Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszczędnośći!

Utworzony przez jjj, 16 września 2009 r. o 21:04
We "Wspólnocie Bialskiej "jest informacja o zarobkach starostów , m.in.bialskiego .Zarabia tylko 12540 zł -zasdnicze 6000 , dodatek za reprezentowanie ns ( godne!) 2100, dodatek specjalny ?-3240 ,dadatek za wieloletnią ( mam nadzeiję ,że zasłużony ) prace -1200. Teraz już woadomoo dalczgo oszczędza się na oświacie .Ty dla mnie ja dla ciebie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie nisko pażerny ? takie pobory to maja wójtowie pslu ! chyba nie wszystkie składniki wymieniliście ? a gdzie dodatek za dojazdy ? i inne tam takie delegowanie ? pomyłka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatku za dojazdy nie ma ale- Ma za to służbową Skodę która wozi go nawet do domu!!!! Prywatnie też go wozi! A wy głuptaki płacicie za to ze swoich podatków! PSL -PANY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL -PANY!!! napisał:
Dodatku za dojazdy nie ma ale- Ma za to służbową Skodę która wozi go nawet do domu!!!! Prywatnie też go wozi! A wy głuptaki płacicie za to ze swoich podatków! PSL -PANY!!!!!
Ma też organ.... , o cholera. Spoko, chodzi tylko o "Gościniec".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...