Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paszenki: Tragiczny wypadek. Kierowca opla zginął, dwie osoby ciężko ranne

Utworzony przez globus, 9 kwietnia 2010 r. o 21:21
kiero! a ty jaki samochód prowadziłeś ze wiesz jak to wszystko było?? I z kąd jesteś, jak mozna wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie mogę w to uwierzyć że Kamil jechał z tak duża prędkością, kilka razy z nim jeździłam i nie przypominam sobie aby przekroczył prędkość 100km/h. niech spoczywa w pokoju [*]
jechal ze 150,ja jechalem busem z 90 km/h to tylko smignal kolo mnie,wyprzedzil mnie i niestety bardzo zle sie to skonczylo.jak ja tam bylem to byla 1 osoba smiertelna,czy jeszce ktos poza kierowca opla zginal??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiero napisał:
jechal ze 150,ja jechalem busem z 90 km/h to tylko smignal kolo mnie,wyprzedzil mnie i niestety bardzo zle sie to skonczylo.jak ja tam bylem to byla 1 osoba smiertelna,czy jeszce ktos poza kierowca opla zginal??
kierowca nawary i pasażer opla zmarli w szpitalu, ponieważ byli w ciężkim stanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem jak bylo bo bylem na miejscu zdarzenia.bylem kierowca busa.od razu podlecialem do opla z kierowca skody i jeszcze paroma osobami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kierowca Navary sam wyszedł z pojazdu czy go wyciągali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kierowca nawary i pasażer opla zmarli w szpitalu, ponieważ byli w ciężkim stanie..
Proszę nie pisać niepotwierdzonych informacji, pasażer Opla żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiero: A moze policja ustaliła z jakich przyczyn Navara zjechała na przeciwny pas, i mzoe coś o tym wieszz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odcinek drogi na którym miał miejsce ten nieszczęśliwy wypadek ma głębokie koleiny, w tych koleinach zalegała woda i dlatego kierowca stracił panowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepiszcie bzdur, jestem osoba dosyc bliska Kamila z Navary, niestety wypadek z jego winy !!! podczas wyprzedzania busa poszedl na czolowke z oplem, kierowca opla zginal na miejscu, pasazer podczas drogi do szpitala, Kamil kierowca Navary zmarl w szpitalu, czyli wszyscy niezyja, chcialbym jeszcze dodac ze Kamil za 2 tyg. mial brac slub, Wielka tragedia dla tych wszystkich rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wacek : Navara wyprzedziła juz busa a dopiero potem zjechała na przeciwny pas. Więc nie wiem z kąd masz takie błedne informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten co w szpitalu zmarł , to miał mieć za dwa tygodnie ślub ;[[. -rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY MASZ BLEDNE INFORMACJE, MANEWR SIE NIE SKONCZYL, KONCZYL WYPRZEDZAC I ZACZELO GO BUJAC I POSZEDL NA CZOLOWKE. BYL TRZEZWY,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO Kamil miał mieć ślub za dwa tyg , ale zmarł [*]. współczucie dla Ani . [narzeczonej]. wypadek był niestety z jego winy , za szybko jechał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trak napisał:
A kierowca Navary sam wyszedł z pojazdu czy go wyciągali.
wyciągali go . samochod byl strasznie zmiazdzony , widzialam zdjecia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a malo tego, Kamil mial sie zenic dokladnie za dwa tygodnie, wesele mialo byc... takiego nieszczescia to jeszcze nie bylo...,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacek: A skad wiesz ze zaczeło bujać byłeś tam widziałeś. Swiadek wypadku mówi ze skonczył ten manewr i później stracił panowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TY BYLES TAM I WIDZIALES ZE NIE? SA SWIADKOWIE NA TO !!! NIE ROB PROBLEMOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ty tez tam nie byłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie! chlopak zgina a wy sie tu klocicie .... widze ze was nie obcodzi jego zycie tylko ciekawosc was zrzera jak to sie stalo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowincjonalne LUDKI i plotki! Zobaczcie co dzieje się na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...