Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Parawaning" dotarł na Lubelszczyznę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2017 r. o 18:21 Powrót do artykułu
A kogo to obchodzi ? Dziennik Wschodni juz nie ma o czym pisac ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem,ja np.jak przychodzę na plac Litewski to też sobie ustawiam parawan by mi jacyś KODziarze nie zaglądali jak sobie po jajkach grzebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale cebulioza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie chcą mieć trochę prywatności żeby nikt nie patrzył np co je i pije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat godny dziennika. Sezon ogórkowy quizy lecą hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota zakompleksionych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wychodzi wiejsko- zagrodowe pochodzenie Polaków. Nie umiemy żyć we wspólnej przestrzeni. Albo to nie moje, to zniszczyć (patrz: cały okres komuny), albo nagrabić żeby było moje. Znacie Państwo baseny hotelowe w Egipcie, Grecji itp. i ręczniki rzucone na leżaki o 8:00 rano? Specjalność Polaków i Ruskich, nikogo więcej. Jak to o nas trafnie mówią: "Polacy to tacy Ruscy, tylko że chcieliby być Francuzami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dzisiaj byłam nad Firlejem i na plaży na, ktorej byl piachpiach,wiec ziemia miekka parawan na parawanie. Powinni tego zabronic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu się dziwić. Wszyscy nas mają za największych chamów Europy. Nie bez przyczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dzisiaj byłem z rodziną nad firlejem.Parawany to raz a siedzący pajace z piwem w ręku I grający telefonami wieśniacką muzykę to dwa...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego japy zasłonięte? Pokazać tą elitę. W końcu to miejsce publiczne. Trzeba by zebrać się w 10 osob i rozłożyć z recznikami w ich gniazdku. Jak by cham coś furkał to telefon na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś z dala od wody zrobi parawan to nie mam pretensji, ale wchodzić w wodę z parawanem to zdecydowanie przesada. Jak ludzie mają wejść do jeziora jak wszystko zagrodzone ? Może parawanem niech wyznaczy sobie teren do pływania ... ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co nie podoba si Piotrowi i już trzeba artykuł pisać o tym ?? Jak sie nie podoba niech w domu siedzi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestesmy nad morzem. 600 km od brzegu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYTAJ KILKA RAZY!!! Autor łm! Niech zajrzy do historycznej mapy, by następnym razem nie popełnił takiej gafy, bo obecne Lubelskie - to nie lubelska ziemia i nie Lubelszczyzna - której na mapie nie ma, a zatem autorze, atlas zrozumieć Ci pomoże! Natomiast jeżeli historię Polski - nie uznajesz to znaczy, iż świadomie historię zakłamujesz, albo jesteś tępawy i manią wielkości opętany! Morał: pismaku pozbądź się lubelskiej zarazy, a teraz poczytaj mądrych, uważnie kilka razy! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>  RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII  Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. >>>> KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW  pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję:  " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szefa KPRM Jerzy Izdebski. > Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska. > WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa tygodnie temu nad Krasnem przy bezwietrznej pogodzie były nawet 2 parawany ☺️
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze Ziółkowski z Lublina gratulacje za spostrzegawczość. Dzieki takim obywatelom jak Pan możemy delektować się takimi informacjami z regionu. Gratulacje obywatelu Piotrze z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jeszcze ja swoje trzy grosze... O ile mi wiadomo, nie ma jeziora Białka, jest miejscowość Białka, zresztą dość popularna, natomiast jest w jej pobliżu Jezioro Bialskie. Nieco dalej na wschód w bliskiej okolicy Libiszowa znajduje się Jezioro Białe, zupełnie dzikie i sporych rozmiarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W całej Europie na plażach widywałem parawany, szczególnie tam, gdzie mocno wiało. W tym przypadku chodzi bardziej o intymność albo "wyższość klasową".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ludzie chcą mieć trochę prywatności, to niech się nie pchają w tłumy, tylko niech w domu siedzą. Przez te odpustowe zwyczaje nie da się kontemplować uroków przyrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...