Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pięć osób rannych w wypadku na obwodnicy Radzynia Podlaskiego

Utworzony przez a, 21 września 2009 r. o 18:07
Dzielny Poldon, buda poskładała się jak należy. Jeszcze chyba zdrowa była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCA FORDA FOKUSA PANI RENATA .W NIE POWINNA KIEROWAC SAMOCHDAMI NIE WIDZI NA JEDNO OKO I TO JEST SKUTEK JEJ JAZDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu dwóch tygodni, zostałem prawie potrącony, kolejno przez dwie Panie, na zielonym dla pieszych. Panie uważają, że skoro mają pozwolenie na skręt to nie liczy się, że pieszy, który ma zielone może już znajdować się na przejściu(który już na przejściu był zanim Pani skręciła). Ja nie chcę generalizować, ale większość Pań, po zdaniu egzaminu, zamiast co raz lepiej jeźdźić, jeźdźi co raz gorzej. To coś jak studenci. Nauczyć się i zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolo 6 dzieki za wiadomość ,wszystko jasne. Nie da się bezpiecznie prowadzic widząc na jedno oko . Jeżeli nie sprawne jest prawe oko to jadac nie widzimy prawej strony jezdni ,pobocza a nawet lusterka wstecznegoi ,gdy lewe nie widzimy lusterka bocznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie czepiac sie nas - student
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
światełka nie pomogły, co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziś rano na ul. Wisznickiej w Rzdyniu Podlaskim"... RZDYNIU? a co to takiego? drogie pismaki dziennikowo-kurierowe: czytajcie swoje artykuły przed opublikowaniem :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy ul. Wisznicka jest obwodnicą Radzynia??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...