Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

oszczędości

Utworzony przez petent, 18 lutego 2010 r. o 17:38
nie lubię władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kamcio67~ napisał:
Nikt Cię o zdanie nie pytał i nic Ci do tego gdzie pracuję - na pewno nie w UM - pomagam osobom niepełnosprawnym jeśli chcesz wiedzieć - autyzm i zaburzenia emocjonalne. Studiowalem na ten temat dlugie lata. Na forum wszedlem z czystej ciekawosci bo znam sytuacje w urzedzie. Takze idiotyczne sa twoje porownania do "mendrca" z Gdanska. Moze dasz mi jeszcze bana albo zglosisz do admina lub moda? Z to ze pisze nie na temat co? Prosze bardzo jak chcesz twoja wola O Panie globalneocieplenie. Swoja wypowiedzia obnazyles poziom swojej kultury w stosunku do ludzi nie tylko mieszkajacych w naszym miescie ale i ogolnie w Polsce. Nie musi cie to interesowac mnie interesuje. Koniec!
Strasznie nerwowy jestes Kamciu67 ale za to belkotliwy jak dawno kto na tym forum.Pozwol ze pochyle sie nad toba z troska : 1.To jest miejsce publiczne, napisales cos publicznie a wiec oczywiste jest ze powinienes liczyc sie z tym ze kazdy moze ustosunkowac sie do tego co splodziles. I w tym sensie uwazam ze poniekad zapytales mnie o MOJE zdanie. 2. Oczywiscie ze nic mi do tego gdzie ty pracujesz, w UM czy np. w UG. Ja tylko (zerknij, widzisz tam pytajnik na koncu ?) zapytalem. 3. Czy ja ciebie porownalem do "mendrca" ? Napisalem tylko ze te twoje banaly o "globalizacji" moga go zainteresowac. 4. Czy ja gdzies napisalem ze cie gdzies zglosze, do admina ? albo ze dam ci banana ? Ja ci tylko zyczliwie radzilem zebys stad juz spadal bo kompromitujesz swojego pracodawce (ewentualnego Czape) 5. Pomagasz ludziom z autyzmem i zaburzeniami emocjonalnymi powiadasz ? Naprawde sadzisz ze tu interesuje nas komu pomagasz ? albo kto tobie pomaga ? Przeciez tu rozmawiamy o obsludze interesantow w UM. Nie zauwazyles ? A tak na marginesie : mowisz ze studiowales ? i to "studiowales dlugie lata" ? A to niespodzianka ! Zapytam : Nie za DLUGO przypadkiem ? 6. Nie nazywam sie "globalne ocieplenie" lecz "globalneOCIPIENIE". PRAWIE robi jednak roznice. 7. Z tym "obnizeniem kultury" przeze mnie, nie tylko wobec ludzi w Bialej ale nawet "ogolnie w Polsce" to juz chyba przesada ? Nie przeceniaj mnie, ja jestem skromny zuczek. 8. "Nie musi cie to interesowac mnie interesuje". Czy ty przypadkiem nie jestes starym samotnym kawalerem (mieszkajacym z kotem) ktory nie ma z kim pogadac i komu opowiedziec o swoich zainteresowaniach ? Na koniec dobra rada,kamciu : moze naprawde juz daj spokoj ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPORA ! Nie lubisz wladzy ? ale Pania Irene to chyba lubisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyskówki i czepialstwo w najmniej istotnych sprawach, meritum omijane:) czyli bialscy stali forumowicze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
globalneocipienie napisał:
Strasznie nerwowy jestes Kamciu67 ale za to belkotliwy jak dawno kto na tym forum.Pozwol ze pochyle sie nad toba z troska : 1.To jest miejsce publiczne, napisales cos publicznie a wiec oczywiste jest ze powinienes liczyc sie z tym ze kazdy moze ustosunkowac sie do tego co splodziles. I w tym sensie uwazam ze poniekad zapytales mnie o MOJE zdanie. 2. Oczywiscie ze nic mi do tego gdzie ty pracujesz, w UM czy np. w UG. Ja tylko (zerknij, widzisz tam pytajnik na koncu ?) zapytalem. 3. Czy ja ciebie porownalem do "mendrca" ? Napisalem tylko ze te twoje banaly o "globalizacji" moga go zainteresowac. 4. Czy ja gdzies napisalem ze cie gdzies zglosze, do admina ? albo ze dam ci banana ? Ja ci tylko zyczliwie radzilem zebys stad juz spadal bo kompromitujesz swojego pracodawce (ewentualnego Czape) 5. Pomagasz ludziom z autyzmem i zaburzeniami emocjonalnymi powiadasz ? Naprawde sadzisz ze tu interesuje nas komu pomagasz ? albo kto tobie pomaga ? Przeciez tu rozmawiamy o obsludze interesantow w UM. Nie zauwazyles ? A tak na marginesie : mowisz ze studiowales ? i to "studiowales dlugie lata" ? A to niespodzianka ! Zapytam : Nie za DLUGO przypadkiem ? 6. Nie nazywam sie "globalne ocieplenie" lecz "globalneOCIPIENIE". PRAWIE robi jednak roznice. 7. Z tym "obnizeniem kultury" przeze mnie, nie tylko wobec ludzi w Bialej ale nawet "ogolnie w Polsce" to juz chyba przesada ? Nie przeceniaj mnie, ja jestem skromny zuczek. 8. "Nie musi cie to interesowac mnie interesuje". Czy ty przypadkiem nie jestes starym samotnym kawalerem (mieszkajacym z kotem) ktory nie ma z kim pogadac i komu opowiedziec o swoich zainteresowaniach ? Na koniec dobra rada,kamciu : moze naprawde juz daj spokoj ?
Tyle ile trzeba kolego studiowalem zeby uzyskac potrzebna wiedze. Zapewniam Cię ze nie jestem starym kawalerem - swoj honor mam. Pomoc mam od wielu zyczliwych ludzi. Sam tez potfafie sobie pomoc choc byc moze mam problem z osobowoscia moze jestem introwertykiem nie wiem. Sorki za blad w przekreceniu twojego nicka. Dam juz spokoj masz racje nie chce toczyc i dzieki za "troske". Skromny czy nie nie wiem nie wypowiem sie. Zamykam temat - prosba do admina o usuniecie wszystkich moich postow. Moze i nie porownales ja to tak odebralem. A co do mojego pracodawcy jest ze mnie zadowolony i nic Ci do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadaj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goska napisał:
Do Depresja! niestety ma pan/i bledne inforacje () koszty wezwanie 8,80 nie naliczyl nikt inny jak poczta polska. a dla pana/i informacji roznosiciel urzedowy jest 6 razy tanszy ()
Do goska Poczta Polska naliczyła wg swoich kosztów, a UM podczepił się pod cennik i pieniądze schował do swojej kieszeni. Czyli UM korzysta z cennika poczty, bo tak mu wygodnie i pobiera sobie koszty wysłania kuriera z ulotką wg. cennika Poczty Polskiej. Tylko, że poczta ma na utrzymaniu armie ludzi, budynki, samochody, a nie tylko kuriera. Koszta utrzymania poczty polskiej są bardzo wysokie, o jakich UM nawet nie wie. Ale UM miasta zasłania się cennikiem poczty i pobiera characz od obywatela, tak jakby to on, UM, utrzymywał budynki samochody i ludzi, na poziomie takim jak ma Poczta Polska! Jak ktoś czegoś nie zrozumiał z tego postu, to proszę sobie dośpiewać. Po drugie, skoro roznosiciel UM jest 6x tańszy od poczty, to dlaczego UM pobiera od obywatela 8,80 a nie 1.20 ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demagogia napisał:
Do goska Poczta Polska naliczyła wg swoich kosztów, a UM podczepił się pod cennik i pieniądze schował do swojej kieszeni. Czyli UM korzysta z cennika poczty, bo tak mu wygodnie i pobiera sobie koszty wysłania kuriera z ulotką wg. cennika Poczty Polskiej. Tylko, że poczta ma na utrzymaniu armie ludzi, budynki, samochody, a nie tylko kuriera. Koszta utrzymania poczty polskiej są bardzo wysokie, o jakich UM nawet nie wie. Ale UM miasta zasłania się cennikiem poczty i pobiera characz od obywatela, tak jakby to on, UM, utrzymywał budynki samochody i ludzi, na poziomie takim jak ma Poczta Polska! Jak ktoś czegoś nie zrozumiał z tego postu, to proszę sobie dośpiewać. Po drugie, skoro roznosiciel UM jest 6x tańszy od poczty, to dlaczego UM pobiera od obywatela 8,80 a nie 1.20 ???
Najlepszym sposobem na kompletną niewiedzę i głupotę ludzką będzie milczenie i niepodejmowanie jakiejkolwiek dyskusji z dyletantem/ką w zakresie opłat ponoszonych przez Pocztę Polską i Urząd Miasta. Z pozdrowieniami i życzeniami miłego wieczoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
globalneocipienie napisał:
Spadaj !
As you wish, my lord. Whatever.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...