Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ośrodek Kultury w Łukowie zostaje

Utworzony przez Irena, 1 sierpnia 2008 r. o 14:35
Wiktor dlaczego wolisz Wandę, przecież mnie obiecywałeś karierę! Obiecywałeś,że załatwisz mi stołek kierowniczy, nie pamiętasz, co było jeszcze jakiś czas temu? Czy dlatego ją wybraliście, że pogonili ją z Trzebieszowa, już i oni się pewnie na niej poznali. To ja miałam być DYREKTOREM!!! A pamiętasz jak podczas strajków w Trzebieszowie chciałeś ją pogonić, teraz już Ci pasuje??? Ciekawe co Ci zrobiła lub obiecała? Ale dobrze, że w Trzebieszowie już jej nie ma, do szkoły wreszcie wróciła normalność, a nauczyciele odetchnięli. jej brak niekompetencji był wręcz nie do zniesienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goławska liczy na efekty pracy Szaniawskiej, dobre sobie. Ciekawa jestem dlaczego nasza wójtowa załatwiła sprawę wyboru tak po cichu, pewnie to koleżaneczki z towarzystwa? swój swego znajdzie. jeszcze raz gratuluje wyboru, może wreszcie i u nas będą jakieś strajki, dawno nie było aferki medialnej. proponuję zaprosić akcję z Trzebieszowa, oni mają w tym duże doświadczenie, ale pewnie już ich pozamykali? wiecie coś na ten temat? Goławskiej przyda się trochę wrażeń i emocji na konieć "kariery" i już nie postawią jej pomnika. Wanda pierś do przodu i do boju... hahaha. Mieszkańcy są przeciwko, jak tak dalej pójdzie, że nasze włodarze dalej będą zbierać takich karierowiczów z sąsiedztwa, to ta wasza kultura całkiem upadnie. Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie do wiary co teraz wyprawiają w tych gminach, niedawno Goławska krytykowała Szaniawską jak wybrali ją dyrektorem w Trzebieszowie, a teraz sama ją po cichu awansowała na dyrektora GOK-u. Oby tylko to się nie skończyło tak, jak w Trzebieszowie, bo różne plotki krążą na jej temat. A poza tym po co Osik przyjeżdzał na strajki do Trzebieszowa, aby pozbyć się Szaniawskiej, skoro teraz będzie robić karierę w Łukowie. Pewnie chciał ją zabrać od razu, ale mu Krysia nie pozwoliła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są wszystkie komentarze o Szaniawskiej i o Tobie??? Co zamiatasz pod dywan, miej odwagę cywilną i zatwierdz w końcu Wandę. Nie bój się to nie jest Twój gwóźdź do trumny politycznej, Wanda Cię obroni, a my i tak do WAS przyjedziemy w jajeczkami. Ale komentarzy kasować nie ładnie, bo to znaczy, że masz coś na sumieniu i boisz się krytyki i pewnie radni nie o wszytskim wiedzą, ale się dowiedzą... A tak swoją drogą, to wszystkiego najlepszego z okazji niedawnych urodzin, to piękny wiek, ale czas już na emeryturę i zwolnić miejsce komuś nowemu, bo bezrobocie w kraju duże!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale na najblizszej sesji będą jaja w Łukowie, zawiadomcie prase!!! Goławska sama sobie zgotowała taki los, a radni z opozycji jej tego nie darują!!! Radzę pojechac do SPA NAŁĘCZÓW i nabrać trochę sił, bo będą potrzebne. a tak poza, to jak można było wybrać tę Szaniawską która podobno jest emerytką na dyrektora, jak u nas w gminie jest tyle osób młodych po studiach bez pracy!!! WSTYD pani wójtowa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irena napisał:
Wiktor dlaczego wolisz Wandę, przecież mnie obiecywałeś karierę! Obiecywałeś,że załatwisz mi stołek kierowniczy, nie pamiętasz, co było jeszcze jakiś czas temu? Czy dlatego ją wybraliście, że pogonili ją z Trzebieszowa, już i oni się pewnie na niej poznali. To ja miałam być DYREKTOREM!!! A pamiętasz jak podczas strajków w Trzebieszowie chciałeś ją pogonić, teraz już Ci pasuje??? Ciekawe co Ci zrobiła lub obiecała? Ale dobrze, że w Trzebieszowie już jej nie ma, do szkoły wreszcie wróciła normalność, a nauczyciele odetchnięli. jej brak niekompetencji był wręcz nie do zniesienia!
"..Jej brak niekompetencji "oznacza chyba, że jest kompetentną osobą. To chyba dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie tej kobiecie szansę i pozwólcie pracowac. Czy w Polsce zawsze tak musi byc, że jak ktoś coś robi lub odrobinę się wybija to trzeba go ciągnąc za nagi w dół. SAMI COŚ ZRÓBCIE ŻEBY POPRAWIC SYTUACJĘ W GMINIE !!! Może tak lepiej zjednoczy siły i zrobic razem coś pożytecznego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wandzia, Wandzia to jest .... Nie wie ten kto jej nie zna. Pracowało się z tą Panią . Można powiedzieć wiele ale nikt nie chce włóczyć się po sądach. Gs w Ulanie, 3 szkoły na terenie gminy, mleczarnia tu znają ją wszyscy. Wystarczy zapytać każdy się uśmiechnie. Ale siłę przebicia ma kobieta. trzeba jej to przyznać. Wandziu opowiedz ile razy i do ilu instytucji startowałaś na dyrektora. ciekawe czemu cię nie chcieli. Opowiedz o okolicznościach odejścia z Soból w 1990 r. o zebraniu wiejskim i o ultimatum rady gmin: odejście albo prokurator. Gratuluję wyboru, lepszy być nie mógł.
Ostatnio edytowany 14 października 2008 r. o 14:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......jeszcze cie tam nie bylo czy wojtowa slepa a moZe kolezanka .........
Ostatnio edytowany 14 października 2008 r. o 14:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie pisać tu głupoty. Dajcie spokój Wandzie! Niejeden całe życie przeżył i nie doświadczył takich przykrości, jak ona. Pewnie jej zazdrościcie, że jest lepsza od was, że sobie sama dobrze radzi w życiu. W okolicy trudno jest spotkać tak zaradną, przedsiębiorczą kobietę jak ona. To, że człowiek zmienia pracę, jest mobilny, to zaleta. Nic dziwnego, ze szuka w nowym miejscu czegoś więcej i chce się rozwijać. Nie ma jej czego zazdrościć. Do wszystkiego doszła swoją mozolną, ciężką pracą, jak my wszyscy. Na pewno ma dużo szczęścia, bo będąc na emeryturze i wygrać konkurs na dyrektora, to trzeba mieć albo szczęście, albo być dobrym w tym, co się robi i jak się robi. Przestańcie już wyżywać się na niej, pilnujcie swoich stołków, bo zżera was zwykła zazdrość. Znam Wandę od lat i to, co tu opisujecie to wierutne kłamstwa i liczcie się ze słowami, bo to, że w Internecie zmieniasz nicka, nie znaczy, ze jesteś anonimowy. Informatyk cię zidentyfikuje, albo policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...