Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy wiadukt w Białej Podlaskiej już uruchomiony

Utworzony przez sTAN, 17 grudnia 2009 r. o 16:37
Wszystkie wieksze miasta na lubelszczyźnie mają już obwodnice. Niestety dziadowski lublin nie ma i nie będzie miał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle ludzi zginęło,przyjaciół, bliskich, tragedie ludzkie, kalectwo na całe życie, rodzinne dramaty, żeby wreszcie można było bezpiecznie przejechać po tylu latach odkąd sie mówiło o przegapionym ( przepitym) rozwiązaniu. A mówi się że życie ludzkie jest cenne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy estakada w Kołbieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
A kiedy estakada w Kołbieli.
Już pierwszego dnia jakiś kierowca przestawił znaki na nowym przejeździe, ale jedzie się zuper byle dalej od Białej.
Ostatnio edytowany 27 grudnia 2009 r. o 19:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadukt jest to prawda . Ale oznakowanie to porażka !!!! Zamiast na Białystok napisali Sarnaki , a zamiast na Chełm jest na Krasnystaw ? Miejscowym może to nie będzie przeszkadzało ale wystarczy posłuchać na CB jak przyjezdni się motają . Przecież to węzeł z drogą międzynarodową to i tablice informacyjne mogą być bardziej dopracowane . A co do skrzyżowania obwodnicy z ul. Terebelską,Sitnicką i Francuską czy nie mogło być dodatkowego pasa zjazdowego w prawo jadąc w stronę Terspola ? Miejsca chyba nie brakuje . A tak płynność jazdy się kończy. Jedyny pozytyw to skrzyżowanie z ul. Brzeską i Al. Solidarności . Czy nie można by tak wszędzie ...Kto to projektował? Tak to każdy by zrobił ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała obwodnica fajnie jest zrobiona, tylko czasami pogubić się można ze zjazdami. Nawet nie ma oznakowania do zjazdu z wiaduktu na Warszawę, pomimo, że mieszkam obok, to za pierwszym razem miałem trudność ze prawidłowym zjazdem z tego wiaduktu. Należałoby to poprawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Cała obwodnica fajnie jest zrobiona, tylko czasami pogubić się można ze zjazdami. Nawet nie ma oznakowania do zjazdu z wiaduktu na Warszawę, pomimo, że mieszkam obok, to za pierwszym razem miałem trudność ze prawidłowym zjazdem z tego wiaduktu. Należałoby to poprawić.
Wiadukt jest to dobrze tylko po co ta krzyżówka z Rakowiskami tak dzisiaj już się puknęli będzie to samo co wcześniej na krzyżówce z wiaduktem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło zrobić ronda - nie byłoby wypadków, mniej pieniędzy by na to poszło i wszyscy mieliby możliwość bezpiecznego przekraczania obwodnicy. W Siedlcach pomyślano i zrobiono ronda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ronda są tanie a tu nie ma być tanio.... Nie zrozumiałe? A dlaczego setki łapaczy dusz ( słupów ) zamiast żadziej a skuteczniej? To wszystko ma duuużo kosztować. Duże koszta duży podział łupów wsady do kieszeni fajne ustawiane przetargi itd. Przecież to polska właśnie przez małe p. Pajace.... Ronda są ekonomiczne nie powodują korków żaden deb*** nie wjedzie na rondo 100/h bo aż tak durny nie jest a jak nawet to wysepka wytrzyma. Ale nie tutaj muszą ziomale zarobić. I tak właśnie widać na gołej dłoni co reprezentuje ten kraj na przykładzie 2 skrzyżowań. Jak można się nachapać i roztrwonić 83 mln euro? Strzelić obwodnice a w centrum miasta na ALEI JANA PAWŁA ostatniego dziury jak w Pegeerze i to nawet powiem że większość gmin ma lepsze boczne drogi jak to MIASTO. Nie skomentuje już technologi pozwalającej umieszczanie studzienek obowiązkowo zapadniętych w asfalcie , w jednej nieregularnej pijanej linii że wszyscy jeżdzą zakosami ja zdrowo narąbani. A oznaczenie to śmiechem zabić idiotę który podpisał rezolucję na te znaki. W dodatku nawet nie jest jak trzeba oznaczony zjazd wyjazd i kierunki ruchu. PORAŻKA.... TAXI driver pozdrawia z dziurawego miasta.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie cała obwodnica jest zrobiona dobrze. Mogli by zrobić jeszcze te trzy ronda na krzyżówce Terebelskiej, Francuskiej i wylot Warszawskiej na Sławacinek. Oznakowanie jest na Sarnaki bo na Białystok jest w Międzyrzecu, a to droga wojewodzka prowadzaca na Sarnaki a ze laczy sie z DK19 to juz calkiem inny temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taxi Driver ma 100% racji. Reszta wypowiedzi to pikuś. Nic lub niewiele warte. Tylko, ile pokoleń polaków będzie płacić za te wille z basenami prominentów i sejmowych pająków z SLD"oraz czasopism".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio jechałem obwodnicą Siedlec. Popatrzyłem ile tam jest porobionych rond i jezdnia odcinkami 1x2. Czy tego nie można byłoby zrobić w Białej na obwodnicy? Na skrzyżowaniach Terebelskiej, Francuskiej, i wylot Warszawskiej. Miejsca jest wystarczająco aby zrobic tam ronda. Napewno by mniej to kosztowało niż po całej trasie DK2 co kilkaset metrow niepotrzebne do niczego wysepki ze strzalkami! Podoba mi się cała obwodnica tylko z tymi rondami i w niektorych miejscach z oznakowaniami to mnie okropnie zdziwilo!! Tak na logiczne myslenie to po co wydawac ponad 170 milionow na remont jak i tak sie go dobrze nie zrobi. Chodzi mi o to ze na sygnalizacje swietlna firma wezmie jakies 280 tysiecy to ja sie pytam czy rondo by bylo drozsze??? Heh pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drakula napisał:
Ostatnio jechałem obwodnicą Siedlec. Popatrzyłem ile tam jest porobionych rond i jezdnia odcinkami 1x2. Czy tego nie można byłoby zrobić w Białej na obwodnicy? Na skrzyżowaniach Terebelskiej, Francuskiej, i wylot Warszawskiej. Miejsca jest wystarczająco aby zrobic tam ronda. Napewno by mniej to kosztowało niż po całej trasie DK2 co kilkaset metrow niepotrzebne do niczego wysepki ze strzalkami! Podoba mi się cała obwodnica tylko z tymi rondami i w niektorych miejscach z oznakowaniami to mnie okropnie zdziwilo!! Tak na logiczne myslenie to po co wydawac ponad 170 milionow na remont jak i tak sie go dobrze nie zrobi. Chodzi mi o to ze na sygnalizacje swietlna firma wezmie jakies 280 tysiecy to ja sie pytam czy rondo by bylo drozsze??? Heh pozdrawiam
PYTAĆ TO SOBIE MOŻESZ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze on mowi rondo by wyszlo jeszcze taniej niz ta sygnalizacja cholerna! Ale dobrze zrobili chociaz to jakby mialo nic nie byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty gosciu sie nie odzywaj jak w tej sprawie nic nie mozesz zrobic. A co do slupow latarni niemam zadnych zastrzezen !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zebys wiedzial ze on sie moze pytac bo ty tez niewiele juz mozesz zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozazdroscic rozumu projektantow bialskiej obwodnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...