Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsi celnicy otrzymali pistolety

Utworzony przez sztorm, 6 lipca 2011 o 21:26
powoli wyrastamy na państwo totalitarne , jakiś gostek który dostał się w drodze total znajomości do pracy w UC , teraz w dodatku będzie biegać z giwerą po ulicach , paranoja . mamy na podsłuchów , teraz będziemy mieli naj narwanych gości ze spluwami w gaciach. Dziki kraj , biedny kraj
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sztorm napisał:
powoli wyrastamy na państwo totalitarne , jakiś gostek który dostał się w drodze total znajomości do pracy w UC , teraz w dodatku będzie biegać z giwerą po ulicach , paranoja . mamy na podsłuchów , teraz będziemy mieli naj narwanych gości ze spluwami w gaciach. Dziki kraj , biedny kraj
Sztorm jak tam płot za parę baniek - będzie to cóś na kształt płotu oddzielającego Meksyk od Usa ? Doszły mnie jakieś ploty to pytam.
0
Widzisz Storm, prawda jest taka, ze ostatniego roku w okolicy podleglej bialskiemu UC było 78,5 uzyc broni ze strony szmuglerow. Raz nawet babcia rosyjska wyciagnela bazooke spod spodnicy, jak jej celnik chcial dwie paczki fajek zabrac. Ale akurat w poblizu byla czarna brygada i 8 funkcjonariuszy po pietnastominutowej szarpaninie odebrali babci bazooke, skuli ja (oczywiscie babcie) i odtransportowali smiglowcem do Brzescia. Tylko cudem nie doszlo do tragedii!
0
Niedługo celników uzbroją w baterie patriotów bp drogą powietrzną import kosztuje najtaniej. Dlaczego państwowa służba nie kupuje polskiej broni tylko jedynie POprawną - europejsą? To skandal!!!
0
no i się wystrzelają
0
a do kogo Ci kowboje z tej broni mieliby strzelać??? Broń palną ostrą powinne mieć na stanie nast.służby Policja,SG,ABW,WP,CBŚ. Odebrać broń nast. SOK,SM,Ochrona.SOK- w większości w tej formacji pracują dziadkowie w wieku 40-55lat wniosek-za starzy.Straż miejska-niech lepiej nauczą się przepisów prawa i kultury osobistej.Ochrona-tutaj to powinno być bez komentarza,budowa cepa byłaby za skomplikowana ludziom wykonującym ten zawód. A Urząd celny to niech lepiej dalej rozdaje ulotki na granicy o nieprzemycaniu:)
0
w pl to jest tak, ze zamiast zrobic lepiej robi sie gorzej. u nas wprowadza sie nowe instytucje, jakby nie widzac, ze sa juz stare, ktore maja uprawnienia i srodki do wypelniania zadan. przykladem sa 'krokodyle'. po cholere bylo tworzyc nowa jednostke, jak juz jest policja? mozna bylo wydzielic zespol do kontrolowania samochodow ciezarowch. a u nas stworzono nowa inspekcje i nowe stanowiska, nowe samochody, prawa, sprzet itd. po co? Rozumiem, ze czarna brygada moglabny miec bron, ale zwykli celnicy? nie wiem czy to rozsadne.
0
Xeron napisał:
Widzisz Storm, prawda jest taka, ze ostatniego roku w okolicy podleglej bialskiemu UC było 78,5 uzyc broni ze strony szmuglerow. Raz nawet babcia rosyjska wyciagnela bazooke spod spodnicy, jak jej celnik chcial dwie paczki fajek zabrac. Ale akurat w poblizu byla czarna brygada i 8 funkcjonariuszy po pietnastominutowej szarpaninie odebrali babci bazooke, skuli ja (oczywiscie babcie) i odtransportowali smiglowcem do Brzescia. Tylko cudem nie doszlo do tragedii!
No tak ale się potem okazało że ta babcia nazywa się Anodina i jest gienierałem KGB, a faje miały takie dopalacze że po dwóch sztachnięciach byłeś na orbicie Plutona, a po 3 na Eris lub Makemake.
0
muj apel! dadź brony ruwnież dla listonoszuw i kominiaży
0
Ron napisał:
Niedługo celników uzbroją w baterie patriotów bp drogą powietrzną import kosztuje najtaniej. Dlaczego państwowa służba nie kupuje polskiej broni tylko jedynie POprawną - europejsą? To skandal!!!
Te Ron, ta POprawna broń produkowana jest w Radomiu.
0
Powystrzelają się
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: