Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Diler aresztowany, miał 200 gramów amfetaminy (wideo)

Utworzony przez kibol Legia, 9 marca 2013 r. o 14:21
A nie lepiej było by delikwenta poddać obserwacji??? Leszcz figurant zapewne nieświadomie wystawiłby kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibol Legia napisał:
A nie lepiej było by delikwenta poddać obserwacji??? Leszcz figurant zapewne nieświadomie wystawiłby kolegów.
A może wpadł bo to własnie koledzy go "wystawili"? Podpadł komuś,kolega będący "ucholem" go "zakablował" i tyle.Raczej nie chce mi się wierzyć że Policjanci ot tak na farta przeszukali pierwszego z brzegu czlowieka i trafili że akurat miał przy sobie towar...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak glupi bo miał to w domu ;/ nie myslal;/ a mowilismy mu;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takijeden napisał:
A może wpadł bo to własnie koledzy go "wystawili"? Podpadł komuś,kolega będący "ucholem" go "zakablował" i tyle.Raczej nie chce mi się wierzyć że Policjanci ot tak na farta przeszukali pierwszego z brzegu czlowieka i trafili że akurat miał przy sobie towar...
Dobry koment he he he .A może najlepszy kumpel pracuje w policji,a może.....pijesz a nie wiesz z kim:)I tego nigdy się nie dowiesz. he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deb*l trzymał to w domu !! Za porcję którą posiadał mógł zeznać że miał na swój użytek, kupił gdzieś w większym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb*** to jesteś ty tak samo jak ten co chciał być szybko bogaty i sprzedawał to dzieciakom i komu popadło. A wtedy w takiej pipidówce zaczyna huczeć i nie trzeba być Szerlokiem Holmsem żeby zgarnąć takiego typa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego policja śmiecia nie zastrzeliła? Mogli cwela zastrzelić i zgłosić,że rzucił się na funkcjonariusza i próbował odebrać mu broń.A tak ścierwo będzie karmione pod celą z moich podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżko cwele to noszą mundury. Życzę Ci z całego serca żeby tak ci przyje..ali jak będziesz przechodził przez ulicę w miejscu niedozwolonym żebyś był sparaliżowany od pasa w dół do końca życia. Oczywiście będą wtedy zeznawać że rzuciłeś się na nich i chciałeś odebrać im broń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Koleżko cwele to noszą mundury. Życzę Ci z całego serca żeby tak ci przyje..ali jak będziesz przechodził przez ulicę w miejscu niedozwolonym żebyś był sparaliżowany od pasa w dół do końca życia. Oczywiście będą wtedy zeznawać że rzuciłeś się na nich i chciałeś odebrać im broń.
Napinaczu internetowy pewnie teraz siedzisz u mamusi na kolanach i piszesz.Jak masz coś do Polskiego munduru to podaj adres imię i nazwisko lub zajdź na komendę i powiedz,że ci co noszą mundury to cwele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już raz go w kajdanach prowadzali,wtedy udawał głupiego ,podpier***ił ludzi i go wypuscili,teraz jego podjebali,a że jest durny jak but z lewej nogi dlatego posiedzi sobie troche,chyba że znowu kogos podjebie,parczewska policja zna go bardzo dobrze,wiecznie sie chwalił że parczewska policja może mu naskoczyc,to teraz mu naskoczyli i dobrze idiocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw zrób maturę potem pogadamy. I nie strasz komisariatem bo już tam byłem dawno i wiesz co ..śmieję się z nich do dzisiaj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Napinaczu internetowy pewnie teraz siedzisz u mamusi na kolanach i piszesz.Jak masz coś do Polskiego munduru to podaj adres imię i nazwisko lub zajdź na komendę i powiedz,że ci co noszą mundury to cwele.
Przyjdż do mojej knajpy tam gdzie chadzam na piwo,wytłumaczę ci to osobiście cwelu,tylko copkę zostaw w domu,żebyś miał łeb taki mniej urzędowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek Kosa napisał:
Przyjdż do mojej knajpy tam gdzie chadzam na piwo,wytłumaczę ci to osobiście cwelu,tylko copkę zostaw w domu,żebyś miał łeb taki mniej urzędowy.
ku*** następny trol internetowy,mocny za szklanym ekranem.Przedstaw się frajerze lub napisz gdzie cię szmato można spotkać gdzie chodzisz na te piwo? he he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ku*** następny trol internetowy,mocny za szklanym ekranem.Przedstaw się frajerze lub napisz gdzie cię szmato można spotkać gdzie chodzisz na te piwo? he he he.
Czekaj cierpliwie,bez napinki cwelu,to ja cię dojadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjedz to pogadamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś mi podać imię i nazwisko tego dilera sprzedawczyka co go teraz pod celą od tylca dojeżdżają.To dla mnie bardzo ważne.Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cię dorwę to będziesz musiał się ze mną kochać bo ja homoseksualistą jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek Kosa napisał:
Jak cię dorwę to będziesz musiał się ze mną kochać bo ja homoseksualistą jestem.
Możesz tego cwelu nie przeżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy muszą służyć. Nie było rozkazu żeby warować na forum. Do budy ku*** wasza mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedział juz za narkotyki najwyraźniej nie nauczył się jaki uparciuch, zawsze mądrzejszy niż ładniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...