Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies ugryzł, więc do zatłukli

Utworzony przez mts, 27 czerwca 2008 r. o 11:54
Nie jestem obrońcą praw zwierząt, ale to co zrobiły te osobniki to jest straszne. Skąd tacy ludzie się rodzą, dlaczego chodzą po tej ziemi. Dziś pies, a jutro zabije człowieka. Dla takich osobników nie ma słowa usprawiedliwienia i nie można ich nazywać ludźmi... Żal duszę ściska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze nie mozna samemu wymierzyc kary. Gdyby było takie prawo sam bym z checia ich wszystkich kołkiem zatłukł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejskie buraki, nigdy już w swoim marnym życiu nie powinni nie posiadać ŻADNYCH ZWIERZĄT. Żeby ich **uj strzelił. PROSTACY I CHAMY WIEJSKIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duch napisał:
Wiejskie buraki, nigdy już w swoim marnym życiu nie powinni nie posiadać ŻADNYCH ZWIERZĄT. Żeby ich **uj strzelił. PROSTACY I CHAMY WIEJSKIE.
oczywiście chodziło mi o to, że nie powinny posiadać zwierząt, nerwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś już ich kołkiem zatłukł, tych oprawców, co nazywają się ludźmi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zrobili ! Pies był ich własnością więc mogli z nim to zrobić. Nie widzę tu żadnego "szczególnego okrucieństwa". Wszystko jest OK ! obrońcy takich wściekłych psów uważają że zabicie nienarodzonego dziecka np w 4 miesiącu ciąży czy staruszka przez eutanazję jest w porządku a wściekłej sobaki NIE. Zwykli hipokryci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyno co ty tu wypisujesz o aborcji czy eutanazji a co to ma do tego problemu to jest zupelnie inna rzecz wolalabys by twoja mamusia cierpiala z bolu na lozku szpitalnym robila pod siebie i zeby tylko kaczuszke jej przynosili i mowila corciu pomoz mi odejsc a ty nie mamo nie a jesli chodzi o te biedne stworzenie to one tez odczuwa tylko ze jest bezbronne nie jest w stanie Powiedziec to boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdenek, no i sprawa jest jasna, tak jak myślałEm : ty uważasz że CZŁOWIEKA (staruszka, nienarodzonego) można zabić a PSA nie. Ja zaś odwrotnie. No i tym się różnimy ! Pamiętaj więc że gdybyś chciał opuścić ten padół łez to możesz na mnie liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka do Zdenka napisał:
Zdenek, no i sprawa jest jasna, tak jak myślałEm : ty uważasz że CZŁOWIEKA (staruszka, nienarodzonego) można zabić a PSA nie. Ja zaś odwrotnie. No i tym się różnimy ! Pamiętaj więc że gdybyś chciał opuścić ten padół łez to możesz na mnie liczyć.
Ty to jesteś naprawdę suka o zwichrowanej psychice, powinieneś poczuć kołek na swojej skórze, który to wymierza silniejszy od ciebie człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiu, więc ty uważasz że człowieka zabić (starca przez eutanazję, dziecko nienarodzone przez aborcję)to można ale psa to już nie ? Czy to ty przypadkiem nie masz "zwichrowanej psychiki" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchaj suczko, nie o to chodzi, żeby zabijać, ale żeby nie zabijać i nie krzywdzić, to jest chyba jasne. To co dotyczy ludzi, to nie wypowiadam się, to są bardzo złożone kwestie i zostawiam te przypadki do decyzji kompetentnych osób, jeżeli chodzi o zwierzęta i to jest tematem tego artykułu, to uważam, że ludzie są jednak okrutni wobec zwierząt, a przecież to jak je traktujemyświadczy o człowieczeństwie i każdy normalny człowiek o tym wie. Nie wiem co ma do tego aborcja, czy eutanazja - to zupełnie inne pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miśka, widzę że groch o ścianę, więc rezygnuję z dalszej dyskusji. Za głupia po prostu jesteś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zamierzam i nie zamierzałam z tobą dyskutować, bo nie mamy o czym. To ty zaczęłaś pisać dyrdymały nie na temat.Jeszcze raz powtarzam tu jest wątek znęcania się nad zwierzętami, które nie mają prawa głosu, bo ludzie traktują je jak rzeczy, zwłaszcza na wsiach, np. biorą w łapy kołek i leją stworzenie, bo słabsze, jak im przestało się podobać niech zawiozą do schroniska. A ty przenieś się na inne forum o zabijaniu dzieci i tam się wykazuj znajomością tematu. Dzisiaj młoda matka urodziła dziecko w Rewalu i od razu je zabiła, powinieneś zareagować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEJSKIE KMIOTY!!! Jak można psa kołkiem zabić? Chcialbym żeby kiedyś poczuli kołek na swoich gnatach. To tyle jestem oburzony, napewno byli katolikami, chory kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejski kmiocie ! A czym takiego psa można zabić ? kołkiem nie ? a prądem ? i czy , twoim zdaniem, w ogóle można ? psa nie ? a kota ? a mysz ? a świnię ? a krowę ?no jak ? katolików to raczej do tego nie mieszaj bo nie tylko katolicy zabijają zwierzęta, robią to ludzie od początku świata niezależnie od wiary. A może ludzkość od początku świata wpieprza same korzonki i trawę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do suki: a co ty tak bronisz tych zwyrodnialców? Nie wiesz, że pies to największy przyjaciel człowieka? Że jak pokocha, to na zawsze? A zabijanie dla celów konsumpcyjnych to inny temat. Tu chodzi o bestialstwo i zadawanie świadomie krzywdy zwierzęciu, niekoniecznie psu. Wydaje się, po tym co piszesz, że nie jesteś prawdziwym człowiekiem, a już napewno nie kochasz zwierząt. Współczuję ci. Miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do suki: Art. 5. Każde zwierzę wymaga humanitarnego traktowania. Art. 6. 1. Nieuzasadnione lub niehumanitarne zabijanie zwierząt oraz znęcanie się nad nimi jest zabronione. 2. Przez znęcanie się nad zwierzętami należy rozumieć zadawanie albo świadome dopuszczanie do zadawania bólu lub cierpień, Rozdziału I „Przepisy ogólne”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde zwierzę wymaga humanitarnego traktowania ? każde ? a np kura którą zabijam żeby zrobić rosół ? jak mam ją zabić "humanitarnie" ? dać jej zastrzyk ? zaprowadzić do weterynarza ? biorę po prostu siekierę i walę po łbie ! może powiadomisz policję i wsadzą mnie na 2 lata ? Zabijając ją na pewno zadałem jej, świadomie, ból. Znęcałem się nad nią ? Chyba tak ? Poradż mi coś bo mam jutro ochotę na rosół. Tylko nie mów mi żebym szedł do Kauflanda. Ja chcę prawdziwego rosołu, z MOJEJ kury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Jeśli masz człowieka, który wykluczy jakiekolwiek Boże stworzenie z kręgu współczucia i litości, będziesz miał człowieka, który w podobny sposób poczynać będzie z innymi ludźmi.” Święty Franciszek z Asyżu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, Mareczku, Mareczku, jakiś ty głupi ! Ja nie wykluczam "z kręgu wspólczucia i litości" żadnego bożego stworzenia. Mnie bardzo żal tej KURY ale co ja na to poradzę że lubię rosół z kury ? bardziej niz rosół np. z marchwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...