Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsze trojaczki urodziły się w szpitalu w Białej Podlaskiej

Utworzony przez majkel, 10 grudnia 2009 r. o 14:58
Gratulacje dla rodziców! Tytuł artykułu powinien jednak chyba brzmieć: "W szpitalu w Białej Podlaskiej urodziły się pierwsze trojaczki" a nie "Pierwsze trojaczki urodziły się w szpitalu w Białej Podlaskiej". Niby to samo ale jednak jest różnica. Z tego tytułu wynika jakby to były w ogóle pierwsze trojaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję potrójnego szczęścia. Sama jestem mamą wcześniaczka. Moja córka ma już osiem lat, a urodziła się z wagą poniżej kilograma. Wychowywanie wcześniaka wymaga od rodziców „odrobiny” poświęcenia, więc życzę państwu wytrwałości, cierpliwości i siły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję również potrójnego szczęścia dla rodziców!!! Ja też jestem mamą wcześniaka który urodził się z 33na 34 tydzień i ważył 1760gram w chwili obecnej nie długo skończy 5 lat i jest zdrowym chłopcem. Podobnie jak poprzedni gość na forum zgadzam się w zupełności z tą treścią: Wychowanie wcześniaka wymaga od rodziców "odrobiny" poświęcenia, więc życzę państwu wytrwałości cierpliwości i siły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje rodzicom! A jeśli mogę to dam wam dobrą rade: Trzymajcie się tego lekarza. Nie wiem jakich tam w Łukowie macie ale w Białej i okolicy dr. R. Hajdar nie ma konkurencji! Gdyby nie on to mój wcześniak by był dawno na tamtym świecie! Dzięki doktorze jesteś wielki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje tak jak wszyscy na tym forum - ale pomyślcie ile ich pracy czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ojciec tych trojaczków musiał nieżle zaptaszkować uuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! ja jestem mamą bliźniaków. urodziły się z wagą 2500 g i 53 cm, 2300g i 52 cm w 33 tygodniu ciazy.. mam ich tylko dwójkę, ale pracy przy nich jest duuuuużo i dodam,ze na codzień jestem z nimi sama- maz w pracy (wraca wieczorem) i nikt mi nie pomaga za dnia ;) nie wiem czy zazdrościć czy współczuc :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje ja równiez jestem mama blizniaków (2.5r) i wiem ile to szczescia ale równiez ciezkiej pracy i wytrwałosci a co dopiero trójka. Trzymajcie sie powodzenia dacie rade  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalne zarabianie w sieci, szczegóły: http://dolarek.ulinks.net  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...