Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parafia św. Mikołaja w Międzyrzecu

Utworzony przez parafianin, 23 marca 2009 r. o 17:59
Gość napisał:
Mam wrażenie ,że nie byłeś Parafianinie w niedziele na mszy świętej albo nie wysłuchałeś ze zrozumieniem ogłoszeń , ponieważ wg mnie proboszcz zachęcał młodzież do pomocy a nie stawiał warunek. Komuś spadnie czapka z głowy jeśli z propozycji skorzysta? Chyba nie. Młodzież , którą rodzice we wszystkim wyręczają i bronią np przed księdzem czy nauczycielem nie ma szansy na własny, odpowiedzialny rozwój. Niech więc może podejmą trud tej godzinnej pracy u księdza i sami ocenią czy było warto czy też ta godzina wykoleiła ich życie na niewłaściwe tory co jak widzę zakładają niektórzy ludzie na tym forum. P.s. Nie jestem adwokatem księdza ale doceniam to jak próbuje dać szansę młodzieży na sensowne wykorzystanie wolnego czasu.
ALe ten sam ks.wysmiewa młodzież na kazaniach że nie mają kondycji nie umią grac w hokeja czy w piłkę tego nie powinien robic .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale coż za oburzenie KATOLICY zastanówta się!!!!dobry uczynek zrobicie!!!! jak należyta do kościoła i latacie tam to dla czego nie chcecie zrobić dobrego uczynku??? korona wam z głowy nie spadnie! nie mówie tu, o tych wszystkich pracujących, bo większość z was to pewnie bezrobotni, którym sie nie chce robić a wszystko im dawaj!!! obłuda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale coż za oburzenie KATOLICY zastanówta się!!!!dobry uczynek zrobicie!!!! jak należyta do kościoła i latacie tam to dla czego nie chcecie zrobić dobrego uczynku??? korona wam z głowy nie spadnie! nie mówie tu, o tych wszystkich pracujących, bo większość z was to pewnie bezrobotni, którym sie nie chce robić a wszystko im dawaj!!! obłuda!!!
jam duzo do zrobiena w obejsciu czy ktorys by u mnie poracowal za friko pogadamy o BOGU przy pracy dotyczy to tez ksiezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko dobrych Pasterzy trzeba na w Kosciele mysle ze gdyby trzeba bylo cos zrobic w samym Kosciele to nikt by zlego slowa nie powiedzial na proboszcza ale u niego panszczyzne odrabiac to nie srednowiecze Dobry Pasterz dba o dusze swoich owiec a nie o tezyzne fizyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
ALe ten sam ks.wysmiewa młodzież na kazaniach że nie mają kondycji nie umią grac w hokeja czy w piłkę tego nie powinien robic .
Powinien jeszcze wyśmiać poziom i brak znajomości ortografii, jaki owa młodzież prezentuje na forach publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kszychu napisał:
Powinien jeszcze wyśmiać poziom i brak znajomości ortografii, jaki owa młodzież prezentuje na forach publicznych.
Ty KSZYCHU nie bondż taki ortodoks bo sam nie wiesz jak pisze się twoje imię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zofia napisał:
Jestem katoliczką i jak przeczytałam te brednie to sie zastanówcie co piszecie i w jaki sposób prześladujecie kapłanów. Ja też zrobiłam rachunek sumienia czy i jak komuś zaszkodziłam. Powiem jedno kto w jakikolwiek sposób będzie prześladował księży bądź Biskupów niech będzie pewien, że w godzinę śmierci nie będzie komu przyjść z posługą. Będzie tak, że w razie pogrzebu księdza nie będzie na parafii nie z księdza woli ale z Bożej. My lud wierny jesteśmy odpowiedzialny za troskę o kapłana jaki nam jest dany do parafii i winni jesteśmy biec na pomoc w każdej potrzebie bez specjalnego zaproszenia. Winniśmy oddawać cześć i szacunek każdej osobie duchownej bo oni są namaszczeni przez Boga. To tak jak byś pluł na samego Boga. Czy zauważyłeś żeby wierni innego wyznania prześladowali swoich kapłanów to wstyd dla nas katolików bądź pseudo katolików. A potem biegniesz do księdza po chrzest, ślub, bierzmowanie lub prosisz o posługę pochowania. Twoi znajomi wiedzą co plotłeś a ty sam idziesz i jesteś taki miły judasz. Milczenie jest złotem a mowa srebrem. Jeżeli będziesz widział zmarłego spójrz na jego pośmiertną twarz czy ma spokojną czy wykręconą, bo jak wykręconą to znaczy , że pomawiał i prześladował kapłanów. Znam kilka przypadków i nie piszę tego bez kozery. Zanim dotkniesz klawiszy to niech ci ręka zadrży. Zofia z Warszawy.
Ty kobieto sie lecz, sam Pan Bóg mieszka w tobie i nie ma poddaństwa a kobieto pleciesz jak połamana kołem z czasów palenia na stosie Tarcjara, mocher zakompleksiony !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty kobieto sie lecz, sam Pan Bóg mieszka w tobie i nie ma poddaństwa a kobieto pleciesz jak połamana kołem z czasów palenia na stosie Tarcjara, mocher zakompleksiony !!!!!!!!!
Koniec dyskusji o naszym proboszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ? a kim jest ten proboszcz ? nie człowiekiem ? nie popełnia błędów ? no to nie kończymy dyskusji !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mszalne zdzielcie i po sprawie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mszalne zdzielcie i po sprawie!!!!!
Gościu to nie wybory samorządowe. USA miało Wietnam, Rosja Afganistan, PRL Jana Pawła II a Kościół Katolicki w Polsce obowiązkowe lekcje Religii w szkołach. Jak to mówią "z niewolnika nie ma robotnika". Czy nie lepiej postawić na jakość a nie na ilość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
religia powinna być przy kościele w salkach katechetycznych. tak jak to bylo kiedys. po lekcjach sie szlo i bylo ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i u św Józefa Tadeusz - Błazen nie lepszy od tego! Niby Proboszcz a jak wikary - starego się słucha i opiernicz co rusz zbiera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mszalne zdzielcie i po sprawie!!!!!
SZczera prawda by śię wstydził ale on niema go. Włodawo zabierajce go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
wszystko fajnie. z tym ze o 10 nie ma mszy u Mikolaja gdzie wiec bylas ze piszesz takie rzeczy?
brak Ci argumentów i czepiasz się szczegółów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja katole na taczkach swojego kapłana chcą wywozi i to dlatego, że chce dzieci szacunku uczyc!!! Dobrze trzymac tak dalej - wyłazi marnośc waszej wspólnoty. Znalazł się ktoś, kto chce coś nowego do spleśniałego rydzykowego pospólstwa wnieśc ale zapomniał biedak, że poprzednicy księża - politykierzy kanonik i infułat tak wychowali tatusiów i mamusie dzisiejszych kandydatów, że jest to co jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO PANI ZOFII Z WARSZAWY{{przypuśćmy]. TWIWRDZI PANI,ZE WYKRZYWIONA TWARZ PO ŚMIERCI ŚWIADCZY O POMAWIANIU I PRZEŚLADOWANIU KAPŁANÓW. A CO ŚWIADCZY POŚMIERTNIE O PEDOFILSTWIE KAPŁANA.TEŻ MA COŚ WYKRZYWIONE.ABY SPRAWDZIĆ WYSTARCZY POMACAĆ.POLECAM PANI TAKIE SPRAWDZENIE BO I MĄDRZEJSZA PANI BĘDZIE I PRZYPUSZCZAM, DOZNANIE EROTYCZNE TEZ BĘDZIE MIAŁO SWOJĄ WYMOWĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rover napisał:
Zawsze i wszędzie dowalić księdzu!Niektórzy tylko taki mają cel,nieważne co robi zawsze będzie źle.Ksiądz nie musi być świętym!!On pomaga nam w zrozumieniu Słowa Bożego,organizuje życie we wspólnocie.Owszem wymagamy od niego więcej niż od zwykłego człowieka ale czy czasem nie za dużo?Nie chodzi mi o tego akurat kapłana ale o wszystkich księży.Owszem wielu z nich minęło się z powołaniem ale tak już w życiu bywa ,nie każdy się nadaje na miejsce w którym jest(czasem lekarz ,czasem urzędnik,itp.).My mamy wierzyć w Boga i Kościół jako wspólne dobro a nie ,,w księży,,co nie znaczy iż mamy prawo ganić wszystkich po kolei za byle co.,,Jeszcze się taki nie urodził coby każdemu dogodził,,Jestem ,,katoliczką zrównoważoną,,nie pochwalam podlizywania się księdzu ale udzielam się w swojej parafii dla dobra ludzi ,wyrażam KULTURALNIE I Z SZACUNKIEM swoje poglądy słuchając jednocześnie argumentów drugiej strony.Radzę nie piszcie pochopnie bezmyślnych komentarzy,lecz spokojnie pomyślcie komu lub czemu ma służyć każda inicjatywa jakiegokolwiek księdza.
Jak można kochać coś czego się nie zna. Jak można wierzyć w coś czego się nie zna. Większość wierzących deklaruje, że są wierzącymi. Kościół to wymiar etyczny i moralny całego życia. Jeżeli ktoś zamiast nauki Jezusa Crystusa wybrał statut partyjny, to zapewne jego życie ma wymiar koniunkturalny. Ksiądz jego powołanie, jego misja muszą znaleźć swe miejsce w określonej rzeczywistości. Nie zawsze działania wspólnotowe są właściwie rozumiane. Raczej widzimy to, jako kościół instytucja i ksiądz jako zarządca tej instytucji. Powinno być Kościół to wspólnota, ksiądz to przewodnik duchowy, który apostołuje wspólnocie, umacnia ją w wierze. Dziwne rzeczy są tam, gdzie ksiądz zangażuje się w politykę i niestety tym sposobem ponosi wspólodpowiedzialność za błędy rządzącej ekipy. Bardziej upokorzające jest jak grzesznicy jako ,,władza" są absolutyzowani i wywyższani przed ołtarzem. Możemy powiedzieć władza grzeszy swą pychą, a ksiądz błądzi i upokarza całą owczarnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eekolekcje w kosciele a na placu koscielnym trociny ks proboszczu co zamało parafianie dają na tace że niestac cię nająć robotnika by posprzątał brud.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zofia napisał:
Eekolekcje w kosciele a na placu koscielnym trociny ks proboszczu co zamało parafianie dają na tace że niestac cię nająć robotnika by posprzątał brud.
Na wymioty zrywa patrząc na taką ortografię.Jak nie umiesz pisać poprawnie to nie ośmieszaj się,a jeśli przeszkadzają ci śmieci na placu kościelnym kiedy idziesz katoliku na mszę ,to weż miotłę i po mszy posprzątaj.Zrobisz dobry uczynek dla nas i na chwałę bożą.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 38

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...