Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Strażacy ratowali małe bociany

Utworzony przez Wędkarz, 26 czerwca 2010 o 19:44
Ehe a ja gdy znalazłem rannego łabędzia który długo sam nie przeżyje bez pomocy to bóg straż miejska ani straż dla zwierząt działać nie chciała... Tylko jak im jest na rękę poprawić sobie wizerunek to odwalą szopkę a później nagłośni się w mediach. Bo niby skąd się wziął reporter na miejscu? Do każdej interwencji nie jeździ chyba z nimi... Czysta obłuda... A ludzie patrzą jak przez różowe okulary na to co się pisze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bzdury.u mojego dziadka na stodole było bocianie gniazdo i prawie co roku wypadało młode my z bratem je z powrotem je wkładaliśmy do gniazda i stary bocian je znowu wyrzucał.dziadek mówił że to naturalna selekcja i bociany wiedzą ile potomstwa są wstanie wykarmić i wychować by mogły odlecieć a to jest niepotrzebne marnowanie środków publicznych interwencja straży.no ale cóż coraz mniej rozumiemy przyrodę i coraz bardziej chcemy jej narzucić swoją wolę
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: