Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pakerzy wpadli w koksem

Utworzony przez Z, 15 kwietnia 2013 o 11:36
Pakerzy wpadli w koksem........Nic dodać nic ująć....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pakerzy wpadli w koksem czy Pakerzy wpadli z koksem. ja tam się nie znam za bardzo na polskim ale wydaje mi się, że powinno być z koksem.
0
jakim trzeba być dzbanem żeby takie leki brak i sprzedawać....przecież to śmierć w pigułkach.....
0
W co wpadli pakerzy? "Pakerzy wpadli w koksem"
0
tytuł chyba jakiś paker pisał.....
0
Jakis Paker to pisal
0
skalpel napisał:
jakim trzeba być dzbanem żeby takie leki brak i sprzedawać....przecież to śmierć w pigułkach.....
Jak to jakim? Poje***ym Od tego gówna pier***i się wątroba a jeszcze bardziej pier***i się w mózgownicy.Porozmawiaj sobie z jakimś gościem,który przez dłuższy czas brał sterydy to zobaczysz jak pier***i,gorzej niż od rzeczy jak jakiś czubek z psychiatryka.Ponadto jest nadpobudliwy i często reaguje agresją z byle powodu..Były przypadki że taki deb*** biorący sterydy pobił własną matkę za to że krzywo na niego spojrzała.Tacy ludzie już mają zniszczony mózg i psychikę.
0
Jakis Paker to pisal
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: