Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pan Skomra - wielki działacz, zasłużony RADZYNIAK !

Utworzony przez PRAWDZIWY LOKALNY PATRIOTA, 5 września 2008 r. o 22:35
chciałbym, żeby na tym wątku forum wpisywały się osoby, które mają szacunek dla Pana Skomry za to, co zrobił dla Radzynia i jego mieszkańców... chciałbym, abyśmy Go godnie pożegnali ze stanowiska prezesa SPOMLEKu. wyrażam nadzieję, że przeciwnicy uszanują ten wątek i nie będą złorzeczyć ani wyzywać Pana Skomrę lub Jego rodzinę i oddanych lojalnych pracowników. chodzi mi o to, żeby w jakiś sposób uszanować społeczny wkład Pana Skomry w życie i rozwój Radzynia. proszę dzielić się uwagami na jego temat. z tego co wiem - zastraszona załoga nie zdążyła podziękować Panu Skomrze... Prośba do Pana Bajko - proszę zorganizować oficjalne pożegnanie Pana Skomry na terenie zakładu SPOMLEK. proszę pokazać klasę i godnie pożegnać Pana Skomrę... zdobędzie się Pan na taki gest?? to jest taka mała skromna prośba adresowana do Pana - Panie Bajko. wszakże Pan Skomra pomógł różnorako wielu ludziom, chociaż ci przeciwstawili się Jego twardym rządom... proszę, aby Pan Bajko z szacunkiem odebrał pałeczkę władzy od Pana Skomry. liczę na Pana klasę... chciałbym - aby powstała ogólnoradzyńska akcja - która miałaby na celu szerokie i masywne podziękowanie Panu Szczepanowi (jeśli mogę się tak wyrazić) - wykupienie całej strony we "wspólnocie", "radzyniance", "grocie" lub w innej lokalnej gazecie. pokażmy, że Pan Szczepan to jeden z wielu wspaniałych i oddanych swojemu miasteczkowi obywateli, który wiele zrobił dla miasta, dla społeczeństwa, dla sportu, dla ekonomii... czy będziemy kiedykolwiek mieć takiego człowieka w swoich szeregach???.... oby....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDZIWY LOKALNY PATRIOTA napisał:
chciałbym, żeby na tym wątku forum wpisywały się osoby, które mają szacunek dla Pana Skomry za to, co zrobił dla Radzynia i jego mieszkańców... chciałbym, abyśmy Go godnie pożegnali ze stanowiska prezesa SPOMLEKu. wyrażam nadzieję, że przeciwnicy uszanują ten wątek i nie będą złorzeczyć ani wyzywać Pana Skomrę lub Jego rodzinę i oddanych lojalnych pracowników. chodzi mi o to, żeby w jakiś sposób uszanować społeczny wkład Pana Skomry w życie i rozwój Radzynia. proszę dzielić się uwagami na jego temat. z tego co wiem - zastraszona załoga nie zdążyła podziękować Panu Skomrze... Prośba do Pana Bajko - proszę zorganizować oficjalne pożegnanie Pana Skomry na terenie zakładu SPOMLEK. proszę pokazać klasę i godnie pożegnać Pana Skomrę... zdobędzie się Pan na taki gest?? to jest taka mała skromna prośba adresowana do Pana - Panie Bajko. wszakże Pan Skomra pomógł różnorako wielu ludziom, chociaż ci przeciwstawili się Jego twardym rządom... proszę, aby Pan Bajko z szacunkiem odebrał pałeczkę władzy od Pana Skomry. liczę na Pana klasę... chciałbym - aby powstała ogólnoradzyńska akcja - która miałaby na celu szerokie i masywne podziękowanie Panu Szczepanowi (jeśli mogę się tak wyrazić) - wykupienie całej strony we "wspólnocie", "radzyniance", "grocie" lub w innej lokalnej gazecie. pokażmy, że Pan Szczepan to jeden z wielu wspaniałych i oddanych swojemu miasteczkowi obywateli, który wiele zrobił dla miasta, dla społeczeństwa, dla sportu, dla ekonomii... czy będziemy kiedykolwiek mieć takiego człowieka w swoich szeregach???.... oby....
Byłby naprawdę SPOKÓJ gdyby Pan Skomra wywalił z firmy Dośpiałową jak miał okazję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy z utęsknieniem na wpisy. Proszę podawać wszystkie zasługi Pana Skomry. Co zrobił osobiście dla każdego . Podajcie także komu ,gdzie załatwił pracę. To też wielkie osiągnięcie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eden napisał:
Czekamy z utęsknieniem na wpisy. Proszę podawać wszystkie zasługi Pana Skomry. Co zrobił osobiście dla każdego . Podajcie także komu ,gdzie załatwił pracę. To też wielkie osiągnięcie .
Zatrudnienie w SPOMLEKU na bardzo dobrych warunkach finansowych prof. dr hab. Juliana Gawła - tuż po likwidacji słynnego Instytutu Mleczarstwa w Warszawie. Ciekawe co on tam robił w Spomleku ? Pracownicy mleczarni powinni to wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym - aby powstała ogólnoradzyńska akcja - która miałaby na celu szerokie i masywne podziękowanie Panu Szczepanowi (jeśli mogę się tak wyrazić) - wykupienie całej strony we "wspólnocie", "radzyniance", "grocie" lub w innej lokalnej gazecie. pokażmy, że Pan Szczepan to jeden z wielu wspaniałych i oddanych swojemu miasteczkowi obywateli, który wiele zrobił dla miasta, dla społeczeństwa, dla sportu, dla ekonomii... czy będziemy kiedykolwiek mieć takiego człowieka w swoich szeregach???.... oby.... wpis 1 Może niech powstanie ogólnopolska akcja- "która miałaby na celu szerokie i masywne podziękowanie Panu Szczepanowi ". Zasłużył się Pan Skomra w zatrudnianiu ludzi z Polski.Wielki działacz. To społeczny wkład Pana Skomry w życie i rozwój Radzynia. Kto zastraszył załogę, że nie mogła pożegnać wielkiego działacza?Chyba nie Pan Bajko. Propozycja programu pożegnania Pana Skomry przez zastraszoną załogę; 1 zamówić mszę pożegnalną u prałata, obowiązkowe uczestnictwo pracowników 2 zaprosić prezesów spółdzielni mleczarskich z całej Polski i kontrahentów z całego świata 3wyprawić wielki bal pożegnalny 4 powołać komitet budowy pomnika Pan Skomra nie jest Radzyniakiem z krwi i kości . Urodził się w Wysokiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Ustaw z 2005 r. Nr 265 poz. 2221 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI1) z dnia 22 grudnia 2005 r. w sprawie likwidacji jednostki badawczo-rozwojowej o nazwie "Instytut Mleczarstwa" w Warszawie (Dz. U. z dnia 30 grudnia 2005 r.) Na podstawie art. 7 ust. 4 ustawy z dnia 25 lipca 1985 r. o jednostkach badawczo-rozwojowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 33, poz. 388, z późn. zm.2)) zarządza się, co następuje: § 1. 1. Jednostka badawczo-rozwojowa o nazwie "Instytut Mleczarstwa", z siedzibą w Warszawie, zwana dalej "jednostką", utworzona uchwałą Nr 1/Z/59 Zarządu Związku Spółdzielni Mleczarskich z dnia 5 stycznia 1959 r. w sprawie powołania Instytutu Przemysłu Mleczarskiego, zmienioną uchwałą Nr 7/87 Zarządu Centralnego Związku Spółdzielni Mleczarskich z dnia 4 marca 1987 r. w sprawie dostosowania organizacji instytutu naukowo-badawczego pod nazwą "Instytut Przemysłu Mleczarskiego" do przepisów ustawy z dnia 25 lipca 1985 r. o jednostkach badawczo-rozwojowych, oraz w sprawie zmiany nazwy tego Instytutu, podlega likwidacji. 2. Termin otwarcia likwidacji jednostki wyznacza się na dzień 1 stycznia 2006 r. 3. Termin zakończenia działalności operatywnej jednostki upływa z dniem 30 czerwca 2006 r. 4. Termin zakończenia likwidacji jednostki wyznacza się na dzień 15 grudnia 2006 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnienie w SPOMLEKU na bardzo dobrych warunkach finansowych prof. dr hab. Juliana Gawła - tuż po likwidacji słynnego Instytutu Mleczarstwa w Warszawie. Ciekawe co on tam robił w Spomleku ? Pracownicy mleczarni powinni to wiedzieć. Od kiedy zatrudniono Pana prof, Gawła? Wypowiedzcie się zwolennicy Pana Skomry? NIE chowajcie głowy w piasek, brońcie Go dalej. Może Warszawiak kłamie . Jeśli kłamie , to zaprzeczcie. Instytut zostal zlikwidowany , potwierdza to poprzedni mój wpis. Może nie znacie tego Pana , albo wcale nie widzieliście Go w zakładzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDZIWY LOKALNY PATRIOTA~ wpis 5.09.2008, 23:35 Wpis #1 Goście chciałbym, żeby na tym wątku forum wpisywały się osoby, które mają szacunek dla Pana Skomry za to, co zrobił dla Radzynia i jego mieszkańców... chciałbym, abyśmy Go godnie pożegnali ze stanowiska prezesa SPOMLEKu. wyrażam nadzieję, że przeciwnicy uszanują ten wątek i nie będą złorzeczyć ani wyzywać Pana Skomrę lub Jego rodzinę i oddanych lojalnych pracowników. chodzi mi o to, żeby w jakiś sposób uszanować społeczny wkład Pana Skomry w życie i rozwój Radzynia. proszę dzielić się uwagami na jego temat. z tego co wiem - zastraszona załoga nie zdążyła podziękować Panu Skomrze... Prośba do Pana Bajko - proszę zorganizować oficjalne pożegnanie Pana Skomry na terenie zakładu SPOMLEK. proszę pokazać klasę i godnie pożegnać Pana Skomrę... zdobędzie się Pan na taki gest?? to jest taka mała skromna prośba adresowana do Pana - Panie Bajko. wszakże Pan Skomra pomógł różnorako wielu ludziom, chociaż ci przeciwstawili się Jego twardym rządom... proszę, aby Pan Bajko z szacunkiem odebrał pałeczkę władzy od Pana Skomry. liczę na Pana klasę... chciałbym - aby powstała ogólnoradzyńska akcja - która miałaby na celu szerokie i masywne podziękowanie Panu Szczepanowi (jeśli mogę się tak wyrazić) - wykupienie całej strony we "wspólnocie", "radzyniance", "grocie" lub w innej lokalnej gazecie. pokażmy, że Pan Szczepan to jeden z wielu wspaniałych i oddanych swojemu miasteczkowi obywateli, który wiele zrobił dla miasta, dla społeczeństwa, dla sportu, dla ekonomii... czy będziemy kiedykolwiek mieć takiego człowieka w swoich szeregach???.... oby.... Powstała nowa strona ,gdzie wpisy o zasługach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE MNOGO ZASŁUG. ŚMIECHU WARTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a CZEMU NIKT NIE NAPISZE ZE sKOMRA SKLOCIL ZALOGE ZAKLADU ORAZ WKURZYL ROLNIKOW poprzez finansowanie klubu sportowego,.Czy uwazacie to za normalne ze zawodnicy przychodzili do spoldzielni pracowali po 25godz.tygodniowo i pobierali 2 razy wieksze pensje niz pracownicy ktorzy pracowali 40 godz tygodniowo!!!!Dlaczego z pieniedzy Spomleku naOBOZY SPORTOWE jezdzili pilkarze a nie dzieci pracownikow ?(im sie bardziej nalezalo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO CHRIS GDZIE JESTEŚ? WAL ŚMIAŁO ZASŁUGAMI AŻ CIĘ RĘKA ZABOLI!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
a CZEMU NIKT NIE NAPISZE ZE sKOMRA SKLOCIL ZALOGE ZAKLADU ORAZ WKURZYL ROLNIKOW poprzez finansowanie klubu sportowego,.Czy uwazacie to za normalne ze zawodnicy przychodzili do spoldzielni pracowali po 25godz.tygodniowo i pobierali 2 razy wieksze pensje niz pracownicy ktorzy pracowali 40 godz tygodniowo!!!!Dlaczego z pieniedzy Spomleku naOBOZY SPORTOWE jezdzili pilkarze a nie dzieci pracownikow ?(im sie bardziej nalezalo)
Nie mieszkam w Radzyniu i nigdy nie byłem czerwony, bywam jednak w Radzyniu i znam to miasto od ponad 30 lat - to tytułem wstępu. Dodam jeszcze, że nie mam pojęcia czy Skomra skłócił załogę Zakładu i czy piłkarze pobierali pensje 2 razy większe niż inni pracownicy. Chciałbym zwrócić uwagę na kilka faktów. Pierwszy - pod kierunkiem Skomry nieznany Zakładzik stał się ważną i to nie tylko w województwie lubelskim firmą. Zadam tutaj pytanie, gdzie jest na przykład Spółdzielnia mleczarska z Białej Podlaskiej i jej podobne. Krótko mówiąc Skomra nie przespał swojego czasu. Po drugie mnóstwo dziś uwag krytycznych a przecież to wy Radzyniacy w wolnych wyborach wybieraliście Skomrę do Sejmu. Pamięć Wasza jest krótka. Po trzecie sport jest dobrą a czasem najtańszą reklamą. Mieliście przez lata zapyziałą drużynę która kołatała się w najniższych klasach rozgrywkowych i której nikt nie oglądał. Dziś jest dumą Radzynia na którą przychodzą kibice a najmłodsi mają wzór do naśladowania. Pewnie dla pana piszącego obok to żadna wartość ale " nie samym chlebem człowiek żyje". Z całą pewnością wielu mieszkańców Radzynia docenia ten kierunek działalności pana Skomry i Spomleku. Obserwując dzisiejszą sytuację obawiam się, że już za moment Radzyń wróci do 5 ligi ku zadowoleniu pracowników Spomleku i rolników którym spadnie to obciążenie. Swoją drogą bardzo ciekaw jestem ile realnie tracił dostawca mleka w związku ze sponsoringiem piłkarzy. Po czwarte - nawet zakładając, że wrócicie na piłkarską prowincję, Skomra wybudowanych obiektów do grobu nie zabierze i za to powinniście mu być wdzięczni. Na koniec złośliwie - pod rozwagę p. Skomrze/ po czasie/, budowanie klubu piłkarskiego na wsi/ nie przepraszam/, jest błędem. Przekonali się o tym twórcy potęg z Wronek, Pniew, Mielca, Łęcznej, Wasilkowa, Czermna itd.n nie dlatego, że nie ma to sensu ale, że polska małomiasteczkowość jest wszechobecna i nie sposób jej wyplenić przez najbliższe 50 lat. No to co - Orlęta Radzyń do 5 ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także nie jestem z Radzynia choć znam to miasto od 40 lat. Dyskusja na tym forum wskazuje, że jest to prowincjonalne miasto, w którym przynajmniej część społeczności lokalnej patrzy na swoje środowisko niezwykle wąsko, zaślepiona małymi sprawami i konfliktami. Skomra-znam go, zrobił dla Radzynia bardzo dużo i tylko ograniczeni nie chcą tego widzieć, eksponując słabsze Jego strony- ma je przecież każdy. Nie znam Bajki ale wiem, że przy tej atmosferze w środowisku i sytuacji na rynku mleczarskim SPOMLEK będzie marginalizowany. Już raz o tym pisałem- są ludzie, którzy świadomie temu sprzyjają. Myślę, że Zdzicho i inni przesadzili pisząc o oficjalnym pożegnaniu Skomry, pomniku itp. Trzeba mówić o powstrzymaniu ujadania na Skomrę, obiektywizacji Jego oceny , dostrzegania dobrych, ale nie tylko, uczynków, ich ważenia i publicznej dysputy. Patrząc ogólnie na Radzyń /w okresie kilkudziesięciu lat/ dostrzegam wiele pozytywnych zmian w jego rozwoju / infrastruktura techniczna, społczna , budownictwo mieszkanowe itp/ oraz ubożenie w części młodszej społeczności oglądu społcznego na aktualną rzeczywistość. Górę biorą emocje polityczne, które przewijają się także w tym tasiemcu dyskusyjnym. Wydaje się, iż przenosi się to z góry, gdzie dominują spory i kłótnie polityczne z dominantą w tej dyskuji znanych paranoików politycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Ja także nie jestem z Radzynia choć znam to miasto od 40 lat. Dyskusja na tym forum wskazuje, że jest to prowincjonalne miasto, w którym przynajmniej część społeczności lokalnej patrzy na swoje środowisko niezwykle wąsko, zaślepiona małymi sprawami i konfliktami. Skomra-znam go, zrobił dla Radzynia bardzo dużo i tylko ograniczeni nie chcą tego widzieć, eksponując słabsze Jego strony- ma je przecież każdy. Nie znam Bajki ale wiem, że przy tej atmosferze w środowisku i sytuacji na rynku mleczarskim SPOMLEK będzie marginalizowany. Już raz o tym pisałem- są ludzie, którzy świadomie temu sprzyjają. Myślę, że Zdzicho i inni przesadzili pisząc o oficjalnym pożegnaniu Skomry, pomniku itp. Trzeba mówić o powstrzymaniu ujadania na Skomrę, obiektywizacji Jego oceny , dostrzegania dobrych, ale nie tylko, uczynków, ich ważenia i publicznej dysputy. Patrząc ogólnie na Radzyń /w okresie kilkudziesięciu lat/ dostrzegam wiele pozytywnych zmian w jego rozwoju / infrastruktura techniczna, społczna , budownictwo mieszkanowe itp/ oraz ubożenie w części młodszej społeczności oglądu społcznego na aktualną rzeczywistość. Górę biorą emocje polityczne, które przewijają się także w tym tasiemcu dyskusyjnym. Wydaje się, iż przenosi się to z góry, gdzie dominują spory i kłótnie polityczne z dominantą w tej dyskuji znanych paranoików politycznych.
Jestem zbudowany tą wypowiedzią a nawiasem mówiąc to żałuję, że nie jest Pan z Radzynia może by jednak nie spadli do 5 ligi. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak, były prezes to wielki człowiek. Radzyń był dla niego za mały. Co się dzieje, gdy człowiek jest za duży, a otoczenie za małe? Ano, człowiek maleje, a otoczenie wzrasta. To się nazywa - przystosowanie. Cała ta teoria wzięła w łeb w przypadku Spomleku. Ta spółdzielnia byłaby teraz znacznie dalej, gdyby nie komisarze ludowi. Precz z komuną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Ja także nie jestem z Radzynia choć znam to miasto od 40 lat. Dyskusja na tym forum wskazuje, że jest to prowincjonalne miasto, w którym przynajmniej część społeczności lokalnej patrzy na swoje środowisko niezwykle wąsko, zaślepiona małymi sprawami i konfliktami. Skomra-znam go, zrobił dla Radzynia bardzo dużo i tylko ograniczeni nie chcą tego widzieć, eksponując słabsze Jego strony- ma je przecież każdy. Nie znam Bajki ale wiem, że przy tej atmosferze w środowisku i sytuacji na rynku mleczarskim SPOMLEK będzie marginalizowany. Już raz o tym pisałem- są ludzie, którzy świadomie temu sprzyjają. Myślę, że Zdzicho i inni przesadzili pisząc o oficjalnym pożegnaniu Skomry, pomniku itp. Trzeba mówić o powstrzymaniu ujadania na Skomrę, obiektywizacji Jego oceny , dostrzegania dobrych, ale nie tylko, uczynków, ich ważenia i publicznej dysputy. Patrząc ogólnie na Radzyń /w okresie kilkudziesięciu lat/ dostrzegam wiele pozytywnych zmian w jego rozwoju / infrastruktura techniczna, społczna , budownictwo mieszkanowe itp/ oraz ubożenie w części młodszej społeczności oglądu społcznego na aktualną rzeczywistość. Górę biorą emocje polityczne, które przewijają się także w tym tasiemcu dyskusyjnym. Wydaje się, iż przenosi się to z góry, gdzie dominują spory i kłótnie polityczne z dominantą w tej dyskuji znanych paranoików politycznych.
Panie Józefie popieram pana stanowisko. Proszę się nie przejmować tymi kilkoma kundlami co sie z łańcucha urwało. Przyjdzie hycel i wyłapie. Chwilowo ujadają, jak to psy. A że przez lata nie było im dane logicznie i na temat poszczekać, szczekają na wszystko co po "właścicielu" zostało. Te kilka sylab wyartykułowanych przez ich, co tu ukrywać, szczątkowe umysły, ułożyło się w dyżurny krzyk o komunie i czerwonej zarazie jaką siał niby pan Skomra. Proszę się nie przejmować, bo ich krzyki i szczekania będzie znacznie krócej słychać, niż opowieści o dobrach jakie pozostawił po sobie ten właśnie obszczekiwany. Nie jestem komunistą, nie należę do żadnej partii. Oceniam więc pana Skomrę stojąc tak trochę z boku. Zawsze mi sie jednak wydawało, że pan Skomra też tak do końca to nie był w żadnej partii. On je tylko wykorzystywał instrumentalnie , dla dobra mleczarni, załogi, miasta. Proszę sobie przypomnieć, że przez te prawie 30 lat, wiele partii tu na naszym terenie się przewinęło jako rządzące, ale żadna z nich nie podniosła ręki na "relikwię - może za mocne słowo" dobitnie kojarzącą się z dobrem dla społeczeństwa w naszym mieście. Kilkanaście razy pozwoliłem sobie oglądnąć film z wyjścia takiego jednego z obrad Rady Nadzorczej, który oznajmił zebranym o wygranej nad prezesem Skomrą, ruchem kojarzącym się z wypuszczaniem pary z lokomotywy. Pomyślałem wtedy sobie, spuścił facet w idiotycznym geście, resztki pary z własnego mózgu. Został mu się ino pusty sagan, może kapustę kisić. Ten gest, dobry na meczach, dobrze odbierany wśród młodzieżowych sposobów kontaktów, kompletnie nie przystoi członkowi rady nadzorczej w tak newralgicznej chwili. Dla mnie stał się śmieciem. Proszę mnie źle nie zrozumieć. Nie chcę bronić prezesa Skomry, jak Częstochowy, bo i nie jestem do tego uprawniony. Wiem jednak, że nie w ten sposób rozstają się kulturalni ludzie, w jako tako cywilizowanym świecie. Dla mnie to było chamskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A załóżcie sobie, komuszki, czerwoną mleczarnię i produkujcie czerwone mleko, maślankę i czerwonawe sery. Zbyt macie zapewniony: kibice, komuchy i te dwie sieroty po upadłym reżimie ze Spomleku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę a Radzyń zawładnie całym tym Forum. Radzyń Podlaski Rulez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
A załóżcie sobie, komuszki, czerwoną mleczarnię i produkujcie czerwone mleko, maślankę i czerwonawe sery. Zbyt macie zapewniony: kibice, komuchy i te dwie sieroty po upadłym reżimie ze Spomleku.
No cóż! Jest już łaciate, może być i czerwone! Kiedyś nawet były krowy w tym kolorze, jednak komuna je kazała wytrzebić. Za bardzo się kojarzyły z władzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wielki" mały człowiek całą potęgę zbudował na tym ,że był posłem i był bezkarny robił co chciał, z nikim się nie liczył, zachowywał się jak nadczłowiek Fajnie być chojnym i dysponować nie swoimi pieniędzmi-dzięki temu można zdobywać nagrody zaufanie Jeżeli jest takim wielkim fanem piłki niech dalej będzie prezesem klubu i nauczy się zdobywać dla niego pieniądze od innych firm zakładów,niech szuka sponsorów -to jest praca dla prezesa. A nie wypracowane przez załogę i rolników pieniądze rozdawać Ale to już dla tego pana chyba za duże wyzwanie -Poza tym już nie jest posłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...