Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pedofil grasował w szkole (wideo)

Utworzony przez CodeZero, 8 października 2008 o 19:23
Wcześniej też molestował i znowu teraz zaczął. Zawsze jest tak, że kto choć raz zabił będzie zabijał dalej, kto był karany za pedofilie będzie to robił dalej... A naiwne sądy puszczają i jeszcze warunkowo wcześniej... co to za kara 2 lata więzienia jak wyjdzie po 10 miesiącach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a gdzie artykuł o jasnowidzu ? co jest, cenzura ? ach prawda najważniejsze, żeby utrzymać spokój społeczny a ludziom można dać temat zastępczy
0
To pedał- nie tylko pedofil- widać po prasowych doniesieniach że wśród pedalstwa jest stosunkowo procentowo dużo pedofili- więcej niż wśród hetero
0
CodeZero napisał:
Wcześniej też molestował i znowu teraz zaczął. Zawsze jest tak, że kto choć raz zabił będzie zabijał dalej, kto był karany za pedofilie będzie to robił dalej... A naiwne sądy puszczają i jeszcze warunkowo wcześniej... co to za kara 2 lata więzienia jak wyjdzie po 10 miesiącach.
Jak mozna wyjsc po 10 m-cach jak ma 2 lata wyroku po 12 tak ale nie po 10
0
Rzeczniku Policji od siedmiu bolesci...podlesny to jestes Ty...a Komarowka jest Podlaska...
0
max napisał:
Rzeczniku Policji od siedmiu bolesci...podlesny to jestes Ty...a Komarowka jest Podlaska...
wyjąłeś mi to z ust!! szkoda mi tych maluchów
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: