Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Strzelanina po sprzeczce

Utworzony przez Opr., 22 listopada 2012 r. o 13:58
Podajcie nazwisko tej pielęgniarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porachunki dilerów narkotykowych, powinni się nawzajem powystrzelać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opr. napisał:
Podajcie nazwisko tej pielęgniarki.
patrzcie jaki cwaniaczek sie znalazl; podaj swoje nazwisko to jak ciebie postrzela zadna pielegniarka sie toba nie zajmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ci to... i tak cie nie bedzie chciala ...ORCZYKU..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie chodzi o to by podawać publicznie nazwiska kapusi i konfidentów,aby potem z tym zjawiskiem w jakiś sposób walczyć,żeby się nie okazało to samo co z BOLKIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opr. napisał:
Podajcie nazwisko tej pielęgniarki.
Przecwelony czopie coś ci nie pasuje. Rozjebundo podaj swoje nazwisko i wtedy cipeczko pokozakuj.Wielkie brawa dla tej pielęgniarki.Zakapowała śmiecia a śmieć nie ma prawa żyć bo zatruwa powietrze innym.Wię to nie jest kapowanie tylko usuwanie ze społeczeństwa szmaciarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o czym Wy wszyscy piszecie. Każda rana postrzałowa musi być z urzędu zgłoszona organom ścigania. A skoro kilu śmieci nie szanuje swojego życia to juz ich problem. Jedym minusem tego wszystkiego jest to ze podatnicy muszą płacić za leczenie pajaca który nawet "towarem" nie umie chandlować. A drugi pogaruje na koszt państwa przez swojego zeza ze nawet dokłądnie nie potrafił ustrzelić .... I te wasze przypisy sa o d*** potłuc. A ty to piszesz o nazwisku pielęgniarki sam sie wypucuj ciekawe czy jestej taki cwaniak lamusie z przewłoki. co wy wiecie o kapowaniu pajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opr. napisał:
Podajcie nazwisko tej pielęgniarki.
Ok. Podaj mi swoje namiary,zrobię Ci wjazd na kwadrat i wtedy powiem Ci nazwisko tej Pani. Okaże się czy masz jaja czy tylko szczekasz jak szczekaczka na necie?Czekam na Twoje namiary.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejska mafia już zaczyna się reformować, niedawno jeszcze widłami i siekierami się chlastali, a tu proszę, PISTOLET. Jak potężne ganki będą się ciąć laserami to wiejska mafia będzie mogła nabyć karabiny maszynowe z dziesiątej ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a trzeci pajac czyli ty 007 wypisuje takie pierdoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiejska mafia już zaczyna się reformować, niedawno jeszcze widłami i siekierami się chlastali, a tu proszę, PISTOLET. Jak potężne ganki będą się ciąć laserami to wiejska mafia będzie mogła nabyć karabiny maszynowe z dziesiątej ręki.
Wiejska mafia haha gówno wiesz co sie dzieje w miescie i o tym co kto ma wiec sie nie wypowiadaj na ten temat. Domyslam sie ze jestes szarakiem ktory siedzi w domu i po 19 boi sie wyjsc na ulice tak wiec zamknij jape!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziomeczek napisał:
Wiejska mafia haha gówno wiesz co sie dzieje w miescie i o tym co kto ma wiec sie nie wypowiadaj na ten temat. Domyslam sie ze jestes szarakiem ktory siedzi w domu i po 19 boi sie wyjsc na ulice tak wiec zamknij jape!
A co ty pastuchu ze wsi- Parczew nazywasz miastem???Ha ha ha ha.No ja też nie wiem co się dzieje w tej metropolii Parczew ale domyślam się,że mieszkańcy Parczewa i okolicznych Piździwólek po 19-tej naparzają się bronami, orczykami,pługami,kosami a na sobie maja filce,drelichy,berety z antenką lub dresiki z bazaru.No rzeczywiście strach się bać was ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
A co ty pastuchu ze wsi- Parczew nazywasz miastem???Ha ha ha ha.No ja też nie wiem co się dzieje w tej metropolii Parczew ale domyślam się,że mieszkańcy Parczewa i okolicznych Piździwólek po 19-tej naparzają się bronami, orczykami,pługami,kosami a na sobie maja filce,drelichy,berety z antenką lub dresiki z bazaru.No rzeczywiście strach się bać was ha ha ha ha
Zacznijmy od tego ze nie jestem z parczewa i osoba podejrzana o dokonanie tego czynu równiez. Spotkaj sie ze mna kondonie i prosto w twarz powiedz mi ze jestem pastuchem to urwe ci leb i nasram do szyi. I nie podpisuj sie "Lubelak" bo taki z Ciebie Lubelak jak ze mnie Parczewiak Z tego co napisalem wyraznie widac ze jestes obcykany w sprawach rolnictwa tak wiec pastuchem ze wsi to jestes raczej Ty i dowartosciowujesz sie na na sile kozaczac przez internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
A co ty pastuchu ze wsi- Parczew nazywasz miastem???Ha ha ha ha.No ja też nie wiem co się dzieje w tej metropolii Parczew ale domyślam się,że mieszkańcy Parczewa i okolicznych Piździwólek po 19-tej naparzają się bronami, orczykami,pługami,kosami a na sobie maja filce,drelichy,berety z antenką lub dresiki z bazaru.No rzeczywiście strach się bać was ha ha ha ha
A jak będziesz tak kozaczył to zgłoszę to na policję i policyjna palka zmiękczy Twoją hardą dupę.Już nie jednego tak załatwiłem,wiesz mi srają po piętach i sikają ciepłym moczem po udach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziomeczek napisał:
A jak będziesz tak kozaczył to zgłoszę to na policję i policyjna palka zmiękczy Twoją hardą dupę.Już nie jednego tak załatwiłem,wiesz mi srają po piętach i sikają ciepłym moczem po udach.
Co za pajac pisze ze pojdzie na policje i podpisuje sie moim nickiem? Jebac was konfitury!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Lubelak" i Ziomeczek" co wy głupole znaleźliście sobie miejsce do wyzywania się i licytowania się który z was jest silniejszy,który jest wieśniakiem i ktory jest wiekszy kozak? Tak naprawdę to obaj jesteście pizdy internetowe. Podejrzewam,że chodzicie do gimnazjum i boicie się własnego cienia a tu przed lapkiem możecie podnieść swoje ego.Tak więc dziewczynki pora spać i nie pisać pierdół!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EDZIO napisał:
Generalnie chodzi o to by podawać publicznie nazwiska kapusi i konfidentów,aby potem z tym zjawiskiem w jakiś sposób walczyć,żeby się nie okazało to samo co z BOLKIEM.
A tak dokładniej to o kogo Ci chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kogo chodzi- wszyscy wiemy. O co poszło- o szmal. Szmal za co- też wiemy. Popytajcie ludzi ze wsi. Powiedzą wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocher z tej samej wsi napisał:
O kogo chodzi- wszyscy wiemy. O co poszło- o szmal. Szmal za co- też wiemy. Popytajcie ludzi ze wsi. Powiedzą wam.
Tam wszystko zaminowane,a ludzie nabrali wody w usta,sołtys uciekł do Izraela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EDZIO napisał:
Generalnie chodzi o to by podawać publicznie nazwiska kapusi i konfidentów,aby potem z tym zjawiskiem w jakiś sposób walczyć,żeby się nie okazało to samo co z BOLKIEM.
O jakiego Bolka Ci koleżko chodzi ? Co masz na myśli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...