Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot w Białej Podlaskiej drwił z Kaczyńskiego

Utworzony przez g, 9 kwietnia 2011 r. o 09:38
Jedyny normalny facet w tej naszej "polityce". Postulaty chyba popiera ponad 95% Polaków, tylko czy nasza tzw. "klasa polityczna" na to się zdecyduje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosny pajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
95% poparcia... a na spotkania w remizie przychodzi kikanascie/kilkadziesiat osob. Niech juz ta gnida przepadnie, po co o niej wspominac? Ale pewnie niektorym przydaje sie do walki z Kościołem i pisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
Jedyny normalny facet w tej naszej "polityce". Postulaty chyba popiera ponad 95% Polaków, tylko czy nasza tzw. "klasa polityczna" na to się zdecyduje??
Wyrażaj się precyzyjniej cioto. Zgodzę się jedynie z tym, że 95 proc. pedałów popiera te postulaty. Pozostałe 5 proc. to wielbiciele Grzegorza "ciacha" Napier***skiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mielibyśmy w rocznicę drugi pogrzeb na Wawelu – próbował żartować. Nie próbówał, tylko żartował, dla mnie jest to śmieszne, artykuł powinien być obiektywny a nie subiektywny, a ten pajac i idiota kaczyński powinien nie mieć wpływu na nic w polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to zafajdany dupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mielibyśmy w rocznicę drugi pogrzeb na Wawelu – próbował żartować. Nie próbówał, tylko żartował, dla mnie jest to śmieszne, artykuł powinien być obiektywny a nie subiektywny, a ten pajac i idiota kaczyński powinien nie mieć wpływu na nic w polsce.
Nie kto inny JASIU, jak wlasnie Kaczynski i tylko on moze rozpedzic te czerwona cholote z konfidentami na czele.Chwala mu za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
Jedyny normalny facet w tej naszej "polityce". Postulaty chyba popiera ponad 95% Polaków, tylko czy nasza tzw. "klasa polityczna" na to się zdecyduje??
Niestety jesteś w błędzie bo normalny to ten facet NIE JEST to raz a dwa to powtarza te frazesy od pary lat i kiedy był przy żłobie to niby co zmienił co wywalczył albo wywołał ? - wojnę pomiędzy politykami czy partiami w której miał nadzieję że ugra coś dla siebie !, ale nie wyszło i dobrze bo świrniętych nie powinno dopuszczać się do władzy on miał ten przywilej bo wycyckawszy min. swoją żonę z kasy mógł wspierać polityków PO z Tuskiem na czele . Natomiast wracając do tych jego haseł to nic nowego nie mówi , od wielu lat samo społeczeństwo stwierdza że nas nie stać na prowadzenie działań wojennych min. obecnie w Afganistanie a inne hasła-głoszone przez wszystkie opcje polityczne też nie powinny być Ci obce jeśli oglądasz tv szczególnie w czasie okresu przedwyborczego tam wiele z takich dobrych i mądrych obietnic padało zgodnych zresztą z oczekiwaniami społecznymi ale to tylko były są i nadal będą tylko obietnice dopóki ludzie min. tacy jak Ty nie zdobędą odrobiny wiedzy i kultury politycznej choć przydała by się i odrobina wiedzy historycznej !więc gadanie Palikota to powtarzanie po innych politykach tych bardzo potrzebnych a przez rządy obiecywanych zmian tyle że po za obietnicami nic z tego nie wynika i nie wyniknie bo Palikot jest za cienki Bolek by coś zmienić to zwykły populista . Choć ja bym bardzo oczekiwał na takiego męża stanu który mając pełne wsparcie Narodowe zmienił by w tym kraju a właściwie ten kraj na normalny bo można !-a to co dziś jest naszą Polaków bolączką zdołał by przekuć na leprze jutro ale należy także pamiętać że znajdą się ludzie którym takie zmiany wcale na rękę nie będą z różnych powodów (i tu może się przydać odrobina historii)a zmieniać trzeba by tu wiele bardzo wiele zaczynając od prawa i prawników poprzez urzędników wszystkich szczebli a na obywatelach skończywszy ale to tylko w naszych oczekiwaniach fantastyka której Palikot nie jest w stanie podołać bo nie ma o tym zielonego pojęcia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wyrażaj się precyzyjniej cioto. Zgodzę się jedynie z tym, że 95 proc. pedałów popiera te postulaty. Pozostałe 5 proc. to wielbiciele Grzegorza "ciacha" Napier***skiego.
Wyrażaj się precyzyjniej cioto. Zgodzę się jedynie z tym, że 95 proc. pedałów popiera te postulaty. Pozostałe 5 proc. to wielbiciele Grzegorza "ciacha" Napier***skiego. coś mi się zdaje, że masz problem ze swoją seksualnością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mielibyśmy w rocznicę drugi pogrzeb na Wawelu – próbował żartować. Nie próbówał, tylko żartował, dla mnie jest to śmieszne, artykuł powinien być obiektywny a nie subiektywny, a ten pajac i idiota kaczyński powinien nie mieć wpływu na nic w polsce.
Gościu śmiem twierdzić że to Ty robisz wespół z pewnymi ludźmi za dyżurnego -IDIOTĘ- albo jesteś żywo zainteresowany marazmem i upadkiem tego kraju z jakiś sobie znanych powodów . Ja nie traktuję poważnie słów ludzi chorych jak Palikot ale jako obywatel mam prawo do oceny ludzi ze świecznika i fakt nie ze wszystkim się zgadzam jeśli chodzi o Kaczyńskiego ale nie można tego człowieka nazywać -idiotą - bo jeśli użyłeś takiego określenia to powiedz kim Ty jesteś by w tak wulgarny sposób oceniać drugiego człowieka ? stąd moja w tym samym tonie riposta ,więc oceniajmy polityków ale merytorycznie bez wyzwisk chyba że oprócz epitetów nie mamy żadnych innych argumentów i właśnie wtedy robimy za dyżurnych -idiotów- A tak na marginesie to można by wymienić tu wiele postaci z różnych opcji politycznych które z różnych powodów nie powinny zostać wybrane do sejmu czy senatu a są !-dlaczego ? no bo mamy takich wyborców min. jak Ty którzy oprócz bezładnej paplaniny wspartej wulgaryzmami nie mają tak naprawdę pojęcia o czym mówią albo wiedzą- tyle że mają swoje w tym interesy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
Jedyny normalny facet w tej naszej "polityce". Postulaty chyba popiera ponad 95% Polaków, tylko czy nasza tzw. "klasa polityczna" na to się zdecyduje??
Pamietaj ze on tylko robi za zajaca w tej partii,caly czerwony beton siedzi z tylu i pociaga za sznurki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego przez lata jak był posłem nic nie zrobił dla Lublina ,chce żeby mu wierzyć ? Czyż przodkowie nie mawiali żeby nie wchodzić do tej samej rzeki po raz drugi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka napisał:
Nie kto inny JASIU, jak wlasnie Kaczynski i tylko on moze rozpedzic te czerwona cholote z konfidentami na czele.Chwala mu za to.
a to pan K. już wyrzucił dzieła zebrane Lenina co to mu mamusia z dedykacją, coby z Leninem witał i żegnał każdy dzień??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja_i_nikt_inny! napisał:
a to pan K. już wyrzucił dzieła zebrane Lenina co to mu mamusia z dedykacją, coby z Leninem witał i żegnał każdy dzień??
co to mu mamusia dała miało byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja_i_nikt_inny! napisał:
a to pan K. już wyrzucił dzieła zebrane Lenina co to mu mamusia z dedykacją, coby z Leninem witał i żegnał każdy dzień??
Ty widze ze mlody CYC jestes i za watkiem nie nadazasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beduin napisał:
Gościu śmiem twierdzić że to Ty robisz wespół z pewnymi ludźmi za dyżurnego -IDIOTĘ- albo jesteś żywo zainteresowany marazmem i upadkiem tego kraju z jakiś sobie znanych powodów . Ja nie traktuję poważnie słów ludzi chorych jak Palikot ale jako obywatel mam prawo do oceny ludzi ze świecznika i fakt nie ze wszystkim się zgadzam jeśli chodzi o Kaczyńskiego ale nie można tego człowieka nazywać -idiotą - bo jeśli użyłeś takiego określenia to powiedz kim Ty jesteś by w tak wulgarny sposób oceniać drugiego człowieka ? stąd moja w tym samym tonie riposta ,więc oceniajmy polityków ale merytorycznie bez wyzwisk chyba że oprócz epitetów nie mamy żadnych innych argumentów i właśnie wtedy robimy za dyżurnych -idiotów- A tak na marginesie to można by wymienić tu wiele postaci z różnych opcji politycznych które z różnych powodów nie powinny zostać wybrane do sejmu czy senatu a są !-dlaczego ? no bo mamy takich wyborców min. jak Ty którzy oprócz bezładnej paplaniny wspartej wulgaryzmami nie mają tak naprawdę pojęcia o czym mówią albo wiedzą- tyle że mają swoje w tym interesy .
Czy Kaczyński to nasz przywódca? 1.Konta nie ma ,pieniądze trzyma u chorej mamusi 2.Prawo jazdy nie ma bo i po co. 3.Żony nie ma,bo bliską istotą jest kot. 4.Rodziny nie ma ,więc zakupy może robić raz od wyborów. 5.Nie ufa innym bo sam jest krętaczem. Czy taki człowiek może być naszym autorytetem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwony pacholku, jak nie Kaczynski,to nie ma innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Czy Kaczyński to nasz przywódca? 1.Konta nie ma ,pieniądze trzyma u chorej mamusi 2.Prawo jazdy nie ma bo i po co. 3.Żony nie ma,bo bliską istotą jest kot. 4.Rodziny nie ma ,więc zakupy może robić raz od wyborów. 5.Nie ufa innym bo sam jest krętaczem. Czy taki człowiek może być naszym autorytetem ?
Pięknie, krótko i na temat to ująłeś. Nigdy w życiu nie zagłosuję na tego pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
Jedyny normalny facet w tej naszej "polityce". Postulaty chyba popiera ponad 95% Polaków, tylko czy nasza tzw. "klasa polityczna" na to się zdecyduje??
http://www.youtube.com/watch?v=VtJ-6zcaA5Y&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z Leninem żyj, Z Leninem śpij, Z Leninem zbieraj kwiatki, To są życzenia matki" Taką dedykację dała mamusia do prezentu urodzinowego na 18 urodziny braciszków Kaczyńskich. A tym prezentem były "Dzieła Lenina" w oryginale, czyli po rosyjsku. Jarosław sam się niechcący o tym wygadał na początku lat 90siątych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...