Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszustki grasują w Białej Podlaskiej: Okradają na "usterkę"

Utworzony przez Gość, 28 września 2011 r. o 22:40
te cholery to i mego ojca okradły.Miał odłożone zaskórniaki na alkohol i wszystko ukradły.Teraz my z Tatusiem musim siedzieć o suchym pysku i czekać do tatusia następnej renty.Wszyscy piją na około a nam z ojczulkiem tylko ślinka leci jak na to patrzym.A do 15-tego jeszcze daleko. A ja też już 14 lat na bezrobociu jestem i żadnej pracy dla mnie nie ma, dobrze ze Tato nie żałuje wódki i wina dla mnie,bo gdyby nie on to nie miałbym za co pić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
te cholery to i mego ojca okradły.Miał odłożone zaskórniaki na alkohol i wszystko ukradły.Teraz my z Tatusiem musim siedzieć o suchym pysku i czekać do tatusia następnej renty.Wszyscy piją na około a nam z ojczulkiem tylko ślinka leci jak na to patrzym.A do 15-tego jeszcze daleko. A ja też już 14 lat na bezrobociu jestem i żadnej pracy dla mnie nie ma, dobrze ze Tato nie żałuje wódki i wina dla mnie,bo gdyby nie on to nie miałbym za co pić.
No to teraz trzeba wodę pić - jak zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
te cholery to i mego ojca okradły.Miał odłożone zaskórniaki na alkohol i wszystko ukradły.Teraz my z Tatusiem musim siedzieć o suchym pysku i czekać do tatusia następnej renty.Wszyscy piją na około a nam z ojczulkiem tylko ślinka leci jak na to patrzym.A do 15-tego jeszcze daleko. A ja też już 14 lat na bezrobociu jestem i żadnej pracy dla mnie nie ma, dobrze ze Tato nie żałuje wódki i wina dla mnie,bo gdyby nie on to nie miałbym za co pić.
Pżyjeć do Cici do Naszego Sklepiku nobo w Naszej Altance to siedźim tylko dla otżeźwieńa ze wzglendu na zimno. W takih szczegulnyh wypadkah to stawiamy. Zapraszajem wszystkie tubylce i Nasza Cycatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...