Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Radiowy internet międzypowiatowy

Utworzony przez ., 2 października 2011 r. o 12:51
Ma ktoś więcej info o tym projekcie ? Bo chyba jeden maszt ma stać u mnie we wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas w gminie też jest taki internet co z tego na początku nawet było ok ale po pewnym czasie jak się dołączyło coraz więcej użytkowników tak go zamuliło , że w końcu się wkurzyłem i tydzień temu wziąłem neostradę i nareszcie mam normalny internet.radzę wm nie nastawiajcie się na to. gmina wydała ponad milon zł z funduszy unijnych tylko po to by mieć hasło wyborcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u kolegi który zgodził się na maszt na swoim budynku gospodarskim w szystkie kury zdechły w ciagu 2 tygodni. Coś masakrycznego, niec chcę tego internetu u mnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni napisał:
u kolegi który zgodził się na maszt na swoim budynku gospodarskim w szystkie kury zdechły w ciagu 2 tygodni. Coś masakrycznego, niec chcę tego internetu u mnie !
a co onet im zaszkodził ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...