Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Koszmar Filipinek przy zbiorze pieczarek

Utworzony przez bezrobotny, 18 listopada 2009 r. o 11:05
Parczew moje live napisał:
Można było by spekulować czy jakbym np. założył garnitur, ogolił się i miał przyjemniejszą, uśmiechniętą buźkę to czy Dyrektor potraktował by mnie poważnie ? Znam ludzi którzy ubierają się elegancko i mają ode mnie bardziej subtelniejszy sposób bycia a miały kontakt z Panem Dyrektorem i zapewniam, ich doświadczenia nie odbiegają dalej niż moje. Lecz jeżeli punktem odniesienia do postępowania Dyrektora jest, wygląd i zachowanie petenta, a nie, etyczny kodeks postępowania, który zobowiązuje urzędnika do poważnego traktowania zainteresowanego bez względu na: wiek, płeć, wygląd, poglądy itp, to Pan Dyrektor powinien się poważnie nad sobą zastanowić i zadać pytanie " Czy ja na pewno nadaje się na to stanowisko ? "
Wydaje mi się, ze masz jakąś obsesję na punkcie jakiegoś Dyrektora, ale nie martw się, podobno jest to uleczalne w niektórych przypadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rozumiem, ze wykorzystywanie pracowników powinno być karane ale jakoś się nie dziwię po lekturze, ze tylko tam znalazłaś pracę i wytrzymałaś aż trzy lata. Dziewionto, skończyłaś chociaż podstawówkę?
sorki pomyliłam się karzdemu się może zdarzyć prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olga napisał:
sorki pomyliłam się karzdemu się może zdarzyć prawda
A tak wogule to nieładnie tak krytykować ludzi maleńki spójrz na siebie a potem mów o kimś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olga napisał:
A tak wogule to nieładnie tak krytykować ludzi maleńki spójrz na siebie a potem mów o kimś
Lepiej idź naucz się pisać poprawnie po polsku a nie próbujesz uczyć innych zachowania. wogule, nieźle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY TYLKO PISZĄ DOMYSŁY!!!!!!! my tam taraz pracujemy , ciężko jest znależć pracę w naszej okolicy ,a po nas przyjeżdża bus i czeka aż skończymy -czyli 8,10,a czasem 14 godzin pracujemy i nas odwozi pod dom. POMÓŻCIE NAM W WALCE Z NADGODZINAMI NIE PŁACONYMI PRZEZ PRACODAWCĘ ALBO DAJE NAM GŁODOWE STAWKI. kIEROWNIKÓW CHYBA OPŁACA DOBRZE BO ZACHOWUJĄ SIĘ JAK "KARBOWY"[u]wszystko to dotyczy zbioru pieczarek a co się dzieje na przetwórni nie bardzo kto wie tam jest zamknięte i wstęp mają tylko pracownicy przetwórni , ale wiem że też pracują w nadgozinach i nie zawsze im za nie płacą .Pławić się w bogactwie dzięki potowi innych wielu z nas potrafi, ale teraz trzeba rozwiązać problem tych MYSZSKOWCÓW czyli ratujcie nasPotrzebujemy pracy normalnej płacy ---każdy boi się ujawnić swoje dane bo to niebezpieczne w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marciosek napisał:
WSZYSCY TYLKO PISZĄ DOMYSŁY!!!!!!! my tam taraz pracujemy , ciężko jest znależć pracę w naszej okolicy ,a po nas przyjeżdża bus i czeka aż skończymy -czyli 8,10,a czasem 14 godzin pracujemy i nas odwozi pod dom. POMÓŻCIE NAM W WALCE Z NADGODZINAMI NIE PŁACONYMI PRZEZ PRACODAWCĘ ALBO DAJE NAM GŁODOWE STAWKI. kIEROWNIKÓW CHYBA OPŁACA DOBRZE BO ZACHOWUJĄ SIĘ JAK "KARBOWY"[u]wszystko to dotyczy zbioru pieczarek a co się dzieje na przetwórni nie bardzo kto wie tam jest zamknięte i wstęp mają tylko pracownicy przetwórni , ale wiem że też pracują w nadgozinach i nie zawsze im za nie płacą .Pławić się w bogactwie dzięki potowi innych wielu z nas potrafi, ale teraz trzeba rozwiązać problem tych MYSZSKOWCÓW czyli ratujcie nasPotrzebujemy pracy normalnej płacy ---każdy boi się ujawnić swoje dane bo to niebezpieczne w tym temacie.
Chwileczkę, dlaczego sami jako pracownicy nie złozycie doniesienia do PIP czy prokuratury? Przecież tylko wy wiecie naprawdę jak tam jest. Nie wystarczy napisać na forum ratunku albo oczerniać władze. Parczew to małe miasto i każdy słyszy plotki jednak ani urząd pracy ani władze miasta nie mają wystraczającej wiedzy popartej dowodami aby takie doniesienia składać a na poltce nikt się nie będzie opierał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku niewiesz co muwisz powiadomić przeciesz on miał sprawe w sondzie tylu buło właśnie poszkodowanych w tej sprawie i co inic miał dobrego adwokata i wygrał to jest wojna z wiatrakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lepiej idź naucz się pisać poprawnie po polsku a nie próbujesz uczyć innych zachowania. wogule, nieźle!
Jak narazie to ty pierwszy zaczołeś mnie krytykować odczep sie dobra zajmij się czymś porzytecznym a nie krytyką okej. iIzbastuj sobie troche bo zadaleko się zgalopowałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olga napisał:
Jak narazie to ty pierwszy zaczołeś mnie krytykować odczep sie dobra zajmij się czymś porzytecznym a nie krytyką okej. iIzbastuj sobie troche bo zadaleko się zgalopowałeś.
Ojj, nie wiem kto bardziej się "zagalopował", przynajmniej w kwestii poprawnego pisania. A tak na marginesie czy którykolwiek z pracownikow pieczarkarni, obecnych lub byłych pofatygował się i powiadomił instytucje takie jak PIP czy prokuraturę o popełnieniu przestępstwa przez pracodawcę w postaci nie przestrzegania kodeksu pracy? Czy jedynie potraficie narzekać jak to was Myszowiec potraktował a siedzicie cicho biernie czekając aż władze się tym zajmą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA PRACOWAŁAM U MYSZKOWCA ALE W PARCZEWSKIEJ PIECZARKARNI MÓWIE WAM KOSZMAR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych bandziorów co żeruja na biednych ludziach to powiesić za jaja . To zwykli faszyści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli tacy. Od czerwca siedzi tam PIP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak Polacy tak maja to jest ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olga napisał:
Widzę Olgo, że opuściłaś trochę lekcji j. polskiego , chodzi mi głównie o ortografię. Nie chcę być kąśliwy, ale z taką ortografią, to raczej pracy w biurze nie dostaniesz, a słowotwórstwo (uważaj - trudne słowo) to chyba twoje hobby. Ten właściciel to faktycznie sadysta, to nie ulega wątpliwości, jednak dla ciebie taka pieczarkarnia jest chyba odpowiednim miejscem. Powodzenia w życiu. "poprostu" "dziewionto" - "a nawet na dziesionto" !! "odnowa" "codzień" "świenta" "tamtąd" "poniewarz" "poprostu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna okazja żeby zagościć w mediach dla nas, to gdy stanie się coś złego, więc mamy swoje pięć minut "Obóz Pracy dla Filipinek" oraz wypadek Elki. Mówią o nas bądźmy dumni. Górą nasi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod Mordami też pracują Filipinki pewnie na takich samych zasadach jak w Parczewie, bo widzę o której wychodzą do pracy i kiedy wracają. Ciekawe ile w Polsce jest jeszcze innych takich obozów pracy ? I nikt z tym nic nie robi. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mysle że sporo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vidi napisał:
To się w pale nie mieści!!! Narzekamy na Hiszpanię, Włochy, Holandię i inne kraje, gdzie wykorzystują naszych obywateli. Wygląda na to, że sami nie jesteśmy lepsi. Ciekawe czy ten barbarzyńca z Podlasia to tzw. Polak i katolik. Gdzie podziały się nasze waleczne feministki??? Przecież panie z Filipin to kobiety. A gdzie była posłanka Senyszyn??? Czyżby cały jej drogocenny czas zajęła sprawa krzyży w naszych szkołach???
a ty kim jesteś, że tak zioniesz nienawiścią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to poprostu SKANDAL!!! 21wiek myślałem że niewolnictwa w Polsce już niema a tu takie żeczy sie dzieją dlaczego nikt nic NIE ROBI !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj rano spotkałem kolege który pracował w pieczarkarni przez 2 mies. Codzieńńe po 14 ,15 godzin dziennie .Dostawał 1000zł wynagrodzenia ,mies. a za nadgodziny nigdy mu nie wypłacono ani grosza dlaczego nasz prezydent tak może na to lekko patrzeć .nie pszestraszyła nikogo afera dlaczego TAK JEST !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...