Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(...) - ostrzeżenie!

Utworzony przez ~Inka~, 30 stycznia 2010 r. o 15:16
tez jestem ciekaw czy ten co wymyslił materac Fit 17 i ten co go sprzedaje, kiedykolwiek sie na nim masował. To oktopne, tandetnie wykonane urządzenie, gorsze niz chinski bubel z lat 70-tych. Ludzi jak możecie to sprzedawać? szukacie ofiar pod tym podpisuję NZOZ Artmed z Nowego Sącza!!! oraz Oraz jakis mistrz polski Maciej Sikoński w sportach mieszanych. Ciekawe ile goście z CBR Bionet dlai łapuwy dyrektorowi Artmedu za umieszczenie swoje zdjęcia w ich instrukcji obsługi? Słabo musi zaraqbiac nasz mistrzunio Sikoński skoro dał się sfotografować z tym bublem. Ludziska to skandal> Po masazu na tym materacu omal nie wykorkowałam. Bolało mnie wysztko a cisnienie miałam 111/203/ puls 104 !!!! Dobrze, że mąż przemówił mi do rosądku i wyrzucił to badzierwie do kosza. Ale te 700 zł wam nie podaruje. Tak ludzi oszukiwać !!! wstyd !!!! banda naciągaczy!!!! Materac Fit 17 to pomyłka, śmiertelna pomyłka. :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę, że ten cały NZOS ArtmeD sam to produkuje i ma zmowę z łowcami skór. Najpierw masazyk dla pacjenta a potem telefon do Grabarza :-) Chcesz wykonczyc teściowa kup jej materac Fit N17 na urodziny. Przeciez codziennie któraś rtesciowa ma urodziny. Tandiemy za pomysł na wróbel@ cbrbionet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość !!!! Wolne żarty. Jakośc i materac Fit 17 to przecież się wyklucza. Jaka jakość? A teraz informacja dla kierowców CBR Bionet biednych ludzi wołających o słowa uznania! Oczekujecie uznania a co zwaszym sumieniem ? Co to za argument, kiedy kobieta 84 lata "świadomie" zamawia materac Fit17 a wy go dostarczacie i siłowo wciskacie, strasząć i nagabując. Życzę wam aby jak dożyjecie 84 lat, a obawiam się, że nie dozyjecie, tez do was przyjechał koleś i straszył,że zabierze wam telewizor jak nie odbierzecie towaru! Jaki głos sumienia chcecie dostać? może zajmijcie się porządną pracą to nikt was palcem wytykac nie będzie. Sami dobrze wiecie co sprzedajecie po wioskach. Ale to nie wy, przecież. To nakieterzy zbieraja zamówienia. Wiec wy potulne baranki, musicie sobie dorabiac na krzywdzie innych. Kasujecie 600 zł za taki badziew i jeszcze ludzi straszycie? No to chyba nie zasługuje na słowa uznania. Biedni dostawcy zawaleni materacami tłuka siępo wioskach za 15-20 zł od materaca. Wcisniesz materac to zarobisz nie wcisniesz to nie zarobisz. Sumienie panowie, sumienie. Czeba mieć sumienie. Bez tego jestescie nikim. Wiec skoro go nie macie to ..... sami wiecie co. Wiec jak jutro staniecie przed czyims domem zastanówcie sie czy warto nagabywać ludzi, czy warto sie tak szmacic dla 15 zł na sztuce, czy warto byc nikim dla materaca Fit 17?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszuści i tyle. Cały ten CBR BIonet i wszyscy tam pracujący to wyselekcjonowane kanalie do nabijania kapsy włascielom tego syfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sikoński ależ siedałeś nabrać. Co ty za głupoty wypisujesz. Ty lepisj kop bo myslec nie powinieneś. Sprzedałeś się za garśc drobnych. Czy ty wiesz co reklamujesz? Wystepujesz w doborowym towarzystwie nie ma co :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam Mira (...) Pozdrawiam twórców Enabio MM239 mam zdjęcia jak to cudo wyglądło w IBS Elektronik największej firmie akwizycyjnej z Nowego Sącza i pozdrawiam (...)
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 08:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 09:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że jest nas więcej. Nabitych w butelkę. Dom mój nawiedziło dwóch drabów i wrecz wymuszali zapłatę. Ale le ja tego nie chciałem i nie chcę. Romawiałem z jakimś człowiekiem z Nowego Sacza, który próbował mi wmówić, że skoro cos zamówiłem to musze odebrać. Albo przyjdzie 300 zł kary. No to czekam na tę karę. Cwaniaczkom nie wyjdzie ten numer. Oj nie wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam, że korzystalam z materac Fit-17. Kupiłam go od akwizytorów w zeszłym miesiącu. Ale po masażach poczułam sie znacznie gorzej. Miał mi pomóc na nadwagę a spowodował ,że zaczołam wymiotować, stałam sie poddenerwowana i traciłam rónowagę. Na poczatku nie skojarzyłam tego z materacem. Myslałam o zatruciu pokarmowym. Na parę dni odstawiłam masaże ale znów do nich wróciłam. No i wróciły obiawy. Znów wymiopty, znów poddenerwowani i znów straciłam równowagę. Mam teraz dziwne skoki cisnienia i bardzo żle sypiam. Sama nie wierm co o tym mysleć. Nigdy przedtem nie miałam takich obiawów. Odstawiłam ten aparat i wszystko wróciło do normy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie sobie ######forum.o2.pl/temat.php?id_p=6107552 Centrum badania rynku Bionet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######forum.o2.pl/temat.php?id_p=6107552
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywam się Marlena Konik i pochodzę z Sękowej koło Gorlic. Chciałam napisać o bandyckich sposobach firmy CBR Bionet z Nowego Sącza, która w sposób zupełnie bezkarny prześladuje ludzi po wsiach. Firma prawdopodobnie zajmuje się sprzedażą i produkcją materacy Fit-17. To właśnie coś takiego próbowali sprzedać mojej mamie. Mama to kobieta w starszym wieku, która została prawie pobita przez dostawców tej firmy z powodu niechęci odbioru towaru. Firma działa w ten sposób, że wypuszcza na wieś czujki w postaci domokrążców, którzy podaja się za ankieterów. Oni w podstępny sposób wyłudzają od ludzi podpisy pod ankietami, które potem okazują się być zamówieniami na wspomniany wcześniej materac Fit 17. Na drugi dzień przyjechał dostawca, który próbował mamie wmówić , że zamówiła materac , którego wcale nie zamawiała. I zaczęła sie przepychanka. Najpierw mama próbowała wyrzucić przedstawiciela firmy CBR Bionet z domu, ale to sie jej nie udało. Wtedy ten zaczął krzyczeć, że on tu jeszcze wróci z komornikiem i zabierze jej z domu wszystko, że spotkają się w sądzie itp. Mama tak się zdenerwowała, ze musieliśmy wezwać pogotowie. Spędziła w szpitalu 5 dni!!! Jeżeli mieliście podobnie przeżycia z firmą CBR Bionet, to proszę o wpisy na tym forum. Piszcie również maile na adres: marlenakonik@o2.pl Dowiedziałam się, że firma działa w całej Polsce, więc pewno takich sytuacji było wiele. Zbierzmy materiał na tą firmę i oddajmy sprawę do prokuratury, opiszmy to w gazetach. Jeżeli macie jakieś dokumenty z firmy CBR Bionet wskazujące na ich nielegalna działalność, szwindle itd. to możecie ich zeskanowane wersje wysyłać również na maila. Gwarantuje poufność uzyskanych informacji. Czas skończyć z praktykami takich firm jak CBR Bionet. Nie możemy pozwolić, aby do naszych drzwi pukali oszuści i złodzieje. Wystarczy!!! Nie pozwolę, aby taki jeden z drugim nagabywali moich rodziców. Marlena Konik marlenakonik@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie sie dowiedziećcoś na temat materaca Fit-17 to dzwońcie: Telefon:0887 684 749 opowim wam jakie to jest badziewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Zycie bez bólu kręgosłupa!!!!Lepsze samopoczucie!!!! Rozlużnione mięśnie!!! Instrukcja obsługi do wielofunkcyjnego aparatu masująco - rehabilitacynego ...
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 17:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Zycie bez bólu kręgosłupa!!!!Lepsze samopoczucie!!!! Rozlużnione mięśnie!!! Instrukcja obsługi do wielofunkcyjnego aparatu masująco - rehabilitacynego ...
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 17:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu Marlena Konik. Wszystkim dziękuję za info na temat firmy CBR BIONET. Przyznam, że nie spodziewałam sie tak szybkiej reakcji. Panie Marku, to co pan napisał i podesłał wystarczy na niezły proces!!!! Zachęcam wszystkich pracowników firmy Bionet do nadsyłania umów o dzieło i umów zlecenie jakie zostały zawarte pomiędzy Wami a tym podmiotem gospodarczym. Wiem już, że kupa z nich wylądowała w koszu a należny podatek wylądował w kieszeni właścicieli. Podobnie jak nieudokumentowana sprzedaż. Pomimo, że firma CBR Bionet próbuje zagłuszać to forum swoim wpisami o charakterze spamu to pisać do mnie warto. Mam nadzieje, że jerżeli poszkodowani prze firmę Bionet będą odzywać się w takim tempie to zawiadomienie do prokuratury złożymy szybciej niż sie spodziewałam. Bardzo dziękuję za wszystkie informacje o bandyckiej działalności Firmy CBR BIonet. Opisujcie swoje przypadki z czasów pracy dla tej firmy. Nie musicie sie obawiać- powalimy to bandyckie przedsięwzięcie na kolana. Koniec terroru akwizycji w naszych domach. Marlena Konik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marlenakonik@o2.pl Piszcie na ten adres. Mam nadzieję, że również Dziennik Wschodni zaiteresuję się tym tematem raz jeszcze. Informuje, że wszelkie groźby pod moim adresem zostaną skontrolowane prze odpowiednie służby. Nie robie nic złego, próbuje zebrać do kupy wszystkich zaiteresowanych działalnościa firmy CBR Bionet. A to jest legalne. Wiem również, że Ci co próbują się maskować pod spamem na tym forum mają coś do ukrycia. Wiem juz nawet co A straszenie ludzi po domach to małe piwo przy tym co wyrabia firma CBR BIONET. Doigracie się, doigracie.
Ostatnio edytowany 2 czerwca 2010 r. o 18:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zycie bez bólu kręgosłupa!!!!Lepsze samopoczucie!!!! Rozlużnione mięśnie!!!
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 18:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Mieczysławie, wkońcu sięktospanu wziął za dupę. A tak Pan sie smiał, to teraz śmieszek panu z gęby zniknie. Mam umowy skserowane, które Pan podpisał i które nie znalazły się nigdy w US. Zobaczymy jak pan się tego wytłumaczy. I jak się pan wytłumaczy z pieniędzy wypłacanych pod stołem. He he teraz skończy sie obrażanie ludzi. Bedzie Pan potulnie siedziła za kratkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...