Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pięciolatek z wyrokiem eksmisji

Utworzony przez Cynik, 11 kwietnia 2008 o 19:54
Czy orzeczenie to jest dziełem bezprecedensowej podlaskiej porażki wymiaru sprawiedliwości MUliasza?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
arcydzielo sztuki sędziowskiej jest zapewne dziełem pani sędziny Sz.W ona proszę mi wierzyć potrafi wszystko tak jak nasze sądy
0
Co????Jemy kazano płacić??????Temu dziecku??????I taki sędzia wydał taki wyrok, że to on ma zapłacić??????to jakiś absurd???Dziecko nawet nie wie co się dzieje!O co w tym chodzi!To to dziecko ma mysleć co zrobić żeby spłacić??Po prostu skandal!Gdyby chodziło o zeznawanie dziecka w jakieś istotnej sprawie, to dziecka opini byscie nie wzieli pod uwage mówiąc, że to nie jest zdolne jasno oceniać sytuację
0
Państwo sędziowie musieli być na niezłym kacu albo jeszcze pod wpływem albo po prostu pomylili sprawy i wyroki jak to się już nie raz zdarzało. Państwo sędziowie miej pić więcej pracować, zarabiacie za waszą arogancję i niekompetencje i tak za wiele
0
Cynik napisał:
Czy orzeczenie to jest dziełem bezprecedensowej podlaskiej porażki wymiaru sprawiedliwości MUliasza?
Nie jeden wyrok w tym sądzie jest arcydziełem jak to nazywasz. Jak słucham uzasadnienia wyroków to zastanawiam się z kim jest coś nie tak z odbiorcą czy też z nadawca w majestacie prawa.
0
Gość napisał:
Nie jeden wyrok w tym sądzie jest arcydziełem jak to nazywasz. Jak słucham uzasadnienia wyroków to zastanawiam się z kim jest coś nie tak z odbiorcą czy też z nadawca w majestacie prawa.
A gdzie tak słuchasz tych uzasadnień wyroków ? w prasie? to czytasz komentarze do nich
0
5olatek bedzie dobrze sie sprawowal
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: