Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot doniósł do prokuratury na księdza z Lubelszczyzny

Utworzony przez al, 3 sierpnia 2010 o 12:43
Jestem dumna,że głosowałam na posła,który walczy o nasze prawa i jest sumieniem tego ogłupionego narodu.Tak trzymac panie Januszu,zawsze prawda zwyciężała.Kościól kompromituje sie codziennie i ta instytucja poza apelami o sprzedaży wódy niczym juz nas nie zaskoczy.Wszyscy moi znajomi i rodzina sa za Panem Panie Palikot.Fajnie żyć w mieście z którego wywodzi sie Pan.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
al współczuje rodziny i znajomych, ale w końcu biłgoraj wiadomo - "piejo kury piejo" :]
0
Od lat donosił i teraz mu tak zostało.......
0
al napisał:
Jestem dumna,że głosowałam na posła,który walczy o nasze prawa i jest sumieniem tego ogłupionego narodu.Tak trzymac panie Januszu,zawsze prawda zwyciężała.Kościól kompromituje sie codziennie i ta instytucja poza apelami o sprzedaży wódy niczym juz nas nie zaskoczy.Wszyscy moi znajomi i rodzina sa za Panem Panie Palikot.Fajnie żyć w mieście z którego wywodzi sie Pan.
Naucz się pisać PO-prawną polszczyzną baranie. Do szkoły matoły - Pan się wywodzi, a nie wywodzi się Pan.
0
nauczycielka napisał:
Naucz się pisać PO-prawną polszczyzną baranie. Do szkoły matoły - Pan się wywodzi, a nie wywodzi się Pan.
Uczycielko a jak się powinno pisać?pałkę się robi, czy robi się pałkę?
0
Każdy robi co najlepiej mu wychodzi... Nie jeden w zamian za donoszenie dostał od bezpieki fabryki, fabryczki...
0
Brawo Panie Palikot, tak trzymaj! Z całego serca życzę pokazania księżom do czego oni są. Religią i wypasem swych owieczek niech się zajmą a nie polityką.
0
al napisał:
"al", chyba ostatnio za dużo przebywasz na słońcu, uważaj bo to jest b. niebezpieczne, wypala "szare komórki" i zostawia tylko "siano".
0
Gość napisał:
Każdy robi co najlepiej mu wychodzi... Nie jeden w zamian za donoszenie dostał od bezpieki fabryki, fabryczki...
P. PALI-KOT chce zaistnieć. Ostatnio cicho o nim,pewnie się boi odsunięcia z PO i zaczyna flirt z SLD,przeddkładając argument,ze oto walczy z tym okropnym kościołem, a zwłaszcza z klerem.
0
?Po pijaku" będziesz łatwiejszy? http://imges.webpark.pl/
0
Palikot nie jest dodatkiem do Platformy, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia Palikota od Platformy Obywatelskiej, oderwania Palikota od Tuska i Schetyny, jest niszczeniem samej istoty Platformy Obywatelskiej. http://www.youtube.com/watch?v=_sl0-z1YQwQ [media]http://www.youtube.com/watch?v=_sl0-z1YQwQ[/media]
0
WCZORAJ MILICJA DZIS PLATFORMA - OBYWATELSKA http://img44.imageshack.us/img44/3629/mpou.jpg
0
Brawo Panie Januszu ! Czarnym na pohybel !
0
stary PZPR rzadzi i dlatego wiecej nie zaglosuje na pelo
0
Wiesław z Działaek napisał:
WCZORAJ MILICJA DZIS PLATFORMA - OBYWATELSKA http://img44.imageshack.us/img44/3629/mpou.jpg
Duża zgodność między co trzyma, a tym czym jest, może tylko drobne uzupełnienie że on jest "złamany".
0
Fakt jest taki, że nie jest to pierwszy "popis wyborczy" tego księdza i sporo osób z kręgów PISowskich ma go nawet dosyć... ...a na kazania wyborcze to już dziennikarze byli przygotowani...wszak nie pierwszy raz uprawiał agitkę.
0
ten jatrzyciel polityczny niech sie wezmie do roboty
0
Jak walił publicznie gorzałę to potem na siebie nie doniósł.
0
P.Janusz,a co dalej z twoją nową partią ??Jakoś sprawa przycichła ??
0
Franek 19 napisał:
P.Janusz,a co dalej z twoją nową partią ??Jakoś sprawa przycichła ??
To były urojenia, był w stanie uwiędu, objaw frustracji, nie mógł się spełnić! Tak to jest jak z członka robi się protezę! Niedługo Januszek zrobi doniesienie na PO za swoją impotencję, a psychika siada ...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: