Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PEC podnosi ceny ogrzewania i ciepłej wody

Utworzony przez Gość, 9 lutego 2009 r. o 08:01
A co to jest energia ciepła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski kłamie w żywe oczy. Prosze zajżeć pod ten link http://gornictwo.wnp.pl/notowania/ceny_wegla/ Tym którym się nie chce już wyjaśniam: ceny węgla na giełdzie spadły w porównaniu do czerwca ub roku z 220 dolarów do 80 dolarów za tonę. Dlaczego żaden żurnalista się o to nie zapyta "pana" prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Skandal" na jakim ty świecie żyjesz? A może, byś się wybrał do polskich kopalni i na Składy Opału, tam węgiel jest "prawie za darmo" - rozdają haha Gratuluję inwencji twórczej w szukaniu cen węgla, a może tak RPA tam zapewne jeszcze taniej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś kwestionuje notowania węgla na światowych rynkach to niech zakwestionuje też notowania ropy która potaniała co poniosło za sobą spadek cen paliw o 25%. Niech Czapski wskaże żródło swoich "nowinek". Gdzie mu węgiel podrożał o 75%. U jakiego dostawcy PEC kupuje ten "antracyt"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchałem wczoraj wypowiedzi prezesa PEC, usprawiedliwiającej podwyżki ogrzewania. Argumenty za podwyżką wg pana Kompy to 60% wzrost cen węgla, oraz wzrost cen energii elektrycznej. Podwyżki składników produkcji energii cieplnej spowodowały wzrost kosztów wytwarzania energii w PEC Biała Podlaska o 40%. Jednak spółka wspaniałomyślnie podnosi opłaty „tylko” o ok. 15%. Po takim stwierdzeniu nasunęły mi się następujące pytania: 1. Kto pokrywa różnicę 40%- 15%? 2. Jeżeli obecnie wystarcza 15% podwyżka, czy to znaczy że do tych czas przepłacałem 25%? 3. Kiedy PEC zacznie zwracać nadpłacone 25%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...