Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies zatłuczony kołkiem. Śledczy: Sprawcy nie działali ze szczególnym okrucieństwem

Utworzony przez ja, 27 sierpnia 2014 o 16:50
no i wierz tu w sprawiedliwość....:(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyje to szwagry?
0
czy zabicie psa kołkiem i ciągnięcie go na sznurze to nie jest szczegolne okrucientwo? co za ludzie wydają w ogole takie opinie?! paranoja, prawo polskie jest smieszne...
0
Następnym razem się napije i zaciuka kołkiem człowieka. Do utylizacji tych parchów
0
To było szczególne okrucieństwo. Ot, takie tam ... zwykłe
0
Kuźwa nie wierzę, dwóch żuli zabiło psa i wybucha wielka afera, nie wiadomo w jakich okolicznościach, może był agresywy, może pogryzł dziciaka któregoś z nich, może bezpośrednio jednego z nich. I nie nie bronię ich zachowania bo nie wolno tak traktować zwierząt,  ale co dalej? Zamknąć takich na 2 lata za zabicie PSA? i przez 2 lata mają mieć dach nad głową być karmiony z moich podatków? Paranoja, chcą zamykać za cholernego zwierzaka, to jest chore. Ustalaj prawo pod swoje dyktando, łam obietnice wyborcze i miej kraj w d*** nikt, a w momencie kiedy sprawa wycieka nikt nie powie słowa , pobij psa - wszyscy dostają pierd**ca. Nałożyc na tych ludzi grzywnę po 2000 i zamknąc sprawę.
0
Kuźwa nie wierzę, dwóch żuli zabiło psa i wybucha wielka afera.
Bo panie szanowny jakbyś wiedział  albo nie wiedział najpierw taka menda zatłucze psa a później zatłucze ciebie i będzie się tłumaczył że był po pijaku. Taką mendą jest człowiek.
0
Kuźwa nie wierzę, dwóch żuli zabiło psa i wybucha wielka afera, nie wiadomo w jakich okolicznościach, może był agresywy, może pogryzł dziciaka któregoś z nich, może bezpośrednio jednego z nich. I nie nie bronię ich zachowania bo nie wolno tak traktować zwierząt,  ale co dalej? Zamknąć takich na 2 lata za zabicie PSA? i przez 2 lata mają mieć dach nad głową być karmiony z moich podatków? Paranoja, chcą zamykać za cholernego zwierzaka, to jest chore. Ustalaj prawo pod swoje dyktando, łam obietnice wyborcze i miej kraj w d*** nikt, a w momencie kiedy sprawa wycieka nikt nie powie słowa , pobij psa - wszyscy dostają pierd**ca. Nałożyc na tych ludzi grzywnę po 2000 i zamknąc sprawę.
Masz całkowitą rację... Ja też ich nie usprawiedliwiam ale to może był cios łaski? Nie wszystkich jest stać na załatwienie tej sprawy u weterynarza, a i do zimy idzie więc o dachu nad głową trzeba pomyśleć. Zwłaszcza gdy za sąsiada ma się zwolennika zas.anych trawników który żeby się wybielić potrafi dać cynk.
0
Nie wszystkich jest stać na załatwienie tej sprawy u weterynarza,
30 zł ma na 0,7 a 30 zł nie ma na weterynarza?
0
Żeby było wszystko jasne zabił własnego psa.Jest ponadto agresywnym sąsiadem,który strzela do dzieci z procy,rzuca kamieniami w przechodniów,wyklina każdego napotkanego człowieka.Zastrasza wszystkich ,a od dzieci,które przechodzą koło jego domu idąc do szkoły żąda pieniędzy>Zdarzyło się ,że przeszukiwał plecak dziecka.
0
Zabił własnego psa,przyjaciela z podwórka. Bydlak,który zaczepia przechodniów,szarpie dzieci, które idą do szkoły,leje na ulicy w obecności innych,rzuca cegłami na zwróconą uwagę.Jednemu z sąsiadów wybił szyby w domu i w samochodzie,za to ,że zwrócił bandycie uwagę,że wyzywa jego 8 -letnie dziecko,które idzie do szkoły.I to jest ok , bo to żul.!!!!!?????
0
Ludzie nieważne co te zwierzę zrobiło!!!!!!! To jest powód do zadania mu takiej śmierci????? Jeśli tak myślicie- współczuje waszym bliskim!!!!! Życzę panom jak największego wyroku!!
0
Ludzie, dowiedzcie się gdzie te pluskwy mieszkają i spalcie ich pod osłoną nocy. Taka patologia nie ma prawa mieszkać miedzy nami!
0
Ludzie, dowiedzcie się gdzie te pluskwy mieszkają i spalcie ich pod osłoną nocy. Taka patologia nie ma prawa mieszkać miedzy nami!
zgłosiłem już ten wpis na policję, trwają badania twojego IP pójdziesz w pasiaki za nawoływanie do zbrodni. Ja tego tolerować nie mogę, jesteś pewno psychopatą i zostaniesz zamknięty w abramówku na oddziale na 3 piętrze.
0
zgłosiłem już ten wpis na policję, trwają badania twojego IP pójdziesz w pasiaki za nawoływanie do zbrodni. Ja tego tolerować nie mogę, jesteś pewno psychopatą i zostaniesz zamknięty w abramówku na oddziale na 3 piętrze.
Kapusta ? konfident ?  ojciec,matka też brali gaże z  UB,SB czy liczysz bucu od pał  na jakiś zegarek ??
0
Tak,tak,ustaw odbytnicę,idę po ciebie !
0
Ludzie, dowiedzcie się gdzie te pluskwy mieszkają i spalcie ich pod osłoną nocy. Taka patologia nie ma prawa mieszkać miedzyPo
Popieram w 100%.
0
Czasami powinna być stosowana zasada oko za oko ząb za ząb - sprawców zatłuczenia tego psa powinna być zastosowana taka sama zasada
0
....bicie bezbronnego zwierzaka kołkiem nie jest szczególnym okrucieństwem....hm... niebywale ciekawa interpretacja zachowania bezmózgowca! Nie znam się na prawie i być może podobne potraktowanie wypowiadającego tę frazę także nie byłoby szczególnie okrutne! Z czystej empatii do ludzi nie życzę mu spotkania na ulicy degenerata z jakąś gazrurką w ręku!
0
pies bezbronnym zwierzęciem? Widziałeś/aś kiedyś rozszarpywanego kota? Byłaś pogryziona przez takie bydle? Ja mam szramy po spotkaniu z wilczurem.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: