Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Ktoś skaził rzekę olejem silnikowym

Utworzony przez misia, 31 lipca 2009 o 16:21
no najłatwiej zanieczyszczac rzeki a potem się dziwić ze nie można się kapać i śmierdzi takiemu to na głowę powinno się to wylać ludzie dbają tylko o swoja dupę nawet przyrody nie umieją uszanować
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tej rzece i tak nie można się kąpać bo przypomina ściek. Pewnie ktoś się pomylił i myślał, ze do szamba wylewa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może to ks Tadeusz L. w Janowie też szambo do rowu puszczał i nawet kanalizacji nie chciał podłączać bo za rów nie płacił przecież?!?!?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Firmombrakuje wiedzy o ochronie środowiska cyt. za Rzeczpospolita (2009-09-04), autor: Łukasz Kuligowski, oprac.: Andrzej Jurczewski Za naruszanie przepisów ochrony środowiska można narazić firmę na duże wydatki związane z zaległymi opłatami środowiskowymi czy kosztami napraw szkód ekologicznych. Przedsiębiorcy mają wiele obowiązków wynikających z różnych ustaw związanych z ochroną środowiska. Muszą obliczać opłaty środowiskowe oraz produktowe, składać odpowiednie raporty w urzędach marszałkowskich i w inspektoratach ochrony środowiska. Do tego dochodzą jeszcze obowiązki w zakresie naprawy wyrządzonej szkody w środowisku, np. w przypadku wycieku paliwa do rzeki lub gleby. Obowiązek naprawienia wyrządzonej środowisku szkody może powstać nawet wtedy, gdy na terenie, gdzie prowadzona jest działalność, zmniejszy się populacja ptaków lub zostaną zniszczone chronione gatunki roślin. Większe zakłady przemysłowe zdają sobie z tego sprawę i zatrudniają ekspertów ochrony środowiska lub korzystają z konsultacji zewnętrznych firm. Wiele mniejszych i średnich firm nie może jednak liczyć na pomoc specjalistów i nie radzi sobie z przepisami ekologicznymi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: