Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza praca, duże rozczarowanie

Utworzony przez pk, 11 grudnia 2011 r. o 22:16
tak samo było w Phillipiaku i umowa napisana tak żeby człowiek nie zarobił, a oni mieli wsio zrobione... wszystkie "słuchawki" są takie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia... A mandat karny wynosi 500 zł i tak strasznie ruszy to sumienie pana prezesa,że nawet talony na święta dorzuci.... Kiedy wreszcie się ludize obudzicie ze tak jest w co trzecie firmie??? Że czas pracy, warunki i wypłata nijak się mają d tego co zgłasza pracodawca???? I niestety najczęściej tak jest że albo się na to godzisz albo niem pracujesz. Ot, Lublin właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adolf,Józek Stalin wróćcie zróbcie z tym pożądek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to lubelskie właśnie... "Dla jego koleżanki, pani Oli, była to pierwsza praca. – Nie otrzymałem wynagrodzenia za wrzesień i październik. Chodzi o 800 zł. Dostałam nauczkę na przyszłość, jak szukać pracodawcy – zauważa pani Ola." 800złotych za 2 miesiące pracy. Śmiech na sali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marek M już się wyniósł z biura... szukaj wiatru w polu :/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://tygodnikpodlaski.pl/wydarzenia/1-aktualnoci/11-poszkodowani-telemarketerzy-walcz-o-zalege-pensje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
800 zł za dwa miesiące ale zależy ile godzin przez te dwa miesiące przepracowała- pewnie mało... Odzyskamy swoje pieniądze a jeśli nie, to przynajmniej zrobimy wszystko aby Panu M odechcialo się biznesów i nieuczciwości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
A to lubelskie właśnie... "Dla jego koleżanki, pani Oli, była to pierwsza praca. – Nie otrzymałem wynagrodzenia za wrzesień i październik. Chodzi o 800 zł. Dostałam nauczkę na przyszłość, jak szukać pracodawcy – zauważa pani Ola." 800złotych za 2 miesiące pracy. Śmiech na sali...
W artykule wystąpił błąd.Pracowałam tylko przez wrzesień, 800 złoty to kwota za ok 20 dni pracy, nie za dwa miesiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
800 zł za dwa miesiące ale zależy ile godzin przez te dwa miesiące przepracowała- pewnie mało... Odzyskamy swoje pieniądze a jeśli nie, to przynajmniej zrobimy wszystko aby Panu M odechcialo się biznesów i nieuczciwości...
W artykule wystąpił błąd.Pracowałam tylko przez wrzesień, 800 złoty to kwota za ok 20 dni pracy, nie za dwa miesiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumcie Kochani, że nie ma żadnych współwłaścicieli czy innych szefów. (...) jest jedynym obrzydliwym szefem tej nędznej firmy. Tak jak wcześniej był prezesem Unijnej szkoły kształcenia indywidualnego- zerknijcie na necie jak się ludzie wypowiadają na temat tamtej firmy- też skończyła tylko z kupą długów- dlatego (...) sprytnie zmienił nazwę na Centrum Rozwoju i namówił (...) na bycie na piśmie( na piśmie tylko podkreślam) prezesem. Sam już nie mógł żeby jego nazwisko oficjalnie figurowało na dokumentach bo opinia dłużnika i złodzieja ciągnęła się za nim po Unijnej Szkole. Także Moi Drodzy! (...)
Ostatnio edytowany 21 grudnia 2011 r. o 17:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wielu z nas "praca" w CRO będzie nauczką na przyszłość. Człowiek uczy się na błędach niestety. Na pewno nie odpuścimy i każde z nas będzie walczyło o swoje pieniądze. Panie Marku, bitwę może i przegraliśmy ale przed nami wojna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja też dzisiaj chciałam złożyć skargę na pracodawcę mojego narzeczonego, pracuje bez umowy, nie ma ubezpieczenie, branza L więc o wypadek nietrudno.. właściciel firmy zalega z pensją, nie płaci składek, obcina wypracowane pensje bez powodu. a inspekcja pracy wymaga podania swoich danych - super - tylko że mając małe chore dziecko w domu nie mogę narażać go na wzolnienie. urząd skarbowy przyjmuje anonimowe donosy, oni nie. szkoda. mandaty sypałyby dię jak z rękawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem oszukana przez pana (...) jednak na większą kasę .Pracowałam jako konsultant bardzo długo i mam bardzo dużo ciekawych informacji na temat tego prezesika
Ostatnio edytowany 27 stycznia 2012 r. o 11:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do something you can tell your grandkids about. http://www.hollister4sale.co.uk/ hollister outlet hollister outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
En realidad, como un país con metas explícitas de inflación, la proyección era de cerrar con un 5%, pero con márgenes de tolerancia de 1%, tanto hacia arriba como hacia abajo. Por lo menos en la última década, el Banguat no ha tenido mucho tino para pegarle a sus propias proyecciones. Diversos eventos económicos han explicado siempre esos porcentajes alejados de la propuesta inflacionaria. thomas sabo jewellery thomas4sale Thomas Sabo Charms Thomas Sabo Bracelets
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mother wanted the room to have a bit of a vintage, nostalgic feel, so we used items from her personal collection as well as old family photos. The teddy bear on the shelf was made from the grandfather's favorite sweater after he passed away. This nursery was the perfect place to proudly display this special sweater / bear. hollister retailers hollister size guide hollister uk clothing
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też pracowałam w w/w firmie i też nie dostałam wypłaty co najśmieszniejsze zostałał mi przysłany pit 11 z którego muszę się rozliczyć. Ile może trwać taka bezkarność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja też pracowałem dla prezesika!! oszusta i kłamcy!!! Wyzyskiwacz pieprzony, jak to możliwe, że jest bezkarny? Póki co zastanawiam się jak się dobrać do swoich ciężko zarobionych pieniędzy i ukrócić mu jego oszukańczy biznesik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich oszukanych niniejszym informuję, że coraz więcej osób, które miały wątpliwą przyjemność "pracować" u opisywanego powyżej składa zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa we właściwych swojemu miejscu zamieszkania komisariatach a także w prokuraturze o oszustwach dokonanych przez M.M. Ja już jestem po wizycie w komisariacie, czekam na rozwój sytuacji. Jeśli zbierzemy dużo osób poszkodowanych można będzie wystąpić ze zbiorowym pozwem- piszcie na: odszkodowania.eu@onet.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem gdzie mieszka ten prezesik i chyba też mnie oszukał , ale w d*** mu !! i tak zdaje chyba sobie sprawe ,że długo nie pociągnie z tymi oszustwami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...