Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pałac na krańcu Polski odzyskuje blask

Utworzony przez Gość, 14 listopada 2011 r. o 19:33
Tanio wyrwała ten dworek z działką.Gdybym wiedział,że jest na sprzedasz to sam bym go kupił.Urządził bym tam walki byków bo z wykształcenia jestem Torreadorem i magistrem Matadorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba matołem raczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na stronę www.bialcon.pl w zakładce o pałacu można śledzić na bieżąco postęp prac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakub Chwesiuk napisał:
Zapraszam na stronę www.bialcon.pl w zakładce o pałacu można śledzić na bieżąco postęp prac
Cieszę się że pałac odzyska dawny blask, bo znam to miejsce. Mam tylko pytanie czy Bialcon równą troską otacza swoich pracowników, chyba nie jest to niestosowne pytanie w tym miejscu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pracownicy mają być poddani renowacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Czy pracownicy mają być poddani renowacji?
Nie czy Bialcon jest jeszcze jedną firmą w której dobrobyt właścicieli budowany jest na eksploatacji pracowników oraz dzięki układom ? Dowcipnisiu, może się nie wypowiadaj bo nie wyglądasz na osobę obiektywną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze palac w Nawrze autorstwa Hilarego szpilowskiego tez dojdzie do taaakiego stanu i wkrótce przyjmie gosci ! Duze brawa za uratowanie zabytku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...