Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostry atak opozycji, ale prezydent ma absolutorium

Utworzony przez Gość, 21 kwietnia 2010 r. o 19:48
Ile jeszcze czasu będą trwały rządy tego człowieka w Białej Podlaskiej. Każde jego słowo jest obrazą dla wolności i gospodarności miasta. W Białej mamy tylko długi, tyle pozostanie po obecnym prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ile jeszcze czasu będą trwały rządy tego człowieka w Białej Podlaskiej. Każde jego słowo jest obrazą dla wolności i gospodarności miasta. W Białej mamy tylko długi, tyle pozostanie po obecnym prezydencie.
Rozważmy taką sytuację czy lepiej jest jeździć Maybachem za pożyczone pieniądze i nie mając źródeł dochodów, czy też Skodą Fabią kupioną za własne oszczędności, nawet jeśli nam tego Maybacha wszyscy zazdroszczą. Wzrosło bezrobocie, no jeśli to jest skutek tych wszystkich inwestycji za 500 mln i 90 mln długu to ja dziękuję za taki bilans i zysk. Swoją drogą to chyba radny Stefaniuk czyta to co ja napisałem i dlatego ja się z nim zgadzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Białej mamy tylko długi, tyle pozostanie po obecnym prezydencie.
Ale przyznasz Gościu ze ten prezydent nie wział sie tutaj z ksiezyca lecz zostal wybrany w wolnych demokratycznych wyborach ? Lud tak chciał ! Wniosek z tego dla mnie taki : jesli demokracja pozwala na wyniesienie do wladzy, i trwanie przez lata, takiego nieudacznika to może z ta demokracja jest coś nie tak ? Wyobrażmy sobie że taki gość stoi na czele prywatnej firmy, doprowadza ja do takiego stanu jak Czapski nasze miasto. Co zrobiłby z nim WŁAŚCICIEL tej firmy ? Dawno wywaliłby go na zbity pysk ! A w demokracji taki fagas pobiera kasę nadal a lud na niego glosuje kolejny raz. Czy to nie jest chory system ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Prezydentowi. Od wielu lat BP weszła na drogę widocznego rozwoju dzięki przede wszystkim Panu A. Czapskiemu. Oczywiście, tak jak wszędzie, są mankamenty ale ogólny bilans jest wyraźnie pozytywny. Niech się Pan nie denerwuje na lokalną opozyję bo to mali ludzie, chcący tą drogą pokazać się, zwłaszcza w kontekście najbliższych wyborów. Dewizą Pańskiej działalności powinno byc stare porzekadło " psy szczekają a karawana idzie dalej". Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Gratuluję Prezydentowi. Od wielu lat BP weszła na drogę widocznego rozwoju dzięki przede wszystkim Panu A. Czapskiemu. Oczywiście, tak jak wszędzie, są mankamenty ale ogólny bilans jest wyraźnie pozytywny. Niech się Pan nie denerwuje na lokalną opozyję bo to mali ludzie, chcący tą drogą pokazać się, zwłaszcza w kontekście najbliższych wyborów. Dewizą Pańskiej działalności powinno byc stare porzekadło " psy szczekają a karawana idzie dalej". Powodzenia.
Drogi Józefie czy móglbys rozwinac tę myśl "na droge widocznego rozwoju" ? Bo może ja jestem ślepy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Rozważmy taką sytuację czy lepiej jest jeździć Maybachem za pożyczone pieniądze i nie mając źródeł dochodów, czy też Skodą Fabią kupioną za własne oszczędności, nawet jeśli nam tego Maybacha wszyscy zazdroszczą. Wzrosło bezrobocie, no jeśli to jest skutek tych wszystkich inwestycji za 500 mln i 90 mln długu to ja dziękuję za taki bilans i zysk. Swoją drogą to chyba radny Stefaniuk czyta to co ja napisałem i dlatego ja się z nim zgadzam.
Rozważmy inną sytuację, czy osoba która nic nie osiągnęła poza poparciem partii, nic praktycznie nie robi, ma długi zasługuje na autorytet ? Mam na myśli w/w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Gratuluję Prezydentowi. Od wielu lat BP weszła na drogę widocznego rozwoju dzięki przede wszystkim Panu A. Czapskiemu. Oczywiście, tak jak wszędzie, są mankamenty ale ogólny bilans jest wyraźnie pozytywny. Niech się Pan nie denerwuje na lokalną opozyję bo to mali ludzie, chcący tą drogą pokazać się, zwłaszcza w kontekście najbliższych wyborów. Dewizą Pańskiej działalności powinno byc stare porzekadło " psy szczekają a karawana idzie dalej". Powodzenia.
To ja pies. Panie Józwo za dużo pijecie, no chyba że za cudze, bo to typowy objaw że po alkoholu to się sukcesy mnożą, dwoją i troją w oczach. Pan tych sukcesów nie zatrzymuje dla siebie tylko podzieli się z nami, bo jesteśmy aż niezdrowo ciekawi. Czekamy na szybką odpowiedź jak to bezrobocie wśród kolegów spadło, czy jak zmniejszono obciążenia biznesowi to tak krzepi i tylko proszę Prezydenta nie cytować i coś od siebie napisać.
Ostatnio edytowany 21 kwietnia 2010 r. o 22:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A napisał:
Rozważmy inną sytuację, czy osoba która nic nie osiągnęła poza poparciem partii, nic praktycznie nie robi, ma długi zasługuje na autorytet ? Mam na myśli w/w
A tak konkretnie to kogo masz na mysli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fagas napisał:
A tak konkretnie to kogo masz na mysli ?
A tak konkretnie to ten komu odpisałem, wie o kogo chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Rudolfa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fagas napisał:
Ale przyznasz Gościu ze ten prezydent nie wział sie tutaj z ksiezyca lecz zostal wybrany w wolnych demokratycznych wyborach ? Lud tak chciał ! Wniosek z tego dla mnie taki : jesli demokracja pozwala na wyniesienie do wladzy, i trwanie przez lata, takiego nieudacznika to może z ta demokracja jest coś nie tak ? Wyobrażmy sobie że taki gość stoi na czele prywatnej firmy, doprowadza ja do takiego stanu jak Czapski nasze miasto. Co zrobiłby z nim WŁAŚCICIEL tej firmy ? Dawno wywaliłby go na zbity pysk ! A w demokracji taki fagas pobiera kasę nadal a lud na niego glosuje kolejny raz. Czy to nie jest chory system ?
A kto liczył głosy - my nie wierzymy w uczciwe wybory,liczą swoi i dla swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy chce zaistnieć - rok wyborczy przecież. Ci, którzy nie mają pomysłu na swoją kampanię muszą zaistnieć w inny sposób - a najlepiej jest przecież dokopać rządzącym. Takie prawo buszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy chce zaistnieć - rok wyborczy przecież. Ci, którzy nie mają pomysłu na swoją kampanię muszą zaistnieć w inny sposób - a najlepiej jest przecież dokopać rządzącym. Takie prawo buszu.
Panie moralisto, gdyby ci rządzący mieli jakiś sensowny pomysł na rozwój miasta a nie na omotanie ludzi w trakcie kampanii ( i tworzenie klik po zdobyciu władzy) to dopiero wtedy było by pięknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci radni, którzy głosowali za udzieleniem absolutorium prezydentowi powinni mieć wyrzuty sumienia, gdyż w Białej żyje się coraz trudniej a oni to popierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi mieszkańcu - nikomu nie jest łatwo, ale siąść na czterech literach i narzekać na władzę to każdy potrafi. Pomyśl jak wygladała Biała kiedyś a jak teraz. Pamięć co poniektórym chyba płata figle skoro nie widzą różnicy. Myślicie, że Ci radni którzy byli przeciwko Czapskiemu mają jakiś pomysł na rozwój Białej? Krytyka co jedno co potrafią. Jeśli są tacy prorozwojowi to niech zaproponują jakieś rozwiązania. 4 lata siedzenia i negowania wszystkiego co miasto robi jest super fuchą - każdy by chciał za to brać kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Drogi mieszkańcu - nikomu nie jest łatwo, ale siąść na czterech literach i narzekać na władzę to każdy potrafi. Pomyśl jak wygladała Biała kiedyś a jak teraz. Pamięć co poniektórym chyba płata figle skoro nie widzą różnicy. Myślicie, że Ci radni którzy byli przeciwko Czapskiemu mają jakiś pomysł na rozwój Białej? Krytyka co jedno co potrafią. Jeśli są tacy prorozwojowi to niech zaproponują jakieś rozwiązania. 4 lata siedzenia i negowania wszystkiego co miasto robi jest super fuchą - każdy by chciał za to brać kasę.
Biała wygląda paskudnie, wystarczy popatrzeć na plac wolności, bez pomysłu zaprojektowany, kamienice XIX wieczne oblepione współczesnymi reklamami, rzygać się chce, a wszystko to na kredyt. Po panu czapskim zostaną długi i pustynia, kiedyś w białej była fabryka mebli zakład biawena a teraz czy jest jakieś duże przedsiębiorstwo? Nie, jest tylko 20 % bezrobocia. Precz z czapizmem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna Biała taka ludowa taka czerwona taka nijaka. Ludzie każde miasto dostaje z unii kasę to żadna filozofia. Co będzie jak to rozdawanie się skończy. Dług zostanie. Oni nie mają żadnych koncepcji. Lotnisko oddali firmie bez pieniędzy, który bank zaryzykuje dać na to kasę chyba z Mińska. Z każdym rokiem jesteśmy większym zaściankiem. Ale dlaczego ma być inaczej skoro wódz i jego dwór nie mają merytorycznego ani intelektualnego i moralnego mandatu do rządzenia. Gdzie e miasto spytajcie się dlaczego tyle kasy za nic zostało wywalone. Bialczanie to widzą i nie maja mózgów z plastiku i rozsądnie ocenią prezydenturę nieudacznictwa. Porównaj Siedlce tam Prezydent jest z głową a nie z plecami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Rudolfa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Piękna Biała taka ludowa taka czerwona taka nijaka. Ludzie każde miasto dostaje z unii kasę to żadna filozofia." Wnioskowałeś kiedyś o kasę z unii, że wiesz? Pamietasz jak na środku Placu stał kibel a dookoła jeździły ciężarówki? Zastanów się co piszesz. A jak masz mniej niż 20 lat i nie potrafisz ocenic tego co było wczoraj a co dzisiaj to lepiej nie siedź na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to ten Rudolf? O co kaman?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...