Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PARTEITAG PSL-u w Kobylanach

Utworzony przez Gość, 23 sierpnia 2009 r. o 10:52
Radny Boś ma rację, za nasze pieniądze imprezka dla monopartii rządzącej powiatem. PRL bis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOSIU, LIST DO REDAKCJI BYŁ SUPER. WIĘCEJ TAKICH. TĘP ZIELONYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BOSIU, LIST DO REDAKCJI BYŁ SUPER. WIĘCEJ TAKICH. TĘP ZIELONYCH.
Dzięki! Sam byłem na tej imprezce, tym razem jako VIP. Wcześniej w PZPR-rze więcej pisałem. Samoobrona mnie podkształciła i teraz pisze w PiS-e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dzięki! Sam byłem na tej imprezce,y tym razem jako VIP. Wcześniej w PZPR-rze więcej pisałem. Samoobrona mnie podkształciła i teraz pisze w PiS-e
3 w jednym, rozstrojenie jaśni czy umiłowanie wlazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakiej gazecei był ten list?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo deb***ne porównanie. Zawiedzeni Panowie z PiS-u, smętnie snujący się na dożynkach, zorganizujcie własne huczne Dożynki 2009. Dajcie narodowi trochę radośći. Nie karmcie jadem i nienawiścią. Zróbcie coś pożytecznego. Niech mieszkańcy Białej Podlaskiej i oklic zobaczą waszą przedsiębiorczość. Zaprezentujcie swój program. Chociaż w Kobylanach nikt programów nie prezentował. Tylko jeden warunek. Bez żadnej flagi PIS-owskiej i transparentu, bez haseł politycznych i portretów na patyku. Możecie jedynie pozwolić na stolik Platformie. Zobaczymy czy ludzie to chwycą. Może będą zachwyceni. Warto spróbować. Odwagi. A pieniądze, PIS jest najbogatszą partią w kraju. Albo poproście sponsorów. Pewnie wam dadzą. A jeśli nie dadzą to będziecie wiedzieć gdzie wasze miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać psl!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Bardzo deb***ne porównanie. Zawiedzeni Panowie z PiS-u, smętnie snujący się na dożynkach, zorganizujcie własne huczne Dożynki 2009. Dajcie narodowi trochę radośći. Nie karmcie jadem i nienawiścią. Zróbcie coś pożytecznego. Niech mieszkańcy Białej Podlaskiej i oklic zobaczą waszą przedsiębiorczość. Zaprezentujcie swój program. Chociaż w Kobylanach nikt programów nie prezentował. Tylko jeden warunek. Bez żadnej flagi PIS-owskiej i transparentu, bez haseł politycznych i portretów na patyku. Możecie jedynie pozwolić na stolik Platformie. Zobaczymy czy ludzie to chwycą. Może będą zachwyceni. Warto spróbować. Odwagi. A pieniądze, PIS jest najbogatszą partią w kraju. Albo poproście sponsorów. Pewnie wam dadzą. A jeśli nie dadzą to będziecie wiedzieć gdzie wasze miejsce.
NO TAK A ,,WESELI,, PANOWIE Z PSL-U ŚWIĘTOWALI NA ZAPLECZACH STOISK DOŻYNKOWYCH ZAPOMINAJĄC ŻE Z ZAŁOŻENIA W DNIU ŚWIĘTA I RADOŚCI PODLASKIEGO CHŁOPA ZAPOMNIELI O FLAGACH NARODOWYCH . O CZEŚĆ WAM PANOWIE Z PSL-U.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jebać psl!!!
Coś ty; to byłby mezalians dla jeb*ią**go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIKAMY NA PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SIKAMY NA PSL
Zaproponujcie na jakąpartie nie trzeba sikać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SIKAMY NA PSL
Zaproponujcie na jakąpartie nie trzeba sikać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
NO TAK A ,,WESELI,, PANOWIE Z PSL-U ŚWIĘTOWALI NA ZAPLECZACH STOISK DOŻYNKOWYCH ZAPOMINAJĄC ŻE Z ZAŁOŻENIA W DNIU ŚWIĘTA I RADOŚCI PODLASKIEGO CHŁOPA ZAPOMNIELI O FLAGACH NARODOWYCH . O CZEŚĆ WAM PANOWIE Z PSL-U.
Flagi narodowe wywiesza się podczas ważnych świąt państwowych. Dożynki takim nie były i dobrze , że nie wywieszano flag. Nie chodziłam po zapleczach ale widziałam dobrą zabawę przed stoiskami i olbrzymie zainteresowanie zwiedzających a było ich tysiące. Z wpisu wnioskuję , że Kolega tęskni za zapleczem kiosków. O ile wiem to na zapleczach przebywa zawsze obsługa, która rozkłada namioty. To co, cały dzień ma być głodna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zaproponujcie na jakąpartie nie trzeba sikać?
SIKAMY NA PO zobaczymy kto zostanie nieobsikany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa napisał:
Flagi narodowe wywiesza się podczas ważnych świąt państwowych. Dożynki takim nie były i dobrze , że nie wywieszano flag. Nie chodziłam po zapleczach ale widziałam dobrą zabawę przed stoiskami i olbrzymie zainteresowanie zwiedzających a było ich tysiące. Z wpisu wnioskuję , że Kolega tęskni za zapleczem kiosków. O ile wiem to na zapleczach przebywa zawsze obsługa, która rozkłada namioty. To co, cały dzień ma być głodna.
... oj pili, pili jak to w zwyczaju urzędników peeselowskich. Z tymi tysiącami, to bym nie przesadzał. A te zaplecza to dla wyrobników, tylko dla tzw. klasy politycznej fronty?. Oj "peerelowcy" prywatni właściciele III RP opamiętajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... oj pili, pili jak to w zwyczaju urzędników peeselowskich. Z tymi tysiącami, to bym nie przesadzał. A te zaplecza to dla wyrobników, tylko dla tzw. klasy politycznej fronty?. Oj "peerelowcy" prywatni właściciele III RP opamiętajcie się.
Nie wiem jakie są zwyczje urzędników różnych opcji bo wśród nich nie przebywam. Ale mam oczy i uszy i słyszałam i widziałam w telewizji i radiu różne numery. Jeśli już tak jedziesz na PSL to dla równowagi powiem, że słyszałam w radio mowę podwpływem / takie byly komentarze/ czołowego notabla PIS-u. I to w jakim radiu ! Widziałam pijącego małpeczki funkcjonariusza PO. Słyszałam mówiącego z trybuny sejmowej posła pod wpływem z SLD. No i te małpeczki w Pałacu. A czyj to funkcjonariusz tam urzęduje? Tak więc ostrożnie z tą oceną pijących i to tylko w jednej partii. Trzeba najpierw spojrzeć na siebie po tem na innych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa napisał:
Nie wiem jakie są zwyczje urzędników różnych opcji bo wśród nich nie przebywam. Ale mam oczy i uszy i słyszałam i widziałam w telewizji i radiu różne numery. Jeśli już tak jedziesz na PSL to dla równowagi powiem, że słyszałam w radio mowę podwpływem / takie byly komentarze/ czołowego notabla PIS-u. I to w jakim radiu ! Widziałam pijącego małpeczki funkcjonariusza PO. Słyszałam mówiącego z trybuny sejmowej posła pod wpływem z SLD. No i te małpeczki w Pałacu. A czyj to funkcjonariusz tam urzęduje? Tak więc ostrożnie z tą oceną pijących i to tylko w jednej partii. Trzeba najpierw spojrzeć na siebie po tem na innych!
a widziałaś nastukanego wicemarszałka z Drelowa? jeżeli nie to żałuj. bezcenny widok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli chłopi? a gdzie wójt -gospodarz dożynkowy? czy wiecie jak wygladają dożynki powiatowe w innych gminach? w ubiegłym roku w wisznicach było po prostu cudownie.Jakos nikt nie gadał o zadnych gwiazdach - były występy super zespołów z powiatu -a czy to nie powiatowe swięto? Teraz wszystko przeszkształcają w ....< gwiazdę wieczoru> albo jeszcze jakies mury budują i musi taki szmat drogi pokonac człowiek aby go odsłonić i pokazać innym --masakra a ja za Pawlakiem( ale tym swojakiem) mówię............. toż to szioook !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a widziałaś nastukanego wicemarszałka z Drelowa? jeżeli nie to żałuj. bezcenny widok...
Nie widziałam. To nieprawda, że marszałek chodzi publicznie nastukany. Jeśli ktoś twierdzi, że widział to jest wstrętnym kłamcą. Znam ludzi z otoczenia marszałka i wiem, że marszałek nie wylewa ale publicznie nie chodzi na gazie. Azamiast wskazywać marszałka mogłeś odnieść się do swoich i których pisałam. Widzę, że niewiele masz argumentów poza insynuacjami. To charakterystyczne dla partii, ktora utraciła władzę. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...