Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Panie radny Bernat...

Utworzony przez bary, 1 grudnia 2010 o 15:16
Szanowny Panie Zbigniewie Jest Pan człowiekiem miłym i sympatycznym w swym przesłaniu do wyborów. Niemniej okazuje się, że chce pan swój autorytet wykorzystać do promowania swego przyjaciela. Tylko jest mały dylemat i za dużo Pan żąda, by poprzez Pana obdarzyć zaufaniem Pana chlebodawcę. Panie Zbyszku jaką pełnił Pan funkcję w Radzie Miasta i co dobrego z tego wynikło? Co Pan zrobił dobrego dla swojej dzielnicy? A na przyszłość co może Pan zaproponować młodym ludziom, tym co cztery klatki dalej piją piwo i przeklinają pod oknami sąsiadów? Co Pan miał do zaproponowania dzieciom i młodzieży podczas wakacji, nocny jazgot pod oknami sąsiadów i za wymiennikownią ciepła i to, że największym dobrodziejstwem dla zachowania ciszy było usunięcie ławek sprzed wielu klatek. Nie zauważył Pan, że to narusza dobry mir dla ludzi starszych? Nawet się nie dziwię, że plac na boisko sprzedano pod dom weselny. Co Pan zrobi i na kogo zagłosuje, ale z tą mobilizacją Pan przesadził. Ja czekam na to, czym przekona mnie pan Grzyb, a nie Pan. Pozdrawiam z życzliwością.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a kogóż to teraz pan radny Zbyszek Bernat popiera z takim zaangażowaniem? domyślam się że chlebodawcę swego i swojej rodziny, pana Grzyba naszego najwspanialszego kandydata na burmistrza? cztery lata temu radny Zbyszek Bernat popierał i z dużym zaangażowaniem agitował za Lesiukiem, ale "punkt widzenia zależy od punktu siedzenie" i teraz popiera Grzyba? a ta planowana sala weselna panu radnemu Zbyszkowi Bernatowi to nie będzie przeszkadzała? przecież to pod samym oknem radnego? ale w sumie to do domu z chałtury będzie bliżej wracać? tak Zbyszku?
0
Dość Bernatów i Grzybów. W urzędzie wielka mobilizacja, wszyscy zastraszeni łącznie z dyrektorami szkół. Słaby wynik Grzyba w pierwszej turze w trójce i dlatego Bernat z takim zaangażowaniem agituje. Nic po tym Lesiuk i tak wygra.
0
ROZCZAROWAŁO MNIE POSTĘPOWANIE PANA ZBYSZKA, JAKO NAUCZYCIEL SUPER ALE ZMIENNY JAK CHORĄGIEWKA NA WIETRZE. PANIE LESIUK POSTAW PAN MĘŻOW ZAUFANIA W KAŻDYM OKRĘGU, BO LUDZIE PANA GRZYBA SĄ ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO.
0
a ja zauważlyłam ze za czasów rządzenia pana grzyba nawet do tej pory dobrze sytuowani znajomi , nie mają za co kupić dzieciom butów na zimę, jeszcze trochę i wszyscy b edziemy chodzić do księdza infułata na zupę. mam nadzieję, że ludzie wybiorą pana lesiuka i on pomoże zatrzymać rosnącą biedę w naszym mieście bo na pana grzyba na pewno nie mozna liczyc.
0
gość napisał:
a ja zauważlyłam ze za czasów rządzenia pana grzyba nawet do tej pory dobrze sytuowani znajomi , nie mają za co kupić dzieciom butów na zimę, jeszcze trochę i wszyscy b edziemy chodzić do księdza infułata na zupę. mam nadzieję, że ludzie wybiorą pana lesiuka i on pomoże zatrzymać rosnącą biedę w naszym mieście bo na pana grzyba na pewno nie mozna liczyc.
Ja nie udzielę zaufania na kredyt, zwłaszcza, że poręczyciel stracił wiarygodność! Moim wielkim dłużnikiem jest Grzyb, którego poparłem 4 lata temu. Rachunek prosty, w tej sytuacji nie można liczyć na jakąkolwiek premię lub gratisy. Baj, baj...
0
Masz króciutką pamięć albo taka metrykę. Ja pamiętam, jak to "po wyzwoleniu spod ciężkiego komunizmu" nastała pełna wolność, całe to zwolnione z pracy miasto świętuje "zrzucenie kajdan komunizmu" do dzisiaj mając 20 lat wolnego, bez zatrudnienia. PO JEDNYM PANIE TAKI SAM NASTANIE !!!
gość napisał:
a ja zauważlyłam ze za czasów rządzenia pana grzyba nawet do tej pory dobrze sytuowani znajomi , nie mają za co kupić dzieciom butów na zimę, jeszcze trochę i wszyscy bedziemy chodzić do księdza infułata na zupę. mam nadzieję, że ludzie wybiorą pana lesiuka i on pomoże zatrzymać rosnącą biedę w naszym mieście bo na pana grzyba na pewno nie mozna liczyc.
0
bary napisał:
Panie Zbyszku jaką pełnił Pan funkcję w Radzie Miasta i co dobrego z tego wynikło? Co Pan zrobił dobrego dla swojej dzielnicy? A na przyszłość co może Pan zaproponować młodym ludziom, tym co cztery klatki dalej piją piwo i przeklinają pod oknami sąsiadów? Co Pan miał do zaproponowania dzieciom i młodzieży podczas wakacji, nocny jazgot pod oknami sąsiadów i za wymiennikownią ciepła i to, że największym dobrodziejstwem dla zachowania ciszy było usunięcie ławek sprzed wielu klatek.
Panie Bernat a ile wziął pan diety radnego przez te cztery lata?
0
K napisał:
ROZCZAROWAŁO MNIE POSTĘPOWANIE PANA ZBYSZKA, JAKO NAUCZYCIEL SUPER ALE ZMIENNY JAK CHORĄGIEWKA NA WIETRZE. PANIE LESIUK POSTAW PAN MĘŻOW ZAUFANIA W KAŻDYM OKRĘGU, BO LUDZIE PANA GRZYBA SĄ ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO.
Każdy mierz swoją miarą!!!!!!!!!!
0
Skąd w naszym Mieście tyle fałszu, obłudy i zakłamania? W moim wyobrażeniu chciałem zobaczyć przy jednym stole Panów: Grzyba, Duszka, Lesiuka i usłyszeć co mogą i co chcą zaproponować Miastu i jego mieszkańcom. Niestety, wszystko odbywa się po przez papierowy przekaz. Jedynie Duszek wyszedł na Plac J.P. II i próbował podjąć dialog. Dziwne, ale ludzie ci odważniejsi zamienili kilka zdań. Reszta przestraszona lub zniesmaczona PiS-em unikała takiego kontaktu. Strach zdominował naszą lokalną demokrację. Z obrzydzeniem patrzę na uciekanie się do tego by sądy rozstrzygały spory wynikające z krytyki wyborczej. Mam wątpliwości czy można dojść prawdy, kiedy pismo samorządowe nie dokonuje pełnego przekazu informacji. Nie ma też pełnej informacji o zadłużeniu miasta. Rzeczą oczywistą powinno być, że akurat w tym temacie powinny znaleźć się wyczerpujące informacje. Ja osobiście chcę wiedzieć jakie wydano pieniądze na planowane inwestycje, a jakie są związane z propagandą wyborczą. Dla mnie jest to ważne, bo wszyscy kandydaci ubiegający się o mandat radnego, burmistrza, powinni mieć jednakowe szanse, a nie ci co mogą manipulować budżetem. Dlatego, że jest dużo tych sztuczek, które sprowadzają się do interpretacji ,,prawda" lub ,,kłamstwo" wyborcze, utwierdzają mnie, że ci którzy mają obecnie monopol na władzę nie chcą się poddać społecznej weryfikacji.Buta, arogancja ludzi którzy są uwikłani w różne powiązania, którzy byli i są w kręgu zainteresowania organów ścigania nie wzbudzają mego zaufania i dla zachowania poprawności politycznej, nie powinni się angażować w wybory. Zasada przejrzystości została podeptana, a ci którzy zamiast okazać trochę pokory wobec społeczeństwa grają pierwsze skrzypce osądzając innych. Tak samo ludzie którzy są odpowiedzialni za zarządzanie mieniem komunalnym, nie wykazali, że ich działania służą dobru wspólnemu, a przeciwnie byli zainteresowani jak największymi profitami dla siebie za funkcjonowanie w układzie niejasnych powiązań, to wzbudza pogardę. Oceniając obecną sytuację, możemy zdecydować, że zamykamy oczy i udajemy że nic nie widzimy i nic nie słyszymy, a to nasze narzekanie jest bo jest, żeby komuś się przypodobać dla własnej wygody, albo mówimy nie i stawiamy na Lesiuka by w części uzyskać kontrolę w mieście nad przejrzystością funkcjonowania życia samorządowego.
0
RADNI KTÓRZY CZTERY LATA TEMU BIEGALI I NAMAWIALI DO WYBORU P.LESIUKA ,A TERAZ BIEGAJĄ I NAMAWIAJA DO WYBORU P.GRZYBA TO NAJGORSZE KREATURY BEZ KRZTY HONORU I LIZIDUPCE.ZROBIĄ WSZYSTKO DLA GARŚCI "JUDASZOWYCH SREBRNIKÓW".DLA NAS, WYBORCÓW NIE ZROBIĄ NIC.MAM TO NIESZCZĘŚCIE,ŻE MOI SĄSIEDZI WYBRALI WŁAŚNIE TAKIEGO RADNEGO,WIDOCZNIE NIE ZALEŻY IM NA NICZYM,A JEMU NIE ZALEŻY NA NA NICH.I TAK TANIEC CHOCHOLI TRWA.
0
ojej!
0
ja też pamiętam jak p. bernat latał po klatkach , pukał do drzwi i rozdawał ulotki lesiukowe
0
Zobaczymy jak teraz to będzie
0
bary napisał:
Szanowny Panie Zbigniewie Jest Pan człowiekiem miłym i sympatycznym w swym przesłaniu do wyborów. Niemniej okazuje się, że chce pan swój autorytet wykorzystać do promowania swego przyjaciela. Tylko jest mały dylemat i za dużo Pan żąda, by poprzez Pana obdarzyć zaufaniem Pana chlebodawcę. Panie Zbyszku jaką pełnił Pan funkcję w Radzie Miasta i co dobrego z tego wynikło? Co Pan zrobił dobrego dla swojej dzielnicy? A na przyszłość co może Pan zaproponować młodym ludziom, tym co cztery klatki dalej piją piwo i przeklinają pod oknami sąsiadów? Co Pan miał do zaproponowania dzieciom i młodzieży podczas wakacji, nocny jazgot pod oknami sąsiadów i za wymiennikownią ciepła i to, że największym dobrodziejstwem dla zachowania ciszy było usunięcie ławek sprzed wielu klatek. Nie zauważył Pan, że to narusza dobry mir dla ludzi starszych? Nawet się nie dziwię, że plac na boisko sprzedano pod dom weselny. Co Pan zrobi i na kogo zagłosuje, ale z tą mobilizacją Pan przesadził. Ja czekam na to, czym przekona mnie pan Grzyb, a nie Pan. Pozdrawiam z życzliwością.
ja tam nie wiem...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: