłej osoby oraz rodzinom poszkodowanych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czemu przez takich deb***i zawsze inni cierpią? Kolega zginął a deb***owi kierowcy nic nie jest. Dzieci w szpitalu bo idiocie sie zachciało popisywać. Jestem ZA całkowitym zabraniem prawo jazdy, bez możliwości ponownego zdania egzaminu. 3 lata wiezienia, bez zawiasów. I po 50 tys odszkodowania płaconemu kazej poszkodowanej osobie. Wtedy moze dopiero on sam dostalby od zycia porzadnego kopa i jego rodzina. NIECH MU WIĘZIENIE ZNISZCZY ZYCIE !!!! nie zasługuje na bycie w normalnym społeczenstwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, nasze sądy nie karzą aż tak źle. Według mnie ten chłopaczek dostanie około 5 lat bez zawiasów !!! trzeba wziąć pod uwagę że miał już sądowy zakaz i go złamał. gwoździem do jego trumny jest to że zabił człowieka. ja nic 5 latek do odsiadki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin napisał:
Tylko czemu przez takich deb***i zawsze inni cierpią? Kolega zginął a deb***owi kierowcy nic nie jest. Dzieci w szpitalu bo idiocie sie zachciało popisywać. Jestem ZA całkowitym zabraniem prawo jazdy, bez możliwości ponownego zdania egzaminu. 3 lata wiezienia, bez zawiasów. I po 50 tys odszkodowania płaconemu kazej poszkodowanej osobie. Wtedy moze dopiero on sam dostalby od zycia porzadnego kopa i jego rodzina. NIECH MU WIĘZIENIE ZNISZCZY ZYCIE !!!! nie zasługuje na bycie w normalnym społeczenstwie
Myślę, że za swoje czyny wyłapie więcej, bo miał już sądowy zakaz, 8-emkę wyłapie jak nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin napisał:
Tylko czemu przez takich deb***i zawsze inni cierpią? Kolega zginął a deb***owi kierowcy nic nie jest. Dzieci w szpitalu bo idiocie sie zachciało popisywać. Jestem ZA całkowitym zabraniem prawo jazdy, bez możliwości ponownego zdania egzaminu. 3 lata wiezienia, bez zawiasów. I po 50 tys odszkodowania płaconemu kazej poszkodowanej osobie. Wtedy moze dopiero on sam dostalby od zycia porzadnego kopa i jego rodzina. NIECH MU WIĘZIENIE ZNISZCZY ZYCIE !!!! nie zasługuje na bycie w normalnym społeczenstwie
Bardzo sie podnieciłeś.Fakt. Tylko ja zadam tobie pytanie - czy kolega ktory zginął to miał oczy w d..e i rozum ameby, że nie wiedział i nie widział z kim będzie miał przyjemność się przejechać ? Że siada do samochodu za kierownicą którego siedzi recydywista nawalony jak szpadel? Mnie go nie szkoda. Bo osobników z zanikiem mózgu nigdy mi szkoda nie było. Wsiadł, tzn.akceptował zachowanie przestępcy i potencjalnego mordercy. A swoją drogą to z socjologicznego punktu widzenia chciałbym wiedzieć co to za "dziecko - kwiat" które narobiło tyle nieszczęścia. I co to za rodzice co na to pozwolili. Wynika z tego, że poza tym, że był ćwierćmózgiem to jakoś za bardzo czuł się bezkarny i nietykalny, jak z podwójnym zakazem sądowym ( w wieku 18 lat !!!) siada dalej za kierownicę a przed jazdą wali gaz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu się dziwić ile pasków na dresie taki iloraz inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś tańczy wieś śpiewa, myślę że ten deb*** wcale nie żałuje że zabił tylko ze go złapali, i zastanawia sie dlaczego właśnie jego to spotkało, znam takich matołów bez minimum autorefleksji, ale niestety to efekt edukacji w naszym państwie gimnazjum, gdzie 7-klasisci /kiedyś/ czuja sie anonimowi i bezkarni, potem wyrastają z nich tacy ludzie, alkoholizm w wieku szkolnym, brak moralności ale zaraz znajda sie obroncy kumple, dziolch, która kocha swojego chłopaka nic tylko sie spakować i wynieść do Skandynawii chyba ostatniego miejsca gdzie ludzie przestrzegają jeszcze w miarę norm społecznych i prawnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koledzzy ja bylem na tym wypatku i koledzy z tego samochodu nawet nie udzielili pomocy koledze a jeszcze przeszkadzali!!!!! a w opissie sa bledy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety bylem widzialem ten tragiczny w skutkach wypadek, znam ten odc drogi bardzo dobrze, kilka ostrych zakretow ograniczenie do 40, tego sku***s**** powiesilbym od razu. zabil wlasnego kolege a jemu nic sie nie stalo nawet, siedzial bez zadnego zadrapania, niestety na swiecie nie ma sprawiedliwości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IQ=3.Tyle,ile ten neandertalczyk ma pasków na dresie.Kto takie cuda płodzi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nam już nie zwróci Lukasza:(((([*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał troszkę złą opinie w mojej miejscowości. Ale i tak mi go szkoda... A ten pan G. ^^ Zawsze jeździł jak Id***a !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gówniarz jeden!! pojęcia o jeździe nie ma i chwyta sie kierownicy!! tylko dlaczego to on sie nie roztrzaskał a jego kumpluś?? chociaz kumpluś nie lepszy skoro wsiada z alkoholikiem do samochodu. ale takich to mi nie szkoda i zero współczucia dla nich.bandzior jeden!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydle pieprzone miał zakaz prowadzenie pojazdów już w wieku 18 lat??? Ludzie w jakim kraju my żyjemy??? A na wsi nie wiedzieli że nie wolno mu prowadzić pojazdu? Dlaczego nikt go nie powstrzymywał? Czyżby wsiowa solidarność? A może zastraszanie??? Do ciemnicy ze szczurami na dożywocie drania!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13-letnie dziecko umiało się lepiej zachować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o której zdarzył się ten wypadek(w sumie "wypadek" to nie najlepszy termin jesli nawalony deb*** wsiada do samochodu, to wypadkiem jest raczej, jeśli sie nie rozpieprzy) znam ten odcinek i wiem, że droga nie jest tam najlepsza. W jakim stanie są ci poszkodowani piesi? Swoją droga ten sku***el który prowadził po pijaku powinien ponieść największą karę,ale jak zwykle najwięcej dostanie się rodzinie od sąsiadów itd(rodzina nie jest niewinna, ale ałówną wine ponosi ten imbecyl który prowadził)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do lepiej zorientowanych internautów. Ile peelenów łaPOwki PObiera sędzia sądu rejonowego by nie wymierzyć bezwzględnej kary POzbawienia wolności przy POwtórnym wykroczeniu prowadzenia POjazdu POd wpływem alkoholu. Tego wypadku by nie było gdyby ten POwalony kierowca odsiadywał wyrok w Zakładzie Karnym. Rodzice sprawcy to zaPOwne zamożni ludzie, więc ich było stać na opłacenie łaPOwki u sędziego. No chyba już w cuda nie wierzycie? Czy teraz sędzia sądu rejonowego POniesie POłne konswkwencje, czy może zapłaci łaPOwke komu trzeba i sprawa się PO kościach POrozchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiowy rajdowiec, o małym rozumku w podrabianych dresikach. Na takich imbecyli nie ma sposobu, to nie pierwszy i nie ostatni tego typu wypadek. Przez glupotę zginął młody człowiek a reszta została ranna. Nie wiadomo nawet jak karać takich deb***i? Co z tego , ze takiemu zabiorą prawo jazdy jak i tak będzie nadal jeździł? Podobnie jak z karą więzienia, 12 lat to niewiele, wyjdzie po trzech i sytuacja się powtórzy. Ci ludzie po prostu są tak głupi, ze nie są w stanie wyciągnąc żadnych wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTający napisał:
Mam pytanie do lepiej zorientowanych internautów. Ile peelenów łaPOwki PObiera sędzia sądu rejonowego by nie wymierzyć bezwzględnej kary POzbawienia wolności przy POwtórnym wykroczeniu prowadzenia POjazdu POd wpływem alkoholu. Tego wypadku by nie było gdyby ten POwalony kierowca odsiadywał wyrok w Zakładzie Karnym. Rodzice sprawcy to zaPOwne zamożni ludzie, więc ich było stać na opłacenie łaPOwki u sędziego. No chyba już w cuda nie wierzycie? Czy teraz sędzia sądu rejonowego POniesie POłne konswkwencje, czy może zapłaci łaPOwke komu trzeba i sprawa się PO kościach POrozchodzi?
Problemy z klawiaturą? panie PYTA-jący? więc zamknij PISdę i siedź cicho;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się całkowicie z Panem ~zsrr~. To jest całkowite lekceważenie prawa, recydywa !!!. Już raz sąd go ukarał - "ostrzegł" !!! Mimo że ... (sic!) ma 18 lat powinni zostać bardzo surowo ukarani jego opiekunowie. Jego dane osobowe i wizerunek powinny zostać opublikowane. Jako karę powinien otrzymać np. obowiązek dożywotniego nieodpłatnego odpracowywania np. w szpitalu jako salowy określonej liczby godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...