Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pięciolatek z wyrokiem eksmisji

Utworzony przez Cynik, 11 kwietnia 2008 r. o 19:54
Czy orzeczenie to jest dziełem bezprecedensowej podlaskiej porażki wymiaru sprawiedliwości MUliasza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arcydzielo sztuki sędziowskiej jest zapewne dziełem pani sędziny Sz.W ona proszę mi wierzyć potrafi wszystko tak jak nasze sądy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co????Jemy kazano płacić??????Temu dziecku??????I taki sędzia wydał taki wyrok, że to on ma zapłacić??????to jakiś absurd???Dziecko nawet nie wie co się dzieje!O co w tym chodzi!To to dziecko ma mysleć co zrobić żeby spłacić??Po prostu skandal!Gdyby chodziło o zeznawanie dziecka w jakieś istotnej sprawie, to dziecka opini byscie nie wzieli pod uwage mówiąc, że to nie jest zdolne jasno oceniać sytuację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo sędziowie musieli być na niezłym kacu albo jeszcze pod wpływem albo po prostu pomylili sprawy i wyroki jak to się już nie raz zdarzało. Państwo sędziowie miej pić więcej pracować, zarabiacie za waszą arogancję i niekompetencje i tak za wiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Czy orzeczenie to jest dziełem bezprecedensowej podlaskiej porażki wymiaru sprawiedliwości MUliasza?
Nie jeden wyrok w tym sądzie jest arcydziełem jak to nazywasz. Jak słucham uzasadnienia wyroków to zastanawiam się z kim jest coś nie tak z odbiorcą czy też z nadawca w majestacie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie jeden wyrok w tym sądzie jest arcydziełem jak to nazywasz. Jak słucham uzasadnienia wyroków to zastanawiam się z kim jest coś nie tak z odbiorcą czy też z nadawca w majestacie prawa.
A gdzie tak słuchasz tych uzasadnień wyroków ? w prasie? to czytasz komentarze do nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5olatek bedzie dobrze sie sprawowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...