Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies zatłuczony kołkiem. Śledczy: Sprawcy nie działali ze szczególnym okrucieństwem

Utworzony przez ja, 27 sierpnia 2014 r. o 16:50
no i wierz tu w sprawiedliwość....:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyje to szwagry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zabicie psa kołkiem i ciągnięcie go na sznurze to nie jest szczegolne okrucientwo? co za ludzie wydają w ogole takie opinie?! paranoja, prawo polskie jest smieszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym razem się napije i zaciuka kołkiem człowieka. Do utylizacji tych parchów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było szczególne okrucieństwo. Ot, takie tam ... zwykłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa nie wierzę, dwóch żuli zabiło psa i wybucha wielka afera, nie wiadomo w jakich okolicznościach, może był agresywy, może pogryzł dziciaka któregoś z nich, może bezpośrednio jednego z nich. I nie nie bronię ich zachowania bo nie wolno tak traktować zwierząt,  ale co dalej? Zamknąć takich na 2 lata za zabicie PSA? i przez 2 lata mają mieć dach nad głową być karmiony z moich podatków? Paranoja, chcą zamykać za cholernego zwierzaka, to jest chore. Ustalaj prawo pod swoje dyktando, łam obietnice wyborcze i miej kraj w d*** nikt, a w momencie kiedy sprawa wycieka nikt nie powie słowa , pobij psa - wszyscy dostają pierd**ca. Nałożyc na tych ludzi grzywnę po 2000 i zamknąc sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa nie wierzę, dwóch żuli zabiło psa i wybucha wielka afera.
Bo panie szanowny jakbyś wiedział  albo nie wiedział najpierw taka menda zatłucze psa a później zatłucze ciebie i będzie się tłumaczył że był po pijaku. Taką mendą jest człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa nie wierzę, dwóch żuli zabiło psa i wybucha wielka afera, nie wiadomo w jakich okolicznościach, może był agresywy, może pogryzł dziciaka któregoś z nich, może bezpośrednio jednego z nich. I nie nie bronię ich zachowania bo nie wolno tak traktować zwierząt,  ale co dalej? Zamknąć takich na 2 lata za zabicie PSA? i przez 2 lata mają mieć dach nad głową być karmiony z moich podatków? Paranoja, chcą zamykać za cholernego zwierzaka, to jest chore. Ustalaj prawo pod swoje dyktando, łam obietnice wyborcze i miej kraj w d*** nikt, a w momencie kiedy sprawa wycieka nikt nie powie słowa , pobij psa - wszyscy dostają pierd**ca. Nałożyc na tych ludzi grzywnę po 2000 i zamknąc sprawę.
Masz całkowitą rację... Ja też ich nie usprawiedliwiam ale to może był cios łaski? Nie wszystkich jest stać na załatwienie tej sprawy u weterynarza, a i do zimy idzie więc o dachu nad głową trzeba pomyśleć. Zwłaszcza gdy za sąsiada ma się zwolennika zas.anych trawników który żeby się wybielić potrafi dać cynk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystkich jest stać na załatwienie tej sprawy u weterynarza,
30 zł ma na 0,7 a 30 zł nie ma na weterynarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby było wszystko jasne zabił własnego psa.Jest ponadto agresywnym sąsiadem,który strzela do dzieci z procy,rzuca kamieniami w przechodniów,wyklina każdego napotkanego człowieka.Zastrasza wszystkich ,a od dzieci,które przechodzą koło jego domu idąc do szkoły żąda pieniędzy>Zdarzyło się ,że przeszukiwał plecak dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa nie wierzę, dwóch żuli zabiło psa i wybucha wielka afera, nie wiadomo w jakich okolicznościach, może był agresywy, może pogryzł dziciaka któregoś z nich, może bezpośrednio jednego z nich. I nie nie bronię ich zachowania bo nie wolno tak traktować zwierząt,  ale co dalej? Zamknąć takich na 2 lata za zabicie PSA? i przez 2 lata mają mieć dach nad głową być karmiony z moich podatków? Paranoja, chcą zamykać za cholernego zwierzaka, to jest chore. Ustalaj prawo pod swoje dyktando, łam obietnice wyborcze i miej kraj w d*** nikt, a w momencie kiedy sprawa wycieka nikt nie powie słowa , pobij psa - wszyscy dostają pierd**ca. Nałożyc na tych ludzi grzywnę po 2000 i zamknąc sprawę.
Zabił własnego psa,przyjaciela z podwórka. Bydlak,który zaczepia przechodniów,szarpie dzieci, które idą do szkoły,leje na ulicy w obecności innych,rzuca cegłami na zwróconą uwagę.Jednemu z sąsiadów wybił szyby w domu i w samochodzie,za to ,że zwrócił bandycie uwagę,że wyzywa jego 8 -letnie dziecko,które idzie do szkoły.I to jest ok , bo to żul.!!!!!?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nieważne co te zwierzę zrobiło!!!!!!! To jest powód do zadania mu takiej śmierci????? Jeśli tak myślicie- współczuje waszym bliskim!!!!! Życzę panom jak największego wyroku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, dowiedzcie się gdzie te pluskwy mieszkają i spalcie ich pod osłoną nocy. Taka patologia nie ma prawa mieszkać miedzy nami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, dowiedzcie się gdzie te pluskwy mieszkają i spalcie ich pod osłoną nocy. Taka patologia nie ma prawa mieszkać miedzy nami!
zgłosiłem już ten wpis na policję, trwają badania twojego IP pójdziesz w pasiaki za nawoływanie do zbrodni. Ja tego tolerować nie mogę, jesteś pewno psychopatą i zostaniesz zamknięty w abramówku na oddziale na 3 piętrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłosiłem już ten wpis na policję, trwają badania twojego IP pójdziesz w pasiaki za nawoływanie do zbrodni. Ja tego tolerować nie mogę, jesteś pewno psychopatą i zostaniesz zamknięty w abramówku na oddziale na 3 piętrze.
Kapusta ? konfident ?  ojciec,matka też brali gaże z  UB,SB czy liczysz bucu od pał  na jakiś zegarek ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłosiłem już ten wpis na policję, trwają badania twojego IP pójdziesz w pasiaki za nawoływanie do zbrodni. Ja tego tolerować nie mogę, jesteś pewno psychopatą i zostaniesz zamknięty w abramówku na oddziale na 3 piętrze.
Tak,tak,ustaw odbytnicę,idę po ciebie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, dowiedzcie się gdzie te pluskwy mieszkają i spalcie ich pod osłoną nocy. Taka patologia nie ma prawa mieszkać miedzyPo
Popieram w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami powinna być stosowana zasada oko za oko ząb za ząb - sprawców zatłuczenia tego psa powinna być zastosowana taka sama zasada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....bicie bezbronnego zwierzaka kołkiem nie jest szczególnym okrucieństwem....hm... niebywale ciekawa interpretacja zachowania bezmózgowca! Nie znam się na prawie i być może podobne potraktowanie wypowiadającego tę frazę także nie byłoby szczególnie okrutne! Z czystej empatii do ludzi nie życzę mu spotkania na ulicy degenerata z jakąś gazrurką w ręku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies bezbronnym zwierzęciem? Widziałeś/aś kiedyś rozszarpywanego kota? Byłaś pogryziona przez takie bydle? Ja mam szramy po spotkaniu z wilczurem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...