Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Policja zrobiła nalot na rodziców

Utworzony przez nn, 26 listopada 2009 o 08:27
Od kiedy policja tak kocha dzieci jestem zdziwiony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cóż, przepis jest głupi i (jak wiele innych) wynika zapewne z faktu, że jakiś poseł miał znajomego "Rycha", który nie mógł opchnąć partii fotelików. Ale tak to już i z przepisami, i z ich pilnowaniem przez policję. Klasyczny przykład to puszczanie wozów z videoradarami na obwodnice. Przecież chodzi ponoć o zwiększenie bezpieczeństwa na drodze, a nie o łapanie kierowców w miejscu, w którym nawet przekraczając prędkość nie stanowią większego zagrożenia. Tymczasem policja myli metodę (czyli kontrolę radarową) z celem. Celem staje się więc samo wystawienie mandatu.
0
POUCZENIA TO POWINNO SIĘ ROBIĆ W PRASIE ALBO W TV. NA DRODZE ZA ŁAMANIE PRZEPISÓW POLICJA STOSUJE MANDATY ZGODNIE Z TARYFIKATOREM. KTOŚ W MINISTERSTWIE WYSILA SIĘ PISZE TARYFĘ ILE ZA CO PŁACIĆ A POLICJA UNIKA PRZESTRZEGANIA , ALBO KAPELANA BIERZE ŻEBY OBRAZKI ROZDAWAŁ.
0
Mogę się założyć, ze część rodziców specjalnie tego dnia wiedząc o kontroli montowała foteliki w autach. Ludzie w Parczewie są mocno nieodpowiedzialni. Takie miasto.
0
chart napisał:
Cóż, przepis jest głupi i (jak wiele innych) wynika zapewne z faktu, że jakiś poseł miał znajomego "Rycha", który nie mógł opchnąć partii fotelików.
No to chyba w całej Europie takie "Rychy" musiały być.Nakaz przewożenia dzieci w fotelikach obowiązuje w całej Unii Europejskiej i nie tylko...
0
Widać, że nie znasz temutu "Taryfikatorze"! Czasami lepsze skutki odnosi pouczanie niż wlepianie mandatu "kryształku bez skazy"!
0
a ja jestem ciekawy kto ma sklep z fotelikami samochodowymi dla dzieci.....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: