Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Strzelanina po sprzeczce

Utworzony przez Opr., 22 listopada 2012 r. o 13:58
A wieś tańczy,a wieś śpiewa a wieś się strzela jak na dzikim zachodzie.Wie może ktoś co to za broń z której ten świniopas ze wsi strzelał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
A wieś tańczy,a wieś śpiewa a wieś się strzela jak na dzikim zachodzie.Wie może ktoś co to za broń z której ten świniopas ze wsi strzelał?
Jak to z jakiej..... wsiochy przerobili turbinę od rozrzutnika obornika na broń i latają jak pajace udając partyzantów:):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie rozumiem z powyższych wpisów.Chyba pójdę na policję i zgłoszę że ktoś na tym forum pisze nie po polsku.A jak mnie ktoś pobiję to zrobię sobie obdukcję i też zgłoszę to na policję i zamkną tego który naruszył moją nietykalność osobistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile was rozdzielą ...kotku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziomeczek napisał:
Nic nie rozumiem z powyższych wpisów.Chyba pójdę na policję i zgłoszę że ktoś na tym forum pisze nie po polsku.A jak mnie ktoś pobiję to zrobię sobie obdukcję i też zgłoszę to na policję i zamkną tego który naruszył moją nietykalność osobistą.
To różne komunistyczno-konfidenckie służby piszą, i ferment na tym forum sieją,od razu na starcie jesteś przegrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~do lubelak- jestes swinką dziką taką co trzymam w oborze:) tylko nie wiem z ktorej strony ja ustrzelic na swieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sasza123 napisał:
~do lubelak- jestes swinką dziką taką co trzymam w oborze:) tylko nie wiem z ktorej strony ja ustrzelic na swieta
Ja pierniczę następny rolnik-wieśniak co pier***i w koło tylko o rolnictwie.Co to zlot wieśniaków na tej stronie? Rozumiem że wieśniaki postrzelali się w dupcie ale żeby cała wieś to komentowała........niepojęte:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ha ha podobno tego wsiura zapinają pod celą.Teraz to sobie postrzela ale z dupki w majteczki.Ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...