Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ostrzeżenie zootechnika

Utworzony przez hjkz, 22 lipca 2008 r. o 20:52
a propos imienin, jaka składka w tym roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pamietacie Antoniego? jak go potraktowano, bo w sądzie prawdę mowił i nie chciał kolegi oczernić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ostatnich zmianach "udziałowych" i planowanych zmianach wynagrodzenia to na tak szczytny cel "IMIENINY NASZEJ PANI" Pracownicy Wydziału Surowcowego staną na wysokości zadania i poniżej 50 zł od osoby nie zejdą. Oni dla swojej Pani są gotowi zrobić wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co głupszej baby nie widziałam, po co się wypowiadasz jak nie znasz faktów, lawirujesz po temacie jak mucha po gównie. Pewnie sama miałaś tą chorobe weneryczną i teraz ci się w mózgu pojebało. I walisz ortagrafy że wspólczuć temu co cie zatrudnia , no chyba że masz robote papierkową - trzepanie worów po cemencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Antoni , czyżby Antek B. i o co chodzi , nie jestem w temacie bo już tam nie pracuje od 14 lat, opowiadajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, to On. mówił prawdę w sądzie, a kazali mu kłamać...i poleciał. facet z honorem i ambicją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE POPISZEMY TAK O INNYCH DZIAŁACH Z TEGO CO SŁYSZAŁEM TAM WSZĘDZIE JEST WESOŁO, INTRYGUJĄCO I BARDZO INTERESUJĄCO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawie jest w handlu, firma w firmie. no i super reklama - bez rezultatu, bo sera nie ma w sklepach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja Ci powiem, a by sie wydawało , że tyle lat pracował i zawsze sie jakoś utrzymał. Ja aż nie wierzę.... Ale widzisz łaska pańska na pstrym jeździ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja natomiast pracuję w Wydziale Surowcowym ładnych parę lat i jestem zadowolony. Faktycznie praca na styl niemiecki (na godziny, na czas wszystko wyliczone) jednak w ten właśnie sposób można coś osiągnąć. Każdy zauważa minusy a pomija osiągnięcia. Popatrzcie tylko jak wygląda firma! Chwalę sobie pracę i myślę, że popracuję tutaj jeszcze jakiś czas. A co do poprzednich wypowiedzi na forum to świadczą tylko o samych autorach - prostota wypowiedzi (wulgaryzmy itp), a często mało obiektywny sposób spojrzenia na pewne kwestie. Rzeczywiście, czasami brakuje ludzkiego podejścia do pracownika ale ogólnie da się przeżyć. Pozdrawiam wszystkich, chociaż liczę się z ostrą krytyką kolejnych opiniodawców. PS: Zwracajcie uwagę na interpunkcję i ortografię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od handlu za wiele nie wymagaj bo tam są inne zależności (zależności bankowe i rodzinne) a poza tym na wydziale ogrodniczym kierownik wiedzy o handlu nie zdobędzie! hahaha stef
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
Ja natomiast pracuję w Wydziale Surowcowym ładnych parę lat i jestem zadowolony. Faktycznie praca na styl niemiecki (na godziny, na czas wszystko wyliczone) jednak w ten właśnie sposób można coś osiągnąć. Każdy zauważa minusy a pomija osiągnięcia. Popatrzcie tylko jak wygląda firma! Chwalę sobie pracę i myślę, że popracuję tutaj jeszcze jakiś czas. A co do poprzednich wypowiedzi na forum to świadczą tylko o samych autorach - prostota wypowiedzi (wulgaryzmy itp), a często mało obiektywny sposób spojrzenia na pewne kwestie. Rzeczywiście, czasami brakuje ludzkiego podejścia do pracownika ale ogólnie da się przeżyć. Pozdrawiam wszystkich, chociaż liczę się z ostrą krytyką kolejnych opiniodawców. PS: Zwracajcie uwagę na interpunkcję i ortografię.
TY ALDONA się już za nią nie tłumacz - wstydu oszczędź! a sporządź już liste na sierpniowe imieninki!!!! cioccci !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem facetem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może popiszemy o zarobkach kominowych? to ciekawy temat? ktoś cos wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WÓDKO POZWÓL ŻYĆ TEMU FACETOWI. MA DZIECI, A JUŻ WIDAĆ ZATRACIŁ ŁĄCZNOŚĆ Z RZECZTWISTOŚCIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze innej firmy za S nie widzialej w wielu jest lepiej masz czaszke wypana juz przez stara i nie wiesz co czarne a co biale pozatym no cuż jak sie ktos dluzej ponizą to garb rosnie i sie sama glowa chyli do ziemi, nie wiesz juz nawet kiedy stara po tobie jedzie co? bidulek !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga ten to kabel i donosicie napewno starej powie !!!! lizus szkoda ze przez takich jak ty przez ciebie kolego stara umacnia sie zamiast odejsc !!!! prawda jest taka ze ja stra odejdzie to my te znikniemy jak banki mydlane. wiec czas spierdzielac bo jeszcze jest mozliwosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwalcie sie od aldony jest ok to co ze DJ to jej ciocia kazdy orze jak moze a to ze ktos donosi na kogos to normalne zycie jest zycie wiekszosc z nas nie wie gdzie krowa ma ogon a gdzie łeb taka prawda trzeba donosic bo inaczej z glodu zdechiemy bo nikt nas nie wezmie tyle wiem .... sami sie zalatwiamy kazdego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIGDY NIE NABIERZE DYSTANSU TEN CO SIEDZI I MUSI KRAKAĆ JAK RESZTA WRON, PRAWDA? ALE POWIEM WSZYSTKIM JEST INNY, LEPSZY SWIAT I NIC NIE KOŃCZY SIĘ NA SPOMLEKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aldona była, jest i zawsze będzie OK ALE TY CZLOWIEKU CHYBA MOCNO ZDESPEROWANY I POIRYTOWANY JESTEŚ, MOŻE TROCHĘ WIARY W SIEBIE I SWOJE MOŻLIWOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI! A NA SPOMLEKU SIĘ ŚWIAT NIE KOŃCZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 986

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...