Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ostrzeżenie zootechnika

Utworzony przez hjkz, 22 lipca 2008 r. o 20:52
a niech to wszystko ch..j strzeli. zaprośmy telewizje i śledczych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"sprawa dla reportera" albo Wajs na antenie też jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie zdjęcie tej pani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej od handlu to sie odczepcie my robimy kupe dobrej roboty to dzieki naszej pracy sery sa srprzedawan a my ciezko pracujemy kiedy wy opierdzielacie sie w krzakach pod radzyniem @!@@@@@ to skup nic nie robi a nie my !!!! jaka pani takie królestwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecia brak, bo jest zbyt sexowne....innaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecie ???????????????\ to jak potwor z loch nes!!!! skrzyzowany z osmiornica!!!!!! ochyda a co do rozglosu to proponuje wyslac kazdemu w radzyniu linka do tej strony i niech kazdy kto chce sie wypowie zobaczymy czy bedzie wiecej na PLUS czy MINUS ja tak zrobie jest nasza klasa i e-maial elektryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecia brak, bo jest zbyt sexowne....innaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo wasz przepraszam za krzywdy jakie wam zrobila przyzekam ze od jutra bede inna i dobra kocham was ijestesmy jedna wielka rodzina (mafijna) badzcie moimi dzicmi drodzy kochamwas i serce bym oddała za was!!!! dla was wszystko (wezme) chodzcie do mie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co Wasza Pani robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy z każdym się bzyka i dobrze na tym interesie wychodzi. wiadomo o kim mowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ja rucha i kogo to moja cipka i jego ptaszek i tak wole innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo!!! wiadomo!!! przykład zawsze idzie z góry, a ryba się psuje od głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE WY JESTEŚCIE WSZYSCY, PRZECIEŻ TA PANI WAM WSZYSTKIM RĘKĘ PODAŁA I Z SZAMBA WYCIĄGNĘŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jest jeszcze ktoś w Spomleku, kto nie ma swojej drugiej polowy? wiadomo w jakim celu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto dyma kozakową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja siedze w szambie po uszy co dzien gapie sie na nia udaje ze ja lubie caluje w reke mimo ze tego nienawidze , nie nawidze ez czasem radzynia ale od pokolen tu mieszkamy wiec co mam robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jeszcze nie ale dosc o seksie w pracy slyszalem jak DJ zgubila szczeke zygajac w samochodzie ktorejs nocy swietna historia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedzcie kto z kim bo ja nic nie wiem na zlewni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO CHYBA SZCZEPCIO NAPISAŁ O TY CAŁOWANIU W ŁAPKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nie jestem szczepciem ale on napewno ma podobne odczucie ile mozna sie wstydzic za takiego pijaka i hamidło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 986

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...