Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew się nie wyśpi, bo nie będzie pociągów

Utworzony przez ELO, 6 lipca 2014 o 17:51
Do Lubartowa jeżdżę za darmo bo kanar nie wyrabia się ze sprzedażą biletów , jedzie sam wystarczy wsiadać w drugie drzwi 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ELO: bilet na całej trasie kosztuje raptem 6zł, do Lubartowa połowę... Nie pozostaje nic innego jak pogratulowac polaczkowatej "zaradności"
0
Do Lubartowa jeżdżę za darmo bo kanar nie wyrabia się ze sprzedażą biletów , jedzie sam wystarczy wsiadać w drugie drzwi
Niestety, PRy polikwidowały kasy to jest tak jak jest... A Polak potrafi...
0
Na Lubartów widocznie jeżdżą mili kolejarze, że nie sprawdzają biletu. Ja raz wybrałem się do Puław za free, bo kolejki przy kasach. I kontroler mi już z karą wyskakuje, 200zł za jazdę bez biletu? To ja mu, że chciałem kupić bilet :-) Długo z nim rozmawiałem ale w końcu wystawił mi go. Trochę ciepło mi się zrobiło :-D 200zł szarpnęło by mój budżet...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: