Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piją i leżą na ławkach w centrum Białej Podlaskiej

Utworzony przez Mieszkaniec, 14 października 2011 r. o 07:36
Jeszcze 4 lat rządów PO, a sami do nich dołączycie. Bieda, bezrobocie, bezdomność i popadanie w alkoholizm - oto przyszłość Polaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a będzie coraz gozej, bo nie lepiej. Smutna rzeczywistosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto powinno zadbać o swych mieszkańców i zorganizować im specjalne ławeczki na których mogliby sie dobrze wyspać bez narażania się na głupie uwagi, a w zimie jakieś pomieszczenie socjalne - najlepiej w centrum np. w którymś z pokoi w urzędzie miasta w tym samym celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!Wy napiszcie najpierw co się dzieje w Lublinie 300 m od waszej redakcji! Żul na żulu leży na Placu Litewskim, a wy piszecie o Białej, litości... Czy jeżeli wam nikt nie zgłosi tematu przez sralert24, to jesteście tak ślepi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wchodząc do UM od placu Wolności, po prawej stronie jest mało wykorzystywana szatnia tam ich przenosić do wytrzeżwienia i odpoczynku toalety na każdym piętrze,niektóre nawet otwarte dla petentów. Uwaga! Nia zadrapać samodchodu Prezydęta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mieszkam w centrum i zawsze jak tylko zrobi sie zimno te menelstwo łazi spac do kamienic i zawsze wtaczaja sie na sama górę ;/ ile razy chce wyjsc z domu a tu cos pod dzwiami leży ile razy ganiałem głowa mała w końcu na policje dzwoniłem i bezczenosc policjanta który ma dyżur to głowa mała . Mówię chciałem zgłosić jakiś pijak leży pod dzwiami i śpi a ten niech Pan pogoni innym razem menel śpi na środku korytarza dzwonie mowie a policjant co? a przeszkadza to Panu? ;| miarka się przebrała jak tylko czuje po gadce że chce mnie zbyc od razu mowie prosze powtórzyć z kim rozmawiam i od której komendant automatycznie zaraz wyślę patrol . Niestety fakt taki ze coraz więcej tych pijaków nie mozna siaść spokojnie bo zaraz obok siadzie menel zaszczany zasrany smierdzacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gfgd napisał:
ja mieszkam w centrum i zawsze jak tylko zrobi sie zimno te menelstwo łazi spac do kamienic i zawsze wtaczaja sie na sama górę ;/ ile razy chce wyjsc z domu a tu cos pod dzwiami leży ile razy ganiałem głowa mała w końcu na policje dzwoniłem i bezczenosc policjanta który ma dyżur to głowa mała . Mówię chciałem zgłosić jakiś pijak leży pod dzwiami i śpi a ten niech Pan pogoni innym razem menel śpi na środku korytarza dzwonie mowie a policjant co? a przeszkadza to Panu? ;| miarka się przebrała jak tylko czuje po gadce że chce mnie zbyc od razu mowie prosze powtórzyć z kim rozmawiam i od której komendant automatycznie zaraz wyślę patrol . Niestety fakt taki ze coraz więcej tych pijaków nie mozna siaść spokojnie bo zaraz obok siadzie menel zaszczany zasrany smierdzacy
[media]http://www.youtube.com/watch?v=L0rZd7ZSXro&feature=player_embedded#![/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[[i[i]]quote name='gfgd' timestamp='1318590017' post='547298'] ja mieszkam w centrum i zawsze jak tylko zrobi sie zimno te menelstwo łazi spac do kamienic i zawsze wtaczaja sie na sama górę ;/ ile razy chce wyjsc z domu a tu cos pod dzwiami leży ile razy ganiałem głowa mała w końcu na policje dzwoniłem i bezczenosc policjanta który ma dyżur to głowa mała . Mówię chciałem zgłosić jakiś pijak leży pod dzwiami i śpi a ten niech Pan pogoni innym razem menel śpi na środku korytarza dzwonie mowie a policjant co? a przeszkadza to Panu? ;| miarka się przebrała jak tylko czuje po gadce że chce mnie zbyc od razu mowie prosze powtórzyć z kim rozmawiam i od której komendant automatycznie zaraz wyślę patrol . Niestety fakt taki ze coraz więcej tych pijaków nie mozna siaść spokojnie bo zaraz obok siadzie menel zaszczany zasrany smierdzacy Przesadzasz z negatywnymi emocjami. To, że gość sobie pośpi na twojej wycieraczce to nic się złego nie dzieje. Powiem więcej ty powinieneś zadbać o komfort jego spania, podrzucić mu poduszkę, a przynajmniej koc, tak, żeby niebożątko miało kolorowe sny. A gdy się zbudzi to przecież możesz podać mu maślankę, czy kefir, a już najlepiej to piwo. Korona z głowy ci nie spadnie, jeżeli posprzątsz, gdy się wyrzyga albo "dokona" małej ew. dużej tzw. potrzeby fizjologicznej. Policjanci, a także strażnicy miejscy mają ważniejsze zadania niż ściganie pijanych gości spod twojego progu. A więc uszy go góry, nie narzekaj i do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...