Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew na prochach

Utworzony przez bujac wora, 13 grudnia 2007 r. o 17:58
Kara śmierci dla handlarzy narkotyków. Dla Kamilunia też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasiek napisał:
Kara śmierci dla handlarzy narkotyków. Dla Kamilunia też.
dla ciebie powinna być kara śmierci a nie dla kamila pusta głowo!!!!! palić to się chciało ??!! a teraz za was kamil i chłopcy muszą odpowiadac!!!! jak wy tak możecie .............ludzie bez serca on ku.... nikogo nie zabił deb***e !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się dziwię, że tak ich bronicie, mogę zrozumieć, że to wasi kumple ale też i zwykli handlarze, których nie interesuje nic poza własnym zyskiem, wy również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
danny napisał:
A ja się dziwię, że tak ich bronicie, mogę zrozumieć, że to wasi kumple ale też i zwykli handlarze, których nie interesuje nic poza własnym zyskiem, wy również.
A skąd Ty możesz wiedzieć co ich interesuje????!!! skoro nie wiesz to głupio nie gadaj .......... skoro ich nie znasz to milczeć prosze i sie nie wtrącać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego? Handlarz to handlarz. Ten pólswiatek rządzi się własnymi prawami nastawionymi tylko i wyłącznie na zysk. A gdzie w grę wchodzi kasa nie ma mowy o przyjaźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
danny napisał:
I co z tego? Handlarz to handlarz. Ten pólswiatek rządzi się własnymi prawami nastawionymi tylko i wyłącznie na zysk. A gdzie w grę wchodzi kasa nie ma mowy o przyjaźni.
Kimil miał i MA bardzo dużo przyjaciół jak go bie znasz to nie gadaj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnych miał tych przyjaciół skoro na niego donieśli, co teraz wyrzuty sumienia gryzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był jeden deb*** który doniósł !!!!! a tobie nic do tego....@ czaisz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedlugo się okaże nie jeden a kilku "przyjaciół" doniosło. Tak to juz w tym biznesie bywa. Weź wyluzuj człowieku, chyba, ze sam masz coś na sumieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy piszecie!? kamilowi dożywocie was już całkiem poj*****! co wy w ogóle sobie myslicie puknijcie sie!!!!! ludzie bez serca zwierzaki cholerne bleee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kumpel napisał:
co wy piszecie!? kamilowi dożywocie was już całkiem poj*****! co wy w ogóle sobie myslicie puknijcie sie!!!!! ludzie bez serca zwierzaki cholerne bleee
Kara śmierci dla handlarzy narkotyków. Dla Kamilunia też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil jest niewinny !!!!!!!!!!!!!! zrozumcie to wkońcu !!!!!!!!! i sie od niego pdpier.......!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kumpel napisał:
co wy w ogóle sobie myslicie puknijcie sie!!!!! ludzie bez serca zwierzaki cholerne bleee
Nie obrażaj zwierząt. Jak są winni, a chyba to nie ulega wątpliwości to dostaną sprawiedliwe wyroki i będzie po sprawie. Nie ma się czym podniecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby jak najniższe ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza napisał:
oby jak najniższe ;(
Ludzkie hieny, żerujące na tragediach młodych ludzi i ich rodziców. Kara śmierci dla takich nikczemnych Kamiluniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyroki powinny być sprawiedliwe, w końcu ci handlarze zdawali sobie sprawę z procederu jakim się zajmowali, wiec musieli też liczyć się z konsekwencjami. Jak jest wina musi być też i kara. Niestety wielu tego nie rozumie i wydaje im się, ze przez cale zycie będą bezkarnie łamać prawo aż prędzej czy później dostają to na co zasłużyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAMIL I WSZYSCY SA NIE WINNI !!!!!!!!!!!! MOZE I NIE ZNAM WSZYSTKICH DOBRZE ALE WEIM ZE TO NIE ONI SA WINNI !!!!!!!! TYLKO TAKI H** KTORY ICH WSYPAL !!!!!!!! J**** KONFIDENTOW I WSZYSTKICH TYCH KTORZY SA POJ***** I WYPISUJA BZDETY NA TEMAT KAMILA I INNYCH !!!!!!!! SZCZERZE MAM TYCH WSZYSTKICH PRZEMąDRZAłUCH LUDZI GLęBOKO W du***!!!!!!!!!!!!!!!!!! H.W.D.P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='26.01.2008, 22:52' post='13431'] KAMIL I WSZYSCY SA NIE WINNI !!!!!!!!!!!! MOZE I NIE ZNAM WSZYSTKICH DOBRZE ALE WEIM ZE TO NIE ONI SA WINNI !!!!!!!! TYLKO TAKI H** KTORY ICH WSYPAL !!!!!!!! J**** KONFIDENTOW I WSZYSTKICH TYCH KTORZY SA POJ***** I WYPISUJA BZDETY NA TEMAT KAMILA I INNYCH !!!!!!!! SZCZERZE MAM TYCH WSZYSTKICH PRZEMąDRZAłUCH LUDZI GLęBOKO W du***!!!!!!!!!!!!!!!!!! H.W.D.P [/quotbardzo dobrze powiedziane!!!!gratulacje dla Ciebie:).....wszyscy którzy znają kamila doskonale wiedzą że jest niewinny,,,,!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SZCZERZE MAM TYCH WSZYSTKICH PRZEMąDRZAłUCH LUDZI GLęBOKO W du***!!!!!!!!!!!!!!!!!! H.W.D.P
To musisz mieć dużą doopę żeby ich wszystkich pomieścić. Surowe wyroki dla handlarzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka wogóle kara śmierci!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...