Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pasażerowie walczą o zmianę rozkładu pociągu z Terespola

Utworzony przez bania, 10 stycznia 2012 o 19:23
1000 podpisów, chciałbym zobaczyć połowę w tym pociągu!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bania napisał:
1000 podpisów, chciałbym zobaczyć połowę w tym pociągu!!!
to mój elektorat będę walczył o niego jak lew ... ... ... przed następnymi wyborami
0
Rodzinę pasażera proszę o kontakt: 501 848 857
0
petycje piszcie do prezesa PKP przewozy regionalne, marszałek, choc jest nadzorcą pkp w regionie, nie bedzie zmienial rozkładu jazdy, ludzie myślcie troche, choc wiem, ze dla wielu mieszkanców tego województwa myslenie jest dośc bolesna czynnością
0
Marszałek zatwierdza rozkład a urząd marszałkowski częściowo finansuje przewozy. jak się coś pisze to trzeba najpierw dopytać się u źródła
0
To jeszcze nie wszystko : trzeba tak zgrać kursowanie osobowych KOLEI MAZOWIECKICH z Łukowa do Siedlec i osobowych z Lublina do Łukowa , żeby odzyskać sensowne względem czasu podróży skomunikowanie w relacji: Lublin - Siedlce. W wypadku popołudniowej osobówki jest tak , że osobowy z Lublina wyjeżdża 14:50 i przyjeżdża do Łukowa o 17:09. Wszystko pięknie , ale o 17:04 wyjeżdża osobowy KOLEI MAZOWIECKICH do Siedlec. A przecież wystarczyłoby opóźnić odjazd osobowego do Siedlec o 11 minut , żeby takie skomunikowane połączenie odzyskać. Można też , przywrócić pierwotną godzinę wyjazdu z Lublina , tej osobówki , którą to godziną była 14:35. Wtedy godziną przyjazdu do Łukowa , przy zachowaniu czasu podróży , byłaby 16:46 , co przy utrzymaniu godziny odjazdu osobowego Kolei Mazowieckich , 17:04 , oznaczałoby istnienie skomunikowanego połączenia. Mieszkam w Lublinie i potrzebuję połączenia kolejowego z Siedlcami , bo mam tam najwięcej rodziny i jestem miłośnikiem kolei.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: